Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha engem zavar,...

Az nagy baj, ha engem zavar, hogy a férjemet munkahelyén becézgetik a lányok is? Nem tudom, hogy gond-e hogy ez engem zavar, vagy normális, hogy ezt érzem. Én amúgy sem engedtem senkinek, hogy becézgessen csak neki. De lehet, hogy ez a nem normális.

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 12:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is zavaró, ha a férjedet Petike, Józsika, Bandika vagy hasonló módon becézik a munkahelyén, mert eléggé degradáló. Azt a benyomást kelti, hogy nem tisztelik, lenézik, kiskorúként kezelik. Ezért szerintem normális, ha ez téged zavar.
2019. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy zavar téged. Persze, nem vagyunk egyformák, de ilyenekkel foglalkozni szerintem hülyeség, pláne fennakadni. Nem feltétlenül gondolom, hogy a -ka,-ke lekicsinyítő lenne.

De fura, hogy azt írod, hogy “ő nem tűrné el” ha téged becéznének. Mintha ez valami szörnyű dolog lenne.

Ha őt zavarja akkor szóljon érte, de ehhez neked nincs közöd szerintem...

2019. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem baj.
2019. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem becézgetés, neki kellett volna szólnia, ha zavarja.

Téged az zavar, hogy a "lányok is", holott ugye ezek szerint a férfiak is! Azon kellene elgondolkodnod, hogy miért vagy a semmire féltékeny..

2019. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt fogalmam nincsen, hogyan hívják a mubkahelyén a férjemet.

Másrészt egyáltalán nem is érdekel.

Szerinted mekkora bunkóság lenne, ha visszaszólna, hogy ne Jancsinak hívják, hanem Jánosnak?

Vagy te írsz egy kör e mailt a kollegáinak, hogy hogyan szabad szólítani?

2019. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Tényleg, köszönöm mindenkinek mégegyszer! Hát egyébként igen, én tartani sem nagyon tarthatom a kapcsolatot férfiakkal. Lehet,hogy nincs hozzá közöm, de tekintve ,hogy még nekem előtte nem volt párkapcsolatom, most meg már a kicsit várjuk és nekem sokminden meg van tiltva meg meg van szabva mit szabad mit nem, úgy éreztem,hogy ez oda vissza dolog, de nem voltam biztos a dologban, én miért szólhatok és miért nem.

Tudom tényleg kicsi dolog, de nem tudtam mit érezzek :(

2019. nov. 25. 13:36
 17/34 anonim ***** válasza:
92%

Én mikor szarkasztikus vagyok a "drágám" megszólítást használom.


Még egy feleség se ütött le az utcán, szóval szerintem téged se kellene zavarni, hogy nők "petikézik"

2019. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Mégegyszer bocsánat , és köszönöm ! ><
2019. nov. 25. 13:38
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

17es vagyok.


Na jó, azért itt már komolyabb problémák vannak, mint a becézgetés. Mi az, hogy nem beszélhetsz pasikkal? Apáddal sem? A szomszéddal? Mi vagy te a tulajdona?


Hát én biztos nem szülnék ilyen kontrollmániás pasinak gyereket. A következő mi lesz? Agyon ér, mert átvetted a leveleket a férfipostástól?

2019. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
94%
Édesistenem! Mi a búbánatos francfenének szülsz gyereket egy bántalmazó kapcsolatba, Te nagyon okos? Mi az, hogy egy csomó minden meg van szabva, meg van tiltva, elő van írva? Normális vagy, hogy ezt eltűröd? Nem csak az a bántalmazás, ha az embert ütik verik, hanem az is, ha ennyire erős kontroll alatt tartják. Nem az a Te legnagyobb bajod, hogy becézgetik a férjedet a munkahelyén, hihetetlen, hogy ez a legnagyobb bajod és még képes vagy evvel az isten barmával családot is alapítani. Csak gratulálni tudok, bár ilyen faék egyszerűségű gondolatvitel mellett, nem vagyok meglepődve a prioritásaidon.
2019. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!