Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Hugom tegnap...

Ez normális? Hugom tegnap bejelentette hogy örökbe akar fogadni 1 babát. (lehet gyereke). De ő nem akar. A férje tiszta mérges dühös, sőt még a családtagok is.

Figyelt kérdés
Mert ő nem akar 9 hónapig szenvedni az alakja stb... De hát mondtuk neki ha lehet gyereke akkor minek kell örökbe fogadni? Férje meg mondta hogy nem kell idegen gyerek., ha lehet saját.. én egyet is értek ezzel de nem avatkozok bele az ilyenekbe... Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. júl. 18. 10:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
13:40: Pedig hiába pofázol, valamilyen szinten lehet örökletes a dolog. Lásd, ha a szüleid hajlamosak a rákra, te is hajlomos leszel rá, függetlenül a viselkedéskultúrától. Kíváncsi lennék, ki fogadna örökbe egy olyan babát, akinek az apja egy többszörös gyilkos, pszichopata...
2010. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

13.40 vagyok. Hát érdekes én mégsem lettem k.urva...pedig már 24 éves vagyok. akkor hogy is van ez?

Teljesen más dolog az ha rák betegség örökletes. Ez tényleg genetika. De a viselkedést nem lehet örökölni,csak tanulni. Ennyi.

2010. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy példa az nem példa... A másik, a hajlamot hogy a fenébe ne örökölhetné már? :D Én is tudok ellenpéldát mondani...
2010. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
dobálozol olyan szavakkal mint genetika,aztán fogalmas sincs arról h mit jelent. Tök szánalmas vagy
2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
A rák mióta viselkedés te észkombájn?:D:D:D Mutass már nekem egy tudományos cikket,egy magyarázatot az elméletedre légyszives,miszerint a nagyokosok által TANULT magatartásformák (viselkedés) öröklődnek..:D Biztos az összes genetikus,etológus egy idióta akikkel én találkoztam és engem tanítottak,valószinüleg a biológia,etológia könyvek is mind hibásak:D Egyszerűen nevetséges komolyan
2010. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ha egymásnak estek attól még nem biztos, hogy a kérdező kap választ. :-)
2010. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
56%
14:44: Nem kell mutatnom neked semmit. Mert itt egy élő példa: TE. Ugyanolyan vagy mint (a rendes) anyád.
2010. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Pont hogy neked nincs fogalmad, az egészről, ellenben te is linkelhetsz nekem dolgokat :D Ugye-ugye már csak a viselkedésedből leszűrve látszik, jelen esetben sem esett mesze az alma a fájától.
2010. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
"biológia,etológia könyvek is mind hibásak:D Egyszerűen nevetséges komolyan" -> Nekem meg Orbán Viktor mondta személyesen, hogy igazam van!
2010. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mondok neked egy személyes példát: nagyapám fiatalkorában "örökmozgó" volt, még ülve is állandóan mozogtak a lábai. Én is ilyet lettem pedig se fateromtól se anyámtól nem láttam. EZ MITŐL VAN? Erre is mondanak valami faszát a kamu könyveid?
2010. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!