Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
79%

Most a nőt szereted, vagy csak a leendő szülőgépet látod benne? Az abortuszai a magánügye - spec. neked sem kéne elmondania, de ha már elmondta és megbízott benned, te miért tárod ezt a Világ elé? Mennyire örülnél neki, ha pl. neked lett volna egy hereműtéted és csak egy golyód lenne - ő pedig a Világ elé tárná ezt és azon kattogna, hogy ugyan, lehet-e gyereked?


A "még nincs gyereke" szövegtől pedig mindig a fejem fogom. És ugyan ki írta elő, hogy egy nőnek egyáltalán kell lenni gyerekének valaha is? A Biblia? Jó reggelt! 2019-et írunk!

2019. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
38%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy a válaszolók hány %-a férfi? Talán 1%

Pedig a kérdés egyértelműen férfiaknak szól.

2019. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
6%

Nem!


Egyszer becsuszott,na de ketszer?!

Undorito!

2019. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
36%

#3: " és meglehetősen elfogadhatatlan is. "


Látszik, hogy férfi vagy.

2019. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
81%
És azok a férfiak miért nem közlik a randin, akik otthagyják a terhes barátnőjüket, amikor megtudják, akik ragoszkodnak a gumimentes, vagy éppen gyereket akarnak, de amikor összejön, akkor mégis meggondolják magukat? Na ez nem unorító?
2019. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
86%

Belekalkulálnám, hogy kissé felelőtlen a védekezésben, de amúgy nem lenne vele bajom, ha egyébként jól megvagyunk.


Ez a múltja. Te meg a jelene vagy. És valószínűleg szülhet még.


Azt meg nem értem, mennyivel jobb lenne, ha még a két gyerekét is a nyakadba vennéd. Nem jobb így neked, hogy független a nő???

2019. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 16 éves korában volt neki az első a második pedig 18 éves korában. Egy három éves kapcsolatba élt egy olyan férfival aki bántalmazta és az anyagi körülmények sem voltak olyanok hogy megtarthassák a babát. Védekezni akart, de neki a fogamzás gátló tablettát nem lehet szedni a betegsége miatt. A volt párja viszont egyáltalán nem akart védekezni, sőt ha ő felhozta a témát, hogy védekezzenek akkor megverte és veszekedett vele. A kapcsolatból nehezen tudott szabadulni, mivel félt, hogy a volt párja valami súlyos testi sérülést okoz majd neki utána, mivel nagyon agresszív volt. Előttem csak ez az egy kapcsolata volt és csak vele feküdt le. Most én 26 éves vagyok ő 24.
2019. okt. 24. 10:29
 28/86 anonim ***** válasza:
38%

Nem minden fekete, vagy fehér ebben a témában.

Nem tudom, tudtok-e róla, hogy ez egy "normális" nőnél mekkora trauma? Akik fújjognak, menjenek be egy kórterembe, ahol közvetlen ébresztés után a legtöbb nő félig kómásan, akik maguknál sincsenek még teljesen, tudat alatt sírva zokognak hosszú percekig. Így ítélkezzetek!

2019. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
16%

azért egy dolgot ne hagyjatok ki.

ha már volt 2 abortusza az a beágyazódás esélyét is csökkentheti. sokaknál ez is szempont azért.

2019. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek, kérdező, annak alapján, amit leírtál, miért kérdés ez?

Fiatal is volt, és még jó, hogy nem akart abba a kapcsolatba gyereket szülni. Sose szabadult volna...


Inkább segíts neki, és mutasd meg milyen egy normális kapcsolat, amikor társa van az embernek.

2019. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!