Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes.... Nem tudok jó kapcsolatot elképzelni olyannal, aki utalja a gyerekemet.
2020. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, neked kell eldöntened ki a fontosabb: a barátnőd vagy a gyereked. Mert ez hosszútávon nem fog működni. Valakit előbb utóbb elveszítesz, vagy a csajt vagy a fiad
2020. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
Nem azt szoktam mondani, hogy a gyerek hazudik, hanem azt mondom az anyjának, hogy ezekkel ő beszéli tele a fejét vagy ő tanította be rá. Muszáj azzal védekeznem hogy visszavágok, hogy én fogok szólni a gyámügynek, hogy ellenünk hergeli a gyereket. De ez ritka, általában ha azt mondom neki, ezt vagy azt ne mondd el anyádnak és nem mondja.
2020. jan. 13. 09:40
 14/80 anonim ***** válasza:
93%
Te szimplan idiota vagy kerdezo.
2020. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
85%

Egy ennyi idős gyerek nem hazudik, még borzasztó nagy az igazságérzetük. Az én fiam is 5 éves, és ha valamit mond, az úgy van.

Még olyan dologban sem tud titkot tartani, hogyha együtt vesszük meg a mamának a szülinapi ajándékot, akkor legalább azt ne mondja el. Mert ha a mama megkérdezi, mit csinált, már mondja is.


Utálja a gyereked, akár elfogadod, akár nem.

Előbb-utóbb választanod kell. Bár ha a barátnődet választod, a fiad majd dönt helyetted.

2020. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
98%

A kérdező utolsó hozzászólásából látszik, hogy ez provokatív kérdés.

Ha mégsem az, akkor a nyomorult kérdező biztos a nőjénél lakik, úgyhogy nem rakhatja ki, hanem neki kellene mennie.

2020. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
40%
(15! Egy 5 évesnél még siman lehet konfabulacio. )
2020. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
92%

😭😭😭😭

Basszus, szerencsétlen kisgyerek....

Pont az bántja, és az állítja be hazugnak, akinek meg kellene védenie. Nesze neked, apakép és férfi minta!

Figyelj, Aranyapa, vágd le a tökeid és díszdobozban add át ennek a díszpichának, mert te nem vagy férfi. Több gyereket pedig ne hozz létre!! Ez a ...khm...nő...se való anyának.

Az lenne a legjobb a kisgyereknek, ha megszakítanád vele a kapcsolatot. Még 13 évig utalod a gyerektartást, és jónapot. Egy ilyen jellemtelen rongy ember, mint te, inkább ne is legyen az élete része! Nem fogsz neki hiányozni, emiatt ne aggódj.

Az anyja élete legjobb döntése volt, mikor elvált tőled. Gratulálj neki a nevemben, ha találkoztok véletlenül.

2020. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek jó kapcsolata lenne egy ilyen papuccsal. Azt csinál amit akar, a gyereleddel is.

Exed helyében én már a torkotoknak ugrottam volna.

De nyugi apám is ilyen volt, 10 éve rá sem néztem és nem is fogok :)

2020. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
95%

Rajtad nem lehet és nem érdemes segíteni kérdező.Amíg az új punci teljes hatása alatt vagy, addig felesleges.

A gyereked majd eldönti idővel a te hozzáállásod alapján, hogy mi lesz ennek a történetnek a vége.Ha így marad minden mint most, akkor téged törölni fog az életéből, és semmi meglepő sem lesz a döntésében.

2020. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!