Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
0%
Itt te vagy az egyetlen caffka... ;)
2019. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
67%

28-as. Te burokban élsz?


Fogalmad sincs milyen dolgok történnek, az életben. Hogy ezek a kiscsajok mire képesek.

2019. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
15%

Nem élek burokban. Ott sincsen még a lány, de a kérdező már kombinál.

Kérdező, ha a férjed hajthatatlan akkor vedd kezedbe az irányítást. Ha tudod a lány anyjának a telefonszámát, hívd fel és mondd el neki, hogy mi a helyzet, aztán kiderül majd az anyuka válaszából, hogy mit gondol erről.

2019. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
77%
Sajna ha a ferjed hazudozik,titkolozik es fura mod igy megsajnalja hogy mar oda akarja koltoztetni ott valami bizlik. A kiscsaj 16 evesen ha ilyen nagy pasizos akkor bizony en is feltenem a hazassagom. De figyelj,koltozzzon oda aztan ha a ferjed osszejon vele,szerezz bizonyitekot es pereld el a gatyajat is,nehogy mar egy csitri es egy hulye ember miatt neked es a babadnak ne legyen jo elete a hulyeseguk miatt. Ha annyira erdekli a kislany akkor azt nem kell sajnalni,olyan ember nem erdemel boldogsagot aki kockara teszi a csaladjat egy tiniribi miatt
2019. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
78%
Csak most került elő X év után, de te azért ismered, sőt már az öcséddel is volt? :D Kezd ködösni a szürkeállomány? :DDD
2019. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
41%
Bazz egy 16! éves lányra vagy féltékeny? Önértékelési zavaraid vannak!
2019. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Kedves. Nem vagyok én féltékeny senkire.

Nincsenek önértékelési zavaraim.

Csak egyszerűen nem fogom azt végig nézni hogy egy 16 éves lány fogja tönkre tenni az én és a fiam életét.

Meg pláne azt nem fogom engedni hogy a fiam ennek részese legyen.!

Na de mindegy. Úgy látszik hogy te jobban tudod mint én.

2019. nov. 25. 17:14
 38/52 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet kérdező?


Mi van ha válaszút elé állítod?

Vagy a kiscsajt választja vagy titeket?

2019. nov. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

Szia kedves. Az a gond hogy nem áll velem szóba. Olyan mint egy megsértödött kislány aki nem azt kapta karácsonyra amit akart. 🙍

Válaszút elé állítottam, és olyan fennhangon megszólal hogy miért kell ezt csinálni. Szóval ennyi egyenlőre. Nem tudok mást tenni.

A leanyzó anyjával is beszéltem, éd az anyja annyit mondott hogy ő sem tud vele mit csinálni. Nem fogad szót,

Nem hallgatja meg az anyját.

Aztán mondja az anyja hogy nem zárhatja be sehova, mert nem akar ebből semmi rosszat. De a drágalátos kislánya meg annál jobban feszengeti a határokat.

Ma mondta az Anyja hogy a leányt tegnap a rendőrök vitték haza, mert bolti szarka volt....

Szóval ezt mind hallotta a Párom, és nem mondott rá semmit. Csak hallgatott Nagyokat.

2019. nov. 26. 11:06
 40/52 anonim ***** válasza:

Na és akkor el lehet gondolkodni, ha odakoktozik ,rendőrségi ügye lesz?


Megkérdezik a kislányt hol lakik, mit mond?

Most éppen a 3 évvel ezelőtti mostoha apámnál?


Vagy az anyukát, hogy mit keres a fiatalkorú lánya 200km-el arrébb iskola időben?


Gondolom még iskola köteles.


Azért ilyenekre kérdezz rá a ferjednel.


De azért tisztában vagy azzal is,ha ilyen gyenge a férjed, akkor ha N is ez a kislány, akkor más fogja behalozni.

2019. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!