Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemelte...

Szerintetek megérdemelte unokaöcséim a pofont? Hogy mondhatnám meg az anyjuknak, hogy össze-vissza hazudnak és én nem tehettem mást?

Figyelt kérdés

Tegnap délután átjöttek a nénikém és az ikrei. Azt mondták, hogy menjek le velük ki az udvarra játszani. Amúgy se vagyok velük olyan jó kapcsolatban, mert nagyon flegmák, ritkán látom őket (szerencsére) és a korukhoz képest (12) már nagyon csúnyán beszélnek. Az a lényeg, hogy lementem velük és persze nem játszani akartak, kiflegmáztak megint meg sértegettek és dobáltak kavicsokkal.

Ott verték ki a biztosítékot nálam, amikor azt mondták nekem hogy "gyere dagadt g'ci" "mekkora egy dagadt állat vagy". Erre olyan ideges lettem, hogy lekevertem mind a kettőnek két pofont. Utána azonnal felrohantak az anyjukhoz és el kezdtek sírni meg hisztizni, hogy "megvert minket játék közben OK nélkül"

Én azt hittem hogy ott elsüllyedek szégyenemben, nem tudtam szóhoz jutni. Próbáltam utána menteni a menthetőt, de persze kiknek adtak igazat: az ikreknek, mert ők a fiatalabbak.

Sajnos az anyjuk nem képes belátni, hogy a gyerekei félre lettek nevelve, elkényeztetett, semmirekellő törpék. Nem beszélve arról, hogy mindig a legdrágábbat veszi meg nekik, a 300ezres telefonjuk mind a 2nek és még sorolhatnám.

Még a saját anyám se hisz nekem, de szerencsére a húgom igen, mert látta az esetet, de neki se hisznek. Azt mondták, hogy hazudunk és ez nagyon rossz dolog. Már komolyan mondom nem tudom, hogy mi tévő legyek! Az egész család mérges most rám, mert azt mondta a nénikém.

Szerintetek hogy kellett volna cselekednem? Tudom, hogy ez nem elfogadható viselkedés részemről, mert még csak 17 vagyok, de nem tudtam mást csinálni. És még ÉN kérjek bocsánatot az ikrektől... El is mentem onnét jó messzire inkább. A bocsánatomat meg várhatják.



2019. okt. 29. 07:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
92%

Jogos volt, teljesen megértelek mert én is hasonló helyzetben vagyok.

Nálam se sok hiányzik hogy a 15 éves unokahúgom kihúzza a gyufát de végleg.

Jelenleg gyűjtögetem a hanganyagot meg a messenger irományait hogy megmutassam az anyjának miket enged meg magának, szerintem te is tedd ezt!

2019. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jól tetted. Hamár az anyjuk nem neveli meg őket, legalább te. Egyébként én a te anyádnak és az ő anyjuknak is lekevernék egyet. Undorító emberek a leírásod alapján.
2019. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, mielőbb menjetek át a szomszédhoz, nem lehet tudni, hány óránként írja újra a mentett anyagot (hány órányi anyagot tárol).
2019. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
86%
Sok sikert kérdező!
2019. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
94%

19-es nagyon kemény vagy.


A gyerekek mellett úgy vágtalak volna szájon téged is a férjeddel együtt, hogy páros menütök lenne a fogászaton az biztos. :)

2019. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
89%
Hajrá Kérdező!Mi szurkolunk neked!Majd mesélj :D
2019. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%
35-ös vagyok, mármint a kérdező mellett vagyok félre ne értsétek, az ilyen patkányokat ütném meg mint a kérdező nagynénje meg a 19-es válaszoló! :D
2019. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
2%

# 19-es vagyok.


Látom nem vagyok népszerű. Sajnálom! De, ha az én gyerekeimet felpofozzák, letörpézik, és azért megszólják mert okos-telefonjuk van, ráadásul mint a pofozkodó kilátásba helyezte, hogy még bosszút is forral a "törpék" ellen a húgával egyetemben, hát én egyenesen a rendőrsére mennék.

Na és arra nem gondol a 17 éves szentem, hogy ezek a fiúk felnőnek egyszer és visszakapja tőlük azt a "sok jót" amit gyerekkorukban adott nekik?

2019. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
96%

#19-es, olvasd el újra a kérdést, lassan.


A gyerekek kezdték.

Nyilván ha gúnyolódás helyett szépen labdáznak, illetve nem sértegetik a Kérdezőt (ok nélkül, teszem hozzá) akkor nem is lett volna semmi gond.

2019. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
2%

Talán ahelyett, hogy pofozkodnál inkább növessz tököt, illetve fogyj le!

Egyébként nem, nem volt jogos, mert Te egy verbális inzultusra fizikai agresszióval reagáltál. Ha beszólnak neked, hogy dagadt vagy, akkor erre te visszaszólhatsz, de megütheti nem ütheted meg őket.

Arányosság elve.

2019. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!