Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Igen én ezekben a dolgokba tisztába vagyok!

Hát még a tudtommal iskola köteles a leányzó.

Én nem értem hogy mit akar 16 éves kis csitri egy 37 éves nős férfitól??

Ez nekem egy rejtély marad.

2019. nov. 26. 11:32
 42/52 anonim ***** válasza:

Egyértelmű nem?


Ugyanugy ahogy a negyvenes palik, a tizenéves lányokkal.

2019. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Jaaj de tényleg, igazad van sajnos.
2019. nov. 26. 14:09
 44/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Képzeljétek el a párom adott annak a leánynak pénzt. 30.000 ft 😠😡

Nekem azt mondta azért adott neki ennyit mert az Anyja nem volt képes $" ruhát venni neki""

(Vagy is úgy utalt át neki számláról)

Amit ma tudtam meg az Anyjától....

Én kérdőre vontam a férjem hogy most mi volt ez az egész!?

És arra mondta azt hogy "" drágalátos anyja nem volt képes venni a gyereknek ruhát""

Na de én megkérdeztem az anyját, és az anyja mondta azt, hogy nem az hogy nem vesz neki ruhát, hanem az hogy amit adott a leánynak pénzt, azt el itta meg el cigizte,

Mert azt mondta neki az Anyja hogy amit adott neki pénzt ossza be maganak és ha akar akkor vegyen maganak az iskolára dolgokat....

Erre a csaj meg nem arra hanem inkább piára. Aztan 2 hete kért az Anyjától pénzt ő adott neki. Erre meg másnap lért tőle. Akkor már nem adott neki. Erre a férjem adott neki 30.000 ft. Normalis ez az Agyament hülye??

2019. nov. 26. 18:02
 45/52 anonim ***** válasza:
45%
Jézusom... Milyen nevelőapuka??? Másfél évig dugta az anyját ennyi..... Semmi közük a világon egymáshoz...... Legalábbis úgy kéne, hogy legyen.... Más lenne a helyzet, ha ő nevelte volna kiskorától.... Elég csalódott lennék ha a pasim ennyire szánalmas lenne..
2019. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
35# mi olyan hihetetlen ezen?? Sokan elkerülnek a szülővárosukból... Nekem is van oylan általános iskolai osztálytársam akit 15 éve nem láttam és most itt van Budapesten... Attól h nem beszéltünk még ismerem..
2019. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
45%
36# te ezen a bolygón élsz mondd??? Láttál te már mai 16 évest? Tisztelet a kivételnek.... Úgy csinálsz mintha nem lenne olyan nyomorék pasi, aki gimis csajokkal kavar..... Persze az tény, hogy nem a kiscsajjal foglalkoznék, hanem az idióta ferjemet dobnám ki a francba..... Még ha fáj is... Azt ne mond, hogy szerinted ez normális amit itt a kérdező leírt..... Jó, hogy nem őt hibáztatod. Agybaj...
2019. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok jó reggelt.

Az a helyzet, hogy tegnap este kiraktam a férjem

2019. nov. 27. 05:32
 49/52 anonim ***** válasza:
Na és hogy fogadta?
2019. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Hát először értetlenkedett, aztán mondtam neki

1 több időt szentelsz arra a lányra mint a fiadra.

2 nem beszéled meg velem a dolgokat.

3 több pénzt adsz annak a csitrinek mint a fiadnak amit eddig vedtél.

4 engem már semmibe veszel.

És elmagyaráztam neki a dolgokat, mint egy fogyatékos embernek.

Mondtam neki hogy gondolkozz el ezeken, addig meg ide ne gyere. Aztán becsuktam rá az Ajtót.

Igaz nehéz volt, de muszáj az nagy úr.

2019. nov. 27. 12:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!