Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Hugom tegnap...

Ez normális? Hugom tegnap bejelentette hogy örökbe akar fogadni 1 babát. (lehet gyereke). De ő nem akar. A férje tiszta mérges dühös, sőt még a családtagok is.

Figyelt kérdés
Mert ő nem akar 9 hónapig szenvedni az alakja stb... De hát mondtuk neki ha lehet gyereke akkor minek kell örökbe fogadni? Férje meg mondta hogy nem kell idegen gyerek., ha lehet saját.. én egyet is értek ezzel de nem avatkozok bele az ilyenekbe... Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. júl. 18. 10:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

14.58! Azt látom hogy a te milyen viselkedést tanultál a környezetedtől... Egyszerűen egy tapló vagy!

a 14.44-esnek mit célozgatsz az anyjára? nem is ismered,és a plussz benne h nem is írta h örökbefogadott lenne.

ha esetleg rám célozgatnál,mert én vagyok az akit örökbe fogadtak és mikor megkerestem az igazi szüleim akkor kiderült h anyám egy r.ibanc akkor csak ugy meg súgom h én 14.21kor írtam választ.

De jó nagy paraszt vagy,sokszor bukhattál biológiából mivel azt hiszed h a VISELKEDÉS örökölhető genetikailag.

2010. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
70%
kis szívem: a viselkedésre való hajlam örökölhető genetikailag....
2010. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
15.06 amiről írsz az genetika. ez az örökmozgó dolog amiről írsz betegség
2010. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
És ez melyik gén melyik alléljához kapcsolódik? Hogy öröklődik?
2010. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem vagyok szakértő. Teljesen mást tanulok, csak átéltem már 1-2 dolgot, ami meghazudtolja az állításod.
2010. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

De tessék most találtam. Olvasd el: [link]

A címet olvasva biztos azt hiszed hülye vagyok de az olvasmányt elolvasva egyértelműen látszik, hogy a cím nem más mint egy találékony liberális "hazugság".

Föleg ezekre a kérdésekre koncentrálj:

– Minek van leginkább szerepe a negatív értelemben vett agresszív viselkedés, bûnözés kialakulásában? Lehet-e örökölni ilyen hajlamot?

– Milyen figyelmeztetõ jegyek utalhatnak a bûnõzési hajlamra?

Ergó maga a bűnözés nem, de a hajlam örökölhető :D.

2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én is szívesen örökbe fogadnék egy gyereket. Szeretnék egy sajátot is, de sajnálom azokat a gyerekeket akik intézetben vannak. Nálam nem lenne gond, ha nem egészen pici, 5 év körüli akár, de ettől függetlenül szeretnék egy sajátot is. Lehet, hogy a húgod véleménye is megváltozik, aztán az örökbe fogadott mellé vállalnak egy sajátot is. Van egy ismerősöm, aki intézetben nevelkedett, és ő mesélt, hogy milyen az élet ott, és nem épp hű de jó ott nekik.
2010. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!