Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
92%
Ha te magad beszéltél az anyjával, akkor igen magad kell rendezned a dolgot. Mondd meg a férjednek, hogy egy problémás kamasz hozzátok nem költözik, és pont. Ne beszélj féltékenységről, csak mondd meg, hogy a családotoknak és a kapcsolatotoknak ez nem kell, és 1,5 év nem olyan kötődés, ami megindokolná, hogy neki kelljen nevelni.
2019. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsi lennék egy ilyen kiscsaj lelki világára is... Eddig miféle nevelést kapott? Nyilván ne engedd oda, mert abból sok jó nem lesz...
2019. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan vicc.. egy felnőtt férfi fejébe megfordul hogy magához költöztet egy kiskorú gyereket akihez semmi köze? Nem az ő gyereke, nem rokon...
2019. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Beszéltem a férjemmel, és azt hajtogatta hogy nagyon "megsajnálta"

Hogy az anyja az így áll hozzá.

De mondtam neki hogy csodalkozik rajta?

Hisz kamasz!

És ő azt mondta ő akkor is oda akarja költöztetni azt a kis cafkát!

Hallottam róla egy pár hírt, hogy most 16 éves több brokit fogott mint kilincset.....

Féltem a házaságom.

De ha azt akarja hogy ide költözzön akkor jöjjön, de akkor én már nem leszek otthon a gyerekemmel.

Nem érdekel. Belefáradtam, nekem itt van a gyermekem akit meg akarok óvni ettől az egész helyzettől. De ha férjem ezt akarja akkor csinálja. Majd megtudja hogy mit vesztett. Mert annak a cafkanak nincs veszteni valója , de annak a agyament hülyének meg van.!

De akkor én elhagyom ha meg meri tenni azt amit gondolok. Akkor vége.

Ezt meg is mondtam neki.

De nincs az a férfi aki ezt be is ismeri hogy megtette. Főleg egy kiskorúval.

Hidjétek el hogy elegem van. Nem akarom ezt így tovább.

Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot had menjen

2019. nov. 24. 16:52
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed nem tud ésszerű érvek mentén gondolkozni, akkor kénytelen vagy választás elé állítani. Ha van hova mennetek, akkor kérdezd meg, hogy mikor jön, mert addigra elköltözöl a picivel, és tedd is meg, ha nem visszakozik.
2019. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Igen van hova mennem hála istennek.

Már az elöbb valasztás elé állítottam,

Az orra alatt magyarázik, nem értettem. Aztán mondtam neki úgy beszéljen hogy én is haljam. Erre azt válaszolta, hogy ő csak segíteni akar ezen az "ártatlan kislányon"

Hogy oda ne szaladjak.

Mondom neki nem veszed észre hogy ez nem lessz így jó?

Mert mi lessz akkor mikor azt hazudja hogy megerőszakoltad?

Vagy ilyesmi???

Erre ő nem fog ilyent mondani!

Erre én bele látsz a kis buksijába vahy mi?

Fogta magát aztán el ment itthonról

2019. nov. 24. 17:11
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Hoppaz. Akkor meg is volt a leányzó?
2019. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erőből minden hajléktalant és kóbor kutyát is befogadhatna az utcáról. Őket nem sajnálja? 😁
2019. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Nekem azt mondta hogy szereti úgy mint a lányát....

De nem hiszem hogy meg volt neki,

Mert nem rég bukkant fel. A caffka az Szabolcsi,mi meg Veszprém megyei.

Szóval nem hiszem....

Csak ezt nem értem hogy miért ragaszkodik ennyire hozzá?

Nem mondhatni azt hogy nem adok meg neki bármit. Azt sem mondhatom hogy dagadt vagyok. Hisz tetszek neki, mindig elmondja. De nem értem.

2019. nov. 24. 17:20
 20/52 A kérdező kommentje:
Kedves. Pont ezt mondtam neki mikor el ment vagy inkább kiabaltam 😂😂
2019. nov. 24. 17:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!