Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
84%
Szóval a barátnőd egy fizikailag bántalmazó kapcsolatban volt tiniként, amiből rettegett kilépni, de neked az a legnagyobb problémád, hogy abortuszra ment, mert nem akart 16-18 évesen egy ilyen embernek gyereket szülni?? Hallod, szerintem hagyd ott, sokkal jobbat érdemel nálad.
2019. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy #1 írja!
2019. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
61%
28. vagyok. Miért is lettem ennyire lepontozva? Csak a látottakat írtam le. Ja, hogy nem a kérdésre válaszoltam? Kérdező! Elég baja van annak a lánynak, feldolgozni a múltját. Hát ha szereted, akkor igen. És nagyon becsülném benne azt, hogy ezt megosztotta velem, mert el is titkolhatta volna. Inkább állj hozzá pozitívan. De mint írtam, ehhez te kellesz a legjobban, szerintem nem véletlenül mondott el neked mindent. Bízik benned, szeret, és ez becsülendő.
2019. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, jó gyakoris szokás szerint, a 27-dik kommentben írta le azt, amit a nyitókérdés kifejtésében kellett volna.


Nos, szerintem itt sokkal fontosabb kérdés ez a bántalmazó kapcsolat, ui. ennek egyenes következménye volt ez a két abortusz.

Hogyhogy valaki 16 évesen már párkapcsolatban él? Hol vannak a szülei, hova járt iskolába?


Biztosra veszem, hogy a szülei is nagyon zűrösek lehetnek. Tippem: bántalmazó szülők elől menekült a legelső fiú karjaiba. Természetesen ilyenkor a választott partner ugyanilyen bántalmazó lesz. Onnan 3 év múlva tudott elszabadulni. Ha azóta rendeződött az élete, a lelke, akkor elvileg lehetséges, hogy túl tudott jutni ezen. De reálisabb feltételezni, hogy a kapcsolataiban most is csak ezt a mintát tudja elképzelni. Arról nem is beszélve, milyen anya lesz abból, aki ilyen rossz mintát kapott a szüleitől.


Nekem emiatt lennének fenntartásaim ellene. Persze nem zárható ki, hogy beleszeretek és akkor minden fenntartásomat félredobom.

2019. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, csak úgy megfordult a fejemben... ha nem lett volna neki két abortusza, és most lenne két gyereke, akkor az jó volna neked? Simán elfogadnád? A két gyerekét is?
2019. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nálam ott megszűnik nőnek lenni valaki, aki ilyesmire képes. A leírásod alapján meg ez egy szerencsétlen, semmilyen nő, akinek semmi tartása nincs, valószínűleg szintén zűrös családból. Kell neked ez? Van elég normális nő.
2019. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
68%

Persze, miért ne?

Inkább, mint egy olyan, akinek van 2 gyereke.

2019. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:
A családi háttere nem zűrös. Normális családja van és a szülei nemtudtak róla hogy őt bántalmazzák, mert nem merte elmondani..
2019. okt. 24. 20:30
 39/86 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem zűrös a családi háttere, miért élt már 16 évesen párkapcsolatban?
2019. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
68%
Mi a francért ne lehetne 16 évesen párkapcsolata?
2019. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!