Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hímsoviniszta vagyok, mert...

Hímsoviniszta vagyok, mert úgy gondolom az anyának a gyerekével kéne törődni, nem a munka nyűgét a gyereken kitölteni?

Figyelt kérdés
23éves férfi vagyok, anyám 5éves testvérem "nevelése" mellett keményen dolgozik és itthon agresszív, türelmetlen vele. Hazahozza a munkát teszem azt. Én úgy látom a gyereknevelés egész embert kíván. Szívem szerint egy nő nem dolgozhatna gyerek mellett 4óránál többet, mert a gyerek pszihés és társadalmi fejlődését hátráltatja, ha nem kap odafigyelést szeretetet apa és anya részéről. Én vagyok hímsov., mert ilyenek a nézeteim? Ha feleségem lesz el akarom tartani, ahogy ezt régen (mikor még volt polgárság) a férfiak tették és megbecsülném a feleségem felelősségteljes szerepvállalását, odaadását a gyerekünk mellett. Támogatnám, hogy csajos napokat tartson vagy hajnalig bulizzon, én addig el lennék a kicsivel amíg kikapcsol. Ez nagyon gáz?

2019. aug. 19. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Van ingatlanom és ennyi a tényleges fenntartása.

A karbantartáshoz meg elég a megtakírított pénz.

Napi 1000 forint kajára elégséges fejenként.

Mi a problémád a leírtakkal?

2019. aug. 19. 21:09
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek ruháztatása szinte teljesen megoldott régi kinőtt ruhákból.


Hűb+...

Aha. Kinőtt ruhákhoz kell egy nagyobb gyerek, nem?

2019. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Elmondanám neked az öcsém, aki most öt éves az én baba ruháimat hordta kezdetektől fogva, a keresztlányom 7 és a nővérem kisbaba ruháit hordta!
2019. aug. 19. 21:21
 34/63 A kérdező kommentje:
Amit öcsém és keresztlányom kapott szintén hordható majd az enyém számára is. Szándékosan kötekedtek?? Simán kihozható élhető élet évi egy külföldi nyaralással több wellness hétvége is, ha okosan csinálod. Nincs kocsi, sem dohány sem kábszi.
2019. aug. 19. 21:24
 35/63 anonim ***** válasza:
100%

"otthon lévő anyuka bölcsi után elmegy a westendbe a szabadnapos barátnőjével szépítkezni és vásárolni"


Ennek a kiadásai mintha hiányoztak volna abból a kalkulációból, amire azt a kijelentést alapoztad, miszerint egy családnak elég havi 260 ezer Ft bevétel. xD


És rengeteg egyéb alapvető szükségletre fordítandó összeg is hiányzott, - még akkor is, ha csak egy gyerekes családról van szó - amiből az nem derül ki, hogy hímsoviniszta vagy-e vagy sem, az viszont szerintem látszik, hogy 23 évesen nincs meg a realitásérzéked és élettapasztalatod annak a megítéléséhez, hogy mennyiből él meg úgy egy 1-2 gyermekes család, hogy az ne a nyomor szintje felett egy kicsivel legyen.


Van kedved elgondolkozni azon, hogy mi minden rendszeres, illetve alkalmilag felmerülő kiadást hagytál ki a # 18-ben leírt kalkulációdból?

2019. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a feleséged. Miért nézed le azokat a nőket, akiknek a karrierjük is fontos? A gyereknek apja is van jobb esetben, ő is foglalkozhat ám vele.
2019. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem hímsoviniszta vagy, hanem oltári buta.
2019. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, privátban meghallgatlak!

A kikapcsolódás és megtakarítás, amit nem részleteztem magában foglalja a szükségeseket, normál keretek között.

Fastfashion üzletekben, korrekt kozmetikai árakon.

2019. aug. 19. 21:29
 39/63 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondanám neked az öcsém, aki most öt éves az én baba ruháimat hordta kezdetektől fogva, a keresztlányom 7 és a nővérem kisbaba ruháit hordta!"


Egyrészt nincs mindenkinek olyan családtagja, akitől elfogadható állapotú babaruhákat kaphatna.


Másrészt nem csak baba korukig van szükségük ruhára (évente kinőtt cipőkről nem beszélve).


Azért megnézném azt a beszélgetést, amikor a kiskamasz lányodnak, - akinek az osztálytársai divatos, vagy legalább viszonylag szép, jó állapotú ruhákban járnak, - megpróbálod elmagyarázni, hogy neki jók lesz a nővéred 25-30 éve kinőtt blúzai, szoknyái és melltartói, és ha ő ezt vér cikinek érzi, akkor az ő felfogásával van a gond.

2019. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van kedves így ismeretlenül leírni, hogy milyen értékű ingatlanod van, és arra hány éven keresztül kb. havi hány ezer forintot kellett félretenned a nettó fizetésedből?
2019. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!