Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2019. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
83%

Kényszerít valaki, hogy együtt élj vele?

Ha pedig nem vagy érintett, semmi, de SEMMI közöd nincs hozzá!

2019. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
76%

Tisztázzuk! Neked semmi dolgod a jelenlegi társad előző életével,melyet nélküled töltött el!

Azt,hogy megtisztel vele téged és elmondja,csak megköszönheted!

Nagyon sok nő azt mondja mennyire megalázóan bánnak velük az abortusz elótt,közben.

Ha egy nő elveteti a magzatát,oda nagyon komoly okok kellenek,mivel alapjában véve a legtöbb nő édesanya szeretne lenni!

Hosszú időre szól a gyermeknevelés!Inkább ne legyen az a gyerek aki sérültnek nőne fel,ez is felelősségteljes döntés!

A társad tudja,hogy nálad problémát okoz a magánügye?

Ha más gondod nincs vele csak a terhesség megszakítás,akkor válassz magadnak másik társat!

2019. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Ha bízna bennem annyira, hogy ezt elmondja nekem, nem árulnám el azzal, hogy ítélkezem. Ha szeretné elmesélni, mi történt, meghallgatnám, ítélkezés nélkül. Arra pedig, hogy járnék-e vele abszolút nem lenne hatással.

Lehet lepontozni, nem érdekel :D

2019. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
15%
Nem, csak abban az esetben, ha spontán vetélése volt. Művi abortusz esetén nem.
2019. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
82%
Persze, Inkább mint egy olyannal, akinek már van egy csomó gyereke mástól. Hoppá, a kakukkfióka kizáróbb tényező, mint az abortusz, háborogj szépen.
2019. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
67%
Simán, abszolút nem jelentene negatívumot... aki viszont megszülte azt a két gyereket, nos azzal nem valószínű.
2019. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
33%

"igen, persze": 100%

"Nem, semmiképp": "0%".

Ez a fekete-fehér gondolkodásmód szerintem nem túl szerencsés.

Én akkor ábrándultam ki amikor megtudtam, hogy munkahelyi főnöke tudomására hozta a tényt és sérelmezte, hogy ezzel visszaélnek (nem tudom kinek mi köze van hozzá, hogy el kellett mondania). Teljesen természetesen, magátólértetődően közölte, hogy ismerősnek egymás után három is volt, mert "véletlenül becsúszott" utána meg jöttek a gyerekek tehát nem volt semmi hátránya belőle. Nekem ez olyan fura ez a "legfeljebb majd elvetetem" mentalitás. Ami nem azt jelenti, hogy mindenki így gondolkodik, de nála ezt tapasztaltam. Első találkozás után várta az "azonnali, végleges döntést".

2019. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes válaszhoz értelmes kérdés kellene. Ez így önmagában még nem ad okot sem a helyeslésre, sem az elutasításra. Miért volt abortusza?? Pont a legfontosabb információt hallgattad el és úgy ugrasztod egymásnak a népet. Ha ilyen ágyról ágyra járó könnyűvérű nőcske, akinek már 20 évesen 2 abortusza is volt, akkor biztos, hogy nem kéne, de ha egy 30-as nő, aki védekezés mellett lett terhes, vagy erőszak áldozata, vagy beteg lett volna a baba, szóval egy normális, felelősségteljesen gondolkodó nő, akkor semmi akadálya nem lenne.
2019. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavarna. Szerintem az ilyen magánügy. 2 barátnőmnek is volt abortusza, egyiküknek kettő, de nem hobbiból jártak, megvolt az okuk. Ha neked fontos, hogy legyen gyereked, annyira kérdezz rá, hogy ő akar-e majd.
2019. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!