Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek mások véleményétő...

Nagyon félek mások véleményétől, pedig szeretném ezt a dolgot. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy van egy dolog, amit nagyon szeretnék, viszont tudom, biztos vagyok benne, hogy a család minden tagja furcsán nézne rám ezért. És itt most nem a szüleimre gondolok, ők még nem zavarná annyira, de elég összetartó család ez. Szüleim testvérei, unokatesók stb. És kb minden egyéb ismerősöm is, minimum furcsa szemmel nézne rám ez miatt, de lehet meg is szolnának. Eléggé kellemetlen szituációk alakulhatnak ki ebből, ha megteszem, viszont nagyon szeretném. Szerintetek mit tegyek? Ne tegyem meg, azért, hogy elkerüljem a kellemetlen pillanatokat, vagy próbáljak meg nem foglalkozni velük?
2019. szept. 1. 09:46
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
azt*
2019. szept. 2. 14:27
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnáld magad, és rettegj hogy mit gondolnak mások rólad. Azon akinek ez megfelel, nem lehet segíteni.
2019. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem felel meg, csak a félelem sokkal erősebb bennem, mint a vágy, hogy mehessek. Pedig szivesen mennék, csak szét stresszelném magam, hogy na vajon melyik rokon talál meg ma és nem kicsi a család és mint mondtam eléggé összetartó, nincs olyan nap, hogy valamelyiket ne látnám. Az meg csak a másik, hogy valószinűleg a suliban is megkapnám, hogy mit keresek itt ennyi idősen, szüleim tartanak el stb, pedig ez nem feltétlen igaz, hiszen a rezsin kivül, mindent én fizetek magamnak, nem ugy mint pl tesóm, aki napi szinten kap kaja pénzt, meg édességeket meg mindent anyáméktól.
2019. szept. 2. 22:34
 34/36 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, miért kapnád meg? Nálad idősebbek is lesznek ott...
2019. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Ez rendes nappali tagozatos iskola, ahova 14 15 eves kortol jarkalnak az emberek kb 20 evesk korukig. Megneztem a kornyeken nem indul esti tagozatos.
2019. szept. 2. 23:56
 36/36 anonim ***** válasza:
Akkor menj egy kicsit messzebbre. Ne légy már ilyen nyámnyila! Nem hiszem, hogy nincs egy viszonylag közelebbi nagyobb város, azokban pedig szinte biztos van ilyen lehetőség.
2019. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!