Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha engem zavar,...

Az nagy baj, ha engem zavar, hogy a férjemet munkahelyén becézgetik a lányok is? Nem tudom, hogy gond-e hogy ez engem zavar, vagy normális, hogy ezt érzem. Én amúgy sem engedtem senkinek, hogy becézgessen csak neki. De lehet, hogy ez a nem normális.

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 12:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Pár éve, egy TV reklám hatására, a munkahelyemen mindenki,mindenkinek nyuszómuszó volt.
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizalomvesztett kommunikációképtelen kapcsolat, önbizalomhiány okából féltékeny résztvevőkkel. Ennek nincs sok jövője 🤔
2019. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Néha megnézem hogy viselkednek bent egyes férfiak,akiknek van feleségük.Még a fiatalabb is,akinek pár hónapja vetélt el a nője,meg-meg csikiz diszkréten egy nőt,vagy megérinti,vagy tart 1 2 másodperces vállmasszázst,úgyhogy hagyjuk.A becézgetés a legkisebb gond.
2019. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ő mit tehet a az ellen, hogy 10-50-100 ember hogyan hívja,?


A baj az, hogy téged elnyom, lekorlátoz.

Bocs, de ahogy itt reagálású is nyomasztó. Ne kérj elnézést azért, hogy kérdeztél!!!!


Jó lenne, ha ki tudnál lépni ebből, sokkal jobbat érdemelsz

2019. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!