Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Hugom tegnap...

Ez normális? Hugom tegnap bejelentette hogy örökbe akar fogadni 1 babát. (lehet gyereke). De ő nem akar. A férje tiszta mérges dühös, sőt még a családtagok is.

Figyelt kérdés
Mert ő nem akar 9 hónapig szenvedni az alakja stb... De hát mondtuk neki ha lehet gyereke akkor minek kell örökbe fogadni? Férje meg mondta hogy nem kell idegen gyerek., ha lehet saját.. én egyet is értek ezzel de nem avatkozok bele az ilyenekbe... Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. júl. 18. 10:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
32%

Sztem ha lehet sajátja ne neveljen egy Réti néger ivadékot.


A lelencek 99%-a az..


A Maradék 1% meg gazdak külföldieknek van "fentartva"..

2010. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyok szép dolog h örökbe akar fogadni,annak a gyereknek így sokkal szebb jövője lenne.
2010. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
én 15 éves korom óta tudom h majd örökbe szeretnénk fogadni egy gyereket,és nem érdekel ha cigány lesz! Annyi olyan árva van akit lehet szeretni és jobbá tudom tenni az életét,legalább egy hadd legyen akin tudok segíteni. Most 27 éves vagyok,még nincs saját gyerekem. A párommal múlt héten indítottuk el az örökbefogadást
2010. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és igazándiból nem tudom, hogy 10 év múlva lesz-e. Most még nem is kell, nem tudnám eltartani. Igazándiból én a fájdalomtól félek nem az alakomtól. Félnék, hogy ki-e tudnám hordani. Elég sovány alkat vagyok, mert 157 cm magassághoz 44 kiló társul kilóg 1-2 csontom pedig nem vagyok anorexiás. Valahogy foggalmam nincs, hogy jönne ki belőlem... Nem lehet, hogy Neki is ilyen baja van csak egyszerűbb az alakjára fognia?
2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
24%

"Lehet, hogy szeretne segíteni egy eldobott gyereken.... Másokat is ismerek, akik örökbefogadtak a vér szerinti mellé. Az, hogy a tesód hogy dönt, az ő dolga, senkinek semmi köze hozzá."

Nem igaz, ez nem az ő dolga!!!! A férjével mi van? A helyébe én dobnám mint a szart....

2010. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz beleavatkozni, miért kell ezt kitárgyalni itt, idegenekkel, amikor beszéhetnétek erről a családdal, vagy megpróbálhatnátok megérteni a hugodat?
2010. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nagyon gyerekes dolog romantikus elképzelésektől vezéreltetve örökbefogadni egy gyereket, de akár egy menhelyi kutyát is.

Én megtapasztaltam az életben, hogy milyen egy sérült emberrel együtt élni, és higyjétek el, akármennyire is szánalomraméltó, akármennyire is a szülők hibája, az ilyen ember maga is rombolni fog. Nekem élettársam volt ilyen, és hozta a genetikát rendesen. Huszonévesen én is gondoltam rá, hogy örökbefogadnék, mert minek erre a szörnyű világra szülni, de túl egy ilyen sérült élettárson azt mondom, én nem nevelgetném genetikailag el...kúrt emberek el...kúrt gyerekét.

Mert más az, ha valakinek meghalnak a szülei és így jut árvaságra, de a többség unintelligens emberek gyereke, és NEM VÉLETLEN adják örökbe. Vagy a csaj kissé könnyűvérű és túl korán csináltatta fel magát...Hány ilyet ismerek, nem hallott még a gumióvszerről, de a genetika az genetika, és jó eséllyel lesz a kicsi lányából is szajha.

Vagy csak nem szeret majd dolgozni. Nem kell lebecsülni a genetikát, mert az intelligencia meggyőződésem, hogy nem neveltetés, hanem öröklődés dolga.


Előbb fogadnék be menhelyi kutyát, mert azok legalább nem öröklik a degenerált gazdájuk génjeit, de még így is észnél kell lenni. Jelentem, van örökbefogadott kutyám, és lehúztam 1,5 évet egy menhelyen, mégsem tudtam pontosan mire vállalkozom, amikor kihoztam egy olyan kutyát, aki élete legfontosabb első 4 hónapját nem emberek közt töltötte. Sose lesz olyan, mint azok, akik ebben a korban emberhez szoktak. A betegségről nem is szólva, ami nem látszott rajta, de lappangva hazahoztam vele a saját kutyáimra.

Nem bántam meg, túljutottunk a betegségen és a menhelyi kutyám és a többi is kicsattannak a jókedvtől, egészségtől, de szerettem volna rávilágítani, hogy nem egészen helyes hozzáállás romantikus érzésektől vezéreltetve nekiállni az örökbefogadásnak.

Egy kicsit tájékozódjon az, aki ilyesmire vállalkozik. Nézze meg, másoknál hogy sikerült, mi lett a kis csemetéből. Tanuljon mások hibáiból, és ezzel teszi a lehető legtöbbet azért az árva gyerekért.

Tudom, sokan szeretnek álomvilágban élni, de az nem visz sehova. Szembe kell nézni azzal, amit vállalunk, és ha még úgy is akarjuk, hajrá, tűzön-vízen át. De valóban, a férjnek miért is nincs ebbe beleszólása???

2010. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
24%
Azért elég retardált dolog egy csecsemőt a menhelyi korcsaidhoz hasonlitanui,már ne is haragudj. Amit meg a génekről szövegelsz,az szerintem teljesen értelmetlen,úgyanis a viselkedéskúltúrát nem a gének hanem a környezet és a szülők,egyszóval a külső behatások határozzák meg.
2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%
de a genetika az genetika, és jó eséllyel lesz a kicsi lányából is szajha. pf na hát ez a legnagyobb baromság amit eddig olvastam.. látszik,hogy fingod nincsen a genetikáról,azt sem tudod mi az csak dobálozól ezzel a szóval. De te biztos jobban tudod,mint azok akik 10-20 évet tanultak erről,nyilván te vagy a 21. század legnagyobb genetikusa aki felfedezte azt a zseniális öröklődést ami a szajháról szajhára száll:DDDDd
2010. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%
örökbefogadott gyerek vagyok. 18 éves koromban megkerestem az igazi szüleimet,mert kiváncsi voltam rájuk. Sikerült megtalálnom anyám,róla kiderült h 15 évesen szült mert elég nagy ribi volt,az apámról meg nem tudja pontosan h melyik cigány volt.Én mégsem lettem szajha,mert a szüleim rendesen felneveltek!
2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!