Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
92%
@69 Mondjuk normális nőnek is joga van normális férfit választania, a magadfajta szociopaták nem különösebben férnek bele a definícióba.
2019. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
55%
Ügyes meglátás, csak nem értem hogy ez miért újdonság? Nem lehet kimondani, ha valakinek nem fér bele valami? Szabad párválasztás van, ha nekem nem tetszik valami a nő múltjában, dobom, ugyanígy ha a nőnek nem fér bele valami velem kapcsolatban.
2019. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
88%

De mért kérdezi meg a gyakorin egyrészt? Itt szavazzunk arról, termékeny-e még a kancája?


Másrészt kegyetlennek tartom pont ezt a lányt az abortusz alapján így elbírálni. Érteném jobban ha a kérdező azon aggódna vajon pszichésen stabil-e ez a lány, hogy mért ilyenek a szülők stb.


De a kérdés alapján én egy bulizós egyetemistát képzeltem el, aki felelőtlenül védekezik, nem egy bántalmazott kiskorút.

2019. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
77%

73-ra:

Hát igen, én se értem ezeket a kérdéseket.

Ha most a válaszolók 80%-a járna vele, akkor ő is járna? Ha a 80%-a nem járna vele, akkor ő is szakítana?


Onnantól már egy értelmesebb kérdés lenne, hogy ha volt 2 abortusza, akkor ez csökkenti-e az esélyét (és ha igen, milyen mértékben), hogy ismét teherbe essen. Amit egyébként a kérdező az 57. kommentben írt le!

Akkor ez egy orvosi kérdés lenne, aminek értelemszerűen nem is ebben a rovatban lenne a helye.

2019. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim válasza:
100%

Pontosan, ráadásul számomra az sem világos, miért teregeti ki a barátnője szennyesét itt gyakorin. Ráadásul hagyja, hogy mindenki felülbírálja és kielemezgesse.


Szerény véleményem szerint ilyet nem teszünk azzal, akit tisztelünk és szeretünk.

2019. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
9%

Max ezeknél az eseteknél elfogatható!

- Nemi erőszak történt

- A magzat rendellenesség.

- A nő belehalna a terhességbe

Minden mas esetben gyilkoság és elitélendő.

2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
70%
@76 Szerintem meg az elítélendő, hogy mások méhében vájkálsz.
2019. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
8%

#77.

Abortusz az gyilkosság.

2019. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
9%

#77

-védekezen vagy ne szexeljen

2019. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
8%

#77

Én egy szörnyetegnek érezném magam ha megölném a gyerekemet. :(

2019. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!