Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemelte...

Szerintetek megérdemelte unokaöcséim a pofont? Hogy mondhatnám meg az anyjuknak, hogy össze-vissza hazudnak és én nem tehettem mást?

Figyelt kérdés

Tegnap délután átjöttek a nénikém és az ikrei. Azt mondták, hogy menjek le velük ki az udvarra játszani. Amúgy se vagyok velük olyan jó kapcsolatban, mert nagyon flegmák, ritkán látom őket (szerencsére) és a korukhoz képest (12) már nagyon csúnyán beszélnek. Az a lényeg, hogy lementem velük és persze nem játszani akartak, kiflegmáztak megint meg sértegettek és dobáltak kavicsokkal.

Ott verték ki a biztosítékot nálam, amikor azt mondták nekem hogy "gyere dagadt g'ci" "mekkora egy dagadt állat vagy". Erre olyan ideges lettem, hogy lekevertem mind a kettőnek két pofont. Utána azonnal felrohantak az anyjukhoz és el kezdtek sírni meg hisztizni, hogy "megvert minket játék közben OK nélkül"

Én azt hittem hogy ott elsüllyedek szégyenemben, nem tudtam szóhoz jutni. Próbáltam utána menteni a menthetőt, de persze kiknek adtak igazat: az ikreknek, mert ők a fiatalabbak.

Sajnos az anyjuk nem képes belátni, hogy a gyerekei félre lettek nevelve, elkényeztetett, semmirekellő törpék. Nem beszélve arról, hogy mindig a legdrágábbat veszi meg nekik, a 300ezres telefonjuk mind a 2nek és még sorolhatnám.

Még a saját anyám se hisz nekem, de szerencsére a húgom igen, mert látta az esetet, de neki se hisznek. Azt mondták, hogy hazudunk és ez nagyon rossz dolog. Már komolyan mondom nem tudom, hogy mi tévő legyek! Az egész család mérges most rám, mert azt mondta a nénikém.

Szerintetek hogy kellett volna cselekednem? Tudom, hogy ez nem elfogadható viselkedés részemről, mert még csak 17 vagyok, de nem tudtam mást csinálni. És még ÉN kérjek bocsánatot az ikrektől... El is mentem onnét jó messzire inkább. A bocsánatomat meg várhatják.



2019. okt. 29. 07:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
85%
Szuper vagy amiért kiálltál magadért, szurkoltam neked! :)
2019. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
93%

#49 Mér hogy ne lenne előrébb?


Igazat mondott, mégis meggyanúsították azzal, hogy hazudott.

A nagynénje ordibált is vele (oké, meg tudom érteni miért, de miután megtudta hogy mi történt, rájött hogy jogtalanul tette)


Legyen akármilyen apró-cseprő ügy, attól még szar érzés, ha nem hisznek neked.


És ez azért nem volt olyan pici ügy.


Így most tisztára mosta a nevét, és már nem tekintik hazudósnak.


A nagynéni is nyert vele:szentül meg volt győződve, hogy mintagyerekei vannak.

Na, most már látta hogyan viselkednek, ha azt hiszik nem látja senki.

Meg lesznek nevelve.

2019. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
87%
De jó, nagyon örülök neki! :D
2019. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
3%

#52 Na pontosan erre mondom:EGÓ. Meg kellene lenyelni néha. Természetesen nyílván sz*rul esik az embernek, ha hazudósnak gondolják, de

1 mindennek van alapja (még ha kicsi is)

2 Nem mindegy, hogy mit teszünk, hogy bizonyítsuk az igazunkat

3 aki igazán ismer minket, azt tudja, hogy igazat mondunk


Nem volt pici ügy? Valóban tényleg, akkora tragédia volt egy pofon/gúnyolodás, hogy most aztán meg kellett mutatni, hogy nana , itt én vagyok a nagykutya, most majd megtudjátok, hogy velem nem lehet szórakozni. Sztem bíróságra kéne vinni az ügyet. Nem ilyenkor fontos, hogy higgyenek neked, hanem ettől sokkal jelntősebb helyzetekben.( persze nyílván fontos, hogy őszinte légy és ne ismerjenek/gondoljanak hazudósnak bármilyen esetben se)

2019. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
92%

"Na pontosan erre mondom:EGÓ. Meg kellene lenyelni néha. Természetesen nyílván sz*rul esik az embernek, ha hazudósnak gondolják, de


1 mindennek van alapja (még ha kicsi is)


2 Nem mindegy, hogy mit teszünk, hogy bizonyítsuk az igazunkat


3 aki igazán ismer minket, azt tudja, hogy igazat mondunk"


Kellene nyelni néha??Nyeljél te, ahogyan látom értesz hozzá.

Áruld már el itt milyen alapja volt?

Az igazunkat be kell bizonyítani, ha most így kellett, akkor így kellett te szent 57%-os.

Itt most arról volt szó, hogy a saját édesanyja sem ismeri a saját lányát.Ez nem a kérdező hibája.

És végezetül, akármennyire is nem tetszik a mártír jellemednek, a két neveletlen, beképzelt, bunkó kölyök megérdemelte, amit kapott.Én úgy rúgtam volna seggbe őket, hogy a lábuk nem éri a földet.Na lehet háborogni szent életűke.

2019. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
93%

54 Te egészen normális vagy? Ha téged hamisan megvádolnak, nálad erősebb emberek (nem fizikailag, hanem itt a felnőttek) rá akarnak kényszeríteni, hogy megalázkodj amikor téged bántottak és lehetőséged van bizonyítani az igazságot nem teszed meg? Kizártnak érzem, az ember alapvető ösztöne, hogy megvédje magát. Ha mégis jó nagy hülye vagy, úgy fog rajtad mindenki keresztülgázolni ahogy nem szégyell. Gondolom ilyen hozzáállással ezek után neked az sem probléma ha a munkahelyeden lenyúlják a legjobb ötleteidet és pl. más kap előléptetést vagy fizuemelést értük, hiszen nyelni kell.

"Nem mindegy, hogy mit teszünk, hogy bizonyítsuk az igazunkat" Valóban embert ölni nem kell érte, de ebben a történetben mi volt olyan vérlázító tett ami másoknak komoly kárt okozott? A szomszédnak gondolom semmibe nem került. Komolyan azt érzem neked fáj, hogy kiderült az igazság, szerinted jobb lett volna, ha az ártatlan felet még jobban megalázzák és két bántalmazó féregtől kell megalázkodva bocsánatot kérnie.

2019. okt. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
95%

"A 17 éves leánynak nem volt annyi sütnivalója, hogy labdázzon, tollasozzon, frizbizzen vagy legalább barkochbázzon a fiúkkal. Nem, ő inkább passzívan, lekezelően, flegma arckifejezéssel szemlélte az (általa törpéknek nevezett) unokatesóit. Azok érezték a lenézést és a megvetést, amit a leány tekintete, arca, testtartása sugárzott és beindult a srácoknál a védekező mechanizmus.


És mivel ellenséget láttak benne, gúnyolni, majd dobálni kezdték (egyébként nagyon helytelenül) de el is mehettek volna az anyjuknak szólni, ha elég intelligensek a fiúk és elmondhatták volna hogy a nagylány nem foglalkozik velük, gúnyosan, lekezelően néz rájuk és flegmán beszél velük."


Ezt egy varázsgömbből olvastad ki ugye? Zsneike.

Te meg a kis barátaid akik a kérezőt szapuljátok, gondolom ilyen alpári mocskoszájú emberek vagytok, akik kaviccsal dobálóznak, meg dagadt gcinek neveznek más embereket. Más magyarázat nincs erre a nagy együttérzésre.

Ezt figyelembe véve visítva nevetek a 15%-os intézetbe juttatós sztoriján :D Drága, akinek itt egy javítóban van a helye azok az ikrek, akik másokat bántalmaznak mint testileg, mint verbálisan. Azért mert a hasonlóan suttyó fajtádnak fáj, ez még biza így van.

Kérdező meg jól tette hogy helyre tette a két kis korcsot. Remélem fal adta a másikat.

2019. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
92%

" Na pontosan erre mondom:EGÓ. Meg kellene lenyelni néha."


Légyszi beszéljünk már meg egy találkát. Én dagadt gcinek nevezlek, és megdobállak kövekkel, te meg lenyeled, és még bocsánatot is kérsz tőlem, jó?

Jaaaa hogy ez ebbe az irányba már nem műkszik. A valóság inkább az hogy a fajtád lenne a leghangosabb ha őt atrocitás érné, de az észosztás más egojáról az nagyon megy.

2019. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
13%
Azért az se normális, ha egy 17 éves annyira összecsokizza magát, hogyha beszólnak neki és kavicsokkal dobálják, hogy csak pofozkodni tud.
2019. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
96%
#59 Fél óra próbálkozás után elszakadt a cérna. Meglepődsz?
2019. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!