Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
14%

"43as, a lány döntése oké, de akkor gondolom nem a szülőnek kell fizetni az abortuszt ugye?" - de, természetesen a szülőnek kell, elvégre is ő vállalt gyereket, nem a gyerek szülőt...


Miért? ha elég nagy volt eszetlenül a lába közé engedni a kolbászt miért a zülő fizessen? Gondolom nem ilyen gyereket akart a szülő se.

2019. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
100%
A szülő a felelős, ha nem tanította meg a lányt védekezni, és az 1.abortusz után sem kapcsolt, és íratott pl. tablettát, vagy tetetett fel minispirált. Azon felül a szülőnek - ha van egy csepp esze - inkább fizeti az abortuszt, minthogy odapotyogtassák nekik az unokákat, az ugyanis kicsit drágább kiadás.
2019. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim válasza:
49%

Kérdező, a kérdés rólad szól igazából?

Mennyi idős vagy?

2019. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
93%
"Gondolom nem ilyen gyereket akart a szülő se." - szerintem nem kellene összekeverni a gyerekvállalást a hétfői kívánságműsorral... amelyik szülő nem úgy vállal gyereket, hogy tudja azt, hogy az a gyerek nem az ő klónja lesz, meg nem is az ő álmai megvalósítója, hanem egy önálló emberi lény saját akarattal saját gondolkodással és saját értékrenddel, nos annak a szülőnek csak a gyalogsági kisásót tudom ajánlani, hogy ássa el magát...
2019. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim válasza:
82%

Kérdező!!

Szerinted egy abortusz olyan élmény, mintha csak elmennél állatkertbe?! Kicsit ugyan fárasztó, de jó móka?! Ezt a kérdést felteszed, de TE valaha leszel olyan helyzetben, hogy épp növekszik benned egy élet, viszont tudod, hogy talán soha nem tudnál neki jó életet adni?! Legundorítóbb talán az, mikor egy férfi mond erről egy rohadtul okos véleményt, úgy, hogy ő ilyet átélni SOHA NEM FOG! Sem azt, hogy teherbe esett és ott van vele egyedül, sem azt, hogy milyen egy abortusz, sem azt, hogy milyen érzés valójában utána.

Egyik válaszoló írta, inkább hagyd el, mert jobbat érdemel tőled! Helyesen szólt!

Elmondta mi történt vele, fel tudod fogni, hogy mekkora trauma lehetett ez neki? Nem, rohadtul nem! Vagy abba belegondoltál-e, hogy szerencsétlen gyerek mit érzett volna, hogy nőtt volna fel egy olyan apa mellett? Milyen család lett volna? Ezen gondolkoztál?!?!

2019. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 molnardav ***** válasza:
80%
Persze, hogy lennék vele együtt. Én már régóta egy olyan nőre vágyom, amelyiknek nincs gyereke. Az én lakó övezetemben, már nem lehet találni ilyen nőt, csak egyedülálló anyukákat. Én meg nem akarom más gyerekét nevelni. Inkább örülj, hogy találtál ilyet!
2019. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy nem lehet már gyereke..
2019. okt. 28. 20:05
 58/86 Csomorkány ***** válasza:
87%
Csak olyan nővel lennék együtt tartósan, akinek megismertem az életét, és megértettem, mit miért csinált. "Olyan nővel", aki egy tetszőleges csoport tagja, nem lennék együtt.
2019. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező (#57), ez MINDEN nőnél benne van a pakliban, ha az esélyeket nézzük, akkor leginkább annál, aki még sohasem volt terhes.

(ja és persze MINDEN férfiál is benne van a pakliban, hogy nem képes az utódnemzésre)

2019. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
83%

Kerdezo, inkabb hagyd azt a lanyt. Jobbat erdemel nalad.

"Attol felek, hogy nem lehet mar gyereke"


Kit erdekel? Egy nem letezo szemelyt mar most jobban szeretsz? Hagyjal mar. Raadasul gyerek nelkul is boldog, tartalmas eletet lehet elni, illetve ha megis annyira fontos, ott az orokbefogadas. Jaaa??? Az mar nem gyerebe, ertem. :)

2019. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!