Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha engem zavar,...

Az nagy baj, ha engem zavar, hogy a férjemet munkahelyén becézgetik a lányok is? Nem tudom, hogy gond-e hogy ez engem zavar, vagy normális, hogy ezt érzem. Én amúgy sem engedtem senkinek, hogy becézgessen csak neki. De lehet, hogy ez a nem normális.

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 12:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
75%
A volt páromat is mindenki Gabikának hívta, nem érdekelt
2019. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg egy olyan kapcsolatban vagy, ahol elnyomnak és kb kuss neved, de te gyereket szülsz egy ilyen idiótának és még téged zavar, hogy becézgetik? Pont azért becézgetik így, mert odabent papucs... otthon meg kiéli magát rajtad...
2019. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%

#16-os A legkisebb problémád, amit kiírtál!

E szerint teljesen abnormális a kapcsolatotok. Nem tilthatja meg, hogy bárkivel beszélj, vagy szabhatja meg, hogy mit tehetsz, vagy nem. Az ilyesmit megbeszélni szokták, de csak akkor merül fel, ha a másiknak normális érvei vannak. (pld. Rosszul esik, hogy az előző pároddal tartod a kapcsolatot.)

Ilyen emberrel összejönni sem lett volna szabad, nemhogy gyereket szülni!

2019. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Megértem igen,hogy sokan elítéltek, de több évet vártam rá , és tényleg nincs tapasztalatom , meg úgy volt,hogy gyerekem sem lehet soha , és egyszerűen nem tudtam a rosszabb dolog mellett dönteni.

És köszönöm ,hogy szántatok rám időt!

2019. nov. 25. 13:54
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

De, a rosszabb dolog mellett döntöttél. Már érzed, ezért írtad ki a kérdést, csak még nem mered magadnak bevallani.


Nekem nem lehetett gyerekem, orvosi papírom is van róla. Mégsem menekültem be kapcsolatba.

Azóta megtaláltam a tökéletes férfit, aki a tenyerén hordoz. Orvosi segítséggel, de azóta megszületett a kisfiúnk is.

Van másik út, csak te még nem ismered.

2019. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon beteges. Ilyenre féltékenynek lenni :D

Van, akit így hívnak. Ráragadt. Nekem is van 50-60 éves ismerősöm is, aki Józsika, Lacika. Semmi szexuális célzás vagy lenézés nincs benne. Mint ahogy van ötvenes Öcsi ismerősöm is.

2019. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem az a gond hogy becézgetik, hanem hogy fordítva "megtiltja". Ez nem egészséges kapcsolat....
2019. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
65%
Férjem Béla. A munkahelyén (üzemben) sok nő dolgozik körülötte, Bécinek hívják. Nem fogom ezért felkötni magam, ennél sokkal mélyebb a kapcsolatunk.
2019. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a becézgetés azt jelenti, hogy jó a csapat. Nálunk is jelen van. Nem lenéző, nem lealázó, hanem inkább a kedvesség jele.

Engem is szoktak becézni, nem zavar. Sőt, néha előfordul, hogy kicsúszik egy "drágám" nem csak nálam, hanem a munkatársaimnál is.


Nincs ebben semmi roszz, szeretünk együtt dolgozni, így a hangulat is közvetlenebb.

Ettől még mindenki tiszteletben tartja a másiknak a kapcsolatát, családját.


Egyszer volt, hogy az egyik munkatársam barátnője felelősségre vonta a másik munkatársamat, hogy mit ölelgeti az ő pasiját. Aztán a többiek magyarázták el neki, hogy ez nem arról szól, és nem kell senkinek az ő macikája, csak szeretjük mint munkatársat.

Azóta ez a csaj már feleség, és egyáltalán nem zavarják az ölelések, mert látja, hogy ez egy jó csapat.

2019. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj Kérdező, hogy becézik, ahogy az sem lenne baj, ha TÉGED is becéznének. Sehol nem mondják, hogy Sarolta, vagy Katalin legyen szíves ezt vagy azt, hanem Sári(ka), Saci(ka)

légy szíves...!

A férjed szó szerint nem normális, nagyon szomorú életed lesz mellette, mert a válaszaidból is látszik, hogy egy megfélemlített, eltaposott nyuszika vagy!

Ne hagyd, hogy az elmebaja rád is rád ragadjon!...semmi téren!

2019. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!