Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek együtt olyan...

Ti lennétek együtt olyan nővel aki már 2 abortuszon átesett, de még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, mi közöd a párod korábbi abortuszához, azt se, hogy mért zavarja ez a kapcsolatot.
2019. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
19%
61, nagyon is sok köze van hozzá, az ember tettei árulkodnak az ember jelleméről.
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
61%

Az abortusz nem jellemvonás, amiről árulkodni kell. Magànügy.

Az jobban aggasztana, hogy ilyen zűrös múltja van (kiskorúkènt bántalmazó kapcsolat), de ha a jelenben nem látnék zűrösséget, elengedném a dolgot.

Még jobban zavar a kérdező, aki egy ilyen súlyosan traumatizált lánnyal jött össze, és ezt volt képes leszűrni, hogy fúj, volt abortusza.

2019. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
79%

Egészen döbbenetes válaszok születtek, kezdem érteni, hogy milyenek lehetnek a KDNP szavazói. Egy súlyosan traumatizált lányt vontok bitóra épp, aki egy bántalmazó kapcsolatban kétszer is teherbe esett, majd meghozta az ilyen helyzetben hozható egyetlen döntést. Drága kedves kérdező meg azon morfondírozik, hogy jó lesz-e még szülőgépnek vagy már túlságosan kikotorták. Aranyapám, ilyen magas érzelmi intelligenciával mindegy is, hogy ez a lány tud-e szülni. Annyi a lényeg, hogy te vagy alkalmatlan apának.


Borzasztó, hogy itt tart érzelmileg ez az ország 2019-ben.

2019. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
25%
Mindenkinél joga van tudni, milyen emberrel kezd kapcsolatot. Egy ilyen nő mint a kérdező, nyilván nem valami jó feleség alapanyag.. bántalmazott, rossz családi háttér, oksi abortuszok... Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy nyomorék lányokat babusgassak.
2019. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
90%

Már ne is haragudj, de neked mi a bánat közöd van ahoz, hogy abortusza volt?! Légy hálás, amiért elmondta neked - akkor még nem tudta, hogy ekkora tapló vagy.


Szerintem hagyd el, jobbat érdemel nálad.


Komolyan... miért ti akarjátok megszabni, mit csináljunk a testünkkel? Szedjünk tablettát, hogy TI gumi nélkül dughassatok, az abortusz meg jujci, biztos egy útszéli meg 1000 pasival hempergett. Komolyan... miért nem foglalkoztok a SAJÁT életetekkel?

2019. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
92%

"Egy ilyen nő mint a kérdező, nyilván nem valami jó feleség alapanyag.. bántalmazott, rossz családi háttér, oksi abortuszok... Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy nyomorék lányokat babusgassak."

Ritkán mondok ilyet, de a jó k...urva anyádat, 65. válaszoló! Képzeld, én is szar családi háttérből jövök, idegbeteg anya, pedofil apa, de az még nem azt jelenti, hogy "nyomorék" vagyok!! Nagyon sokat dolgoztam rajta, hogy annyit kihozzak az életemből, amennyit csak lehet, és hogy feldolgozzam a traumákat. Mi az, hogy nem jó "feleség alapanyag"?? Hánynom kell, komolyan...

2019. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim válasza:
80%

#31,#64 és #67-es válaszolók, teljesen egyetértek veletek, a számból vettétek ki a szót!


Sok válaszadónál és a kérdezőnél is sokkal jobbat érdemel az a lány. Remélem a hozzájuk hasonló, 0 EQ-val rendelkező egyének sosem vállalnak gyereket. Hihetetlen, mennyi érzelmi analfabéta van ebben az országban. Tapintatlan, érzéketlen gyökerek.

2019. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
12%
67, ez elismerésre méltó, de nekem ettől még jogom van normális nőt választani, normális családból. Nem?
2019. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
72%
Jogod van. De akkor a Kérdező, ha így gondolkodik, ne járjon ezzel a lánnyal. Nem az abortusz itt a kérdés. Nyilván ne tartson meg egy 16 éves lány ilyen helyzetben egy gyereket. Ezért megszólni vkinek a saját párját...
2019. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!