Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van. Belevaló csaj vagy.

De szerintem úgyis vissza megy.


Nyilván a te dolgod.

2019. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Persze. Csak annyira menjen el hogy gondolkodjon el
2019. nov. 27. 14:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!