Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Na megjött a kis drága. 😒

Most kérdezi tőlem hogy akarok e még veszekedni. 😐

2019. nov. 24. 17:27
 22/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarsz. A szabolcsi rokonokat, a rendőrséget sem, úgyhogy marha gyorsan térjen észhez.
2019. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező,nyugodj meg valahogy.Az hogy nevelt 2 évig egy gyereket,attól az a gyerek szinte semminek se nevezhető.Főleg hogy nektek van közös gyereketek.

És eléggé bosszantó lenne nekem is,hogy a közös gyerekünket semmibe veszi.

Költözz el a gyerekeddel ha van hova,fizesse ez a gyökér csak a gyerektartást ha ilyen fac.Ha az én gyerekemet nem tartja fontosnak egy ilyen fac,akkor tipli van,mehet ahova tud.

2019. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Igen... Tudjuk milyenek a szabolcsiak
2019. nov. 24. 17:34
 25/52 anonim ***** válasza:
48%
Ismered egyáltalán azt a lányt személyesen is?
2019. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

Igen ismerem sajnos. Kiskora óta.

Bát igazatok van.

De nem akarom elveszteni a férjem.

Ez is igaz hogy az ő hibájaból és nem az ényémből lesz vége. ...

Sajnálom de lehet hogy lépni fogok

2019. nov. 24. 18:11
 27/52 A kérdező kommentje:

Nagyon nem akarja a férjem ezt a kitalációjat.

Aztán mondtam neki hogy jó fele haladsz. Elöbb utóbb a börtönbe csuknak. Ha azt akarod hogy a fiad a beszélőn lásd akkor jó fele haladsz. Erre ő. Jajj már hagyd abba a hülyeséged. Ennyivel el vagyok intézve

2019. nov. 24. 18:48
 28/52 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező most mit pánikolsz? Az a lány az írásod szerint az ország másik felén lakik tőletek. Ahhoz, hogy elköltözzön szülői beleegyezés kell. Nem úgy megy az, hogy a lány fogja magát és odacuccol hetekre hozzátok vagy, hogy a férjed érte megy és elhozza szó nélkül.

Téged se értelek. Semmi se történt, de te már úgy beszélsz, mintha a kiscsaj lefeküdt volna a férjeddel. Aztán jössz itt a börtönnel meg a nemi erőszakkal.. A másik meg amilyen jelzővel illeted azt a lányt. Attól mert a férjed odaköltöztetné hozzátok pár hétre, attól még nem lesz “caffka”.

Végszóként pedig szerintem ez csak egy nagy kamu történet.

2019. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu történet édesem. Hanem ez igaz. Nem szórakozásként írtam ki elhieted.
2019. nov. 24. 20:06
 30/52 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is egy cafka. Ha tetszik ha nem.... Az öcsémmel is kikezdett aztán ott hagyta egy másikért. Szóval egyiket dobja jön a másii
2019. nov. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!