Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
94%

Neked kell eldönteni, hogy a gyereked a fontosabb, vagy a párod. Ha számít neked a gyereked, akkor ne tedd ki ennek a helyzetnek. Ő is érzi, hogy semmi sem jó amit csinál és csak megtűrt személy. Később egyre rosszabb lesz, azt sem tartom kizártnak, hogy nem is akar majd menni, ha nagyobb lesz. Hiába nem te mondod ezeket neki, de hagyod és a te lathatasi idodben történik.

A párod szerintem nem fogja megkedvelni később sem, egyértelműen púp a hátán és nem szereti, ha ott van.

Szerintem a gyereked fontosabb kéne, hogy legyen. Ha nem akarsz emiatt szakítani, akkor legalább ne tedd ki ennek a gyereked. Menjen el a párod otthonról, amíg ott van és toltsetek kettesben időt. Akár lehet programozni is együtt.

A pároddal meg ertesd meg, hogy ő mindig a gyereked marad és ha nem tudja elfogadni, azzal nem tudsz mit kezdeni.

Akartok közös gyereket? Nem félsz tőle, hogy hogy bánna vele is?

2020. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
89%

#18 vagyok. Érdekes, én se láttam az apám 20 éve. 10 voltam, amikor megmondtam, hogy takarodjon, nem megyek vele többet, soha nem akarom látni. Tavaly keresett meg, mert haldoklik, és senki se néz felé se, bocsánatot akart kérni. Nem vettem fel vele a kapcsolatot. Nem érdekel, ha azóta meghalt. Nekem csak egy idegen (volt).

Kérdező is így fog járni.

Azt pedig a pszichológus fél perc alatt kideríti, hogy igazat mond-e a gyerek, és nem is viheted többet, hivatalosan eltiltanak. 😁👍

2020. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
85%

"De a kapcsolatunk amúgy jó, nem gondolkodom szakitásban" - no comment.


Két dolgot tehetsz.

- elengeded a fiad egy hisztis lyukért

- lapátra teszed a nőt, és keresel egy igazi társat.


NEM csak a gyerek szempontjából jársz jobban az első variációval. Komolyan, neked egy ilyen empátiahiányos hárpia kell???


Van türelmed.

Nem érzed, téged is mennyire megaláz ezzel?

Mikor telik be NÁLAD a pohár.

Vagy ennyire papucs vagy?

2020. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs, de nem várom el,hogy a sajatjaként szeressen egy gyereket aki nem az övé. Én se tudnám szeretni más gyerekét. Csak olyanokat ne csináljon,amiket a gyerek el tud mondani az anyjának, aki meg cirkuszt csinál belőle.
2020. jan. 13. 10:03
 25/80 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom. Tényleg az a legnagyobb gond, hogy elmondja az anyjának az igazat? Nem amiatt kéne aggódni, hogy hogyan hat rá ez, mennyire viseli meg a nálatok töltött idő?
2020. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
92%

Remélem, hogy csak provokatív a kérdés.


Ha nem, akkor egy farokvezérelt, nyomorult féreg vagy. A saját gyereked hazudtolod meg, és fenyegeted a volt feleséged. Embernek tartod te magad egyáltalán? Ha ennyire a barátnőd kell, akkor mondj le a láthatásról inkább, de ne legyél ennyire gusztustalan, hogy a saját véred bántod egy punci miatt. Majd biztos a nőcskédre számíthatsz ha megöregszel. Remélem megun a nő és kivág a francba.

2020. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
91%

Akkor már döntöttél. Légyszi, mond meg ezt a fiadnak is, és hagyd, hogy ő is döntsön. Ha többet látni sem akar, akkor pedig fogadd el, hogy egy rossz döntés miatt elveszítetted őt.

De könyörgöm, ne tedd ki ennek többet!

2020. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
95%

Nana, hogy cirkuszt csinal! Te normalis vagy???!!!


Itt nem az exnek kell kezeltetnie magat, hanem a mostani nocskednek!


Mas: NEM KELL SZERETNIE!!!! NEM AZ A PROBLEMA! Igy nem banunk egy kisgyerekkel, ha szeretjuk, ha nem!

Meg falazol is a nodnek es a SAJAT fiad allitod be ugy, mint aki ossze vissza hazudozik!


Mivel neked felesleges tanacsot adni (ugyis a nocsked mellett ervelsz) csak annyit tudok mondani, hogy undorito ember vagy! Remelem a volt parod intezkedik es tesz lepeseket, mert mindez rossz hatassal van a gyerekre! Hala neked teszem hozza! Te gusztustalan apanak nem nevezheto senki!

2020. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mostohaanyám van. Nem vártuk el, hogy szeressen, mégis úgy szeret, mint a saját anyám. Sosem bántott, nem sértegetett. Sőt, néha még túlzásokba is esett.

Többször beszéltünk róla. Mindig azt mondta, imádja apámat, én pedig apámhoz tartozok, ezért engem is imád és kész.

2020. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd a fenébe a kölyköt az anyjánál,így nyugalom lesz legalább.
2020. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!