Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
8%
Bocsássatok meg azért amit irni fogok, de: én sem tudnam elviselni a párom volt feleségétől származó gyereket. Gondoljatok már bele… az új csak szeresse azt a gyereket aki a párja előző nojebol jött ki?🤢
2021. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
71/71-es: akkor azt a f@szt se szereted ami a párod előző nőjében járkált?
2021. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
10%
Vicces vagy😃 viszont akkor se lennek hajlandó jopofizni az elozo no kölykevel én sem
2021. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%
Nem jópofizni kell, hanem embernek maradni, nem valami bánat véglénynek, máris nincs probléma. Nem megy mindenkinek.
2021. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
9%
Ez így van. Bántani, piszkálni, stb nem kellene a gyereket. Én azzal oldanám meg hogy soha nem akarnám látni és kész
2021. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
96%
#75: Mikor megy láthatásra, szépen eltakarodsz onnan. Majd akkor is, ha te is szültél a főnyereménynek egy gyereket. Nem muszáj vele találkozni, ebben igazad van. Ő se kíváncsi rád.
2021. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
100%
#73 Nem kell vele jópofizni, de normálisan viselkedni vele igen.
2021. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
23%

Kivancsi vagyok azota mizu? Vajon melyikojuket valsztotta a "minta apuka"?🙄🙄


71-es! Teged sem lehet mas kategoriaba sorolni, mint a fentebb emlitett holgyiket!

Bezzeg a "fujjos"-gyermek apja pelojara nem mondanal nemet, ami ugyancsak a gyermek anyukaja micsodajabol jart ki-be 😂😂👍

Kegyetlen nemelyik "no"🤮

Sok kisgyermek "tisztabb" mint nemelyik no lelkiismerete ☝☝😅😅

Gonoszak vagytok es kegyetlenek!

2021. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
19%
Ezt se egy pasi irta ki, ugye nem hiszitek el😂😂😂😂😂😂
2021. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
60%
Megoldás: azt a ... (inkább nem írom ki mit gondolok) akit barátnődnek mondasz azt páros lábbal dobd ki. Én már rég megtettem volna. Értem én szükségletei vannak az embernek hisz énis férfi vagyok, de akkor se engedném egy nőnek hogy így bánjon gyerekemmel. Vagy megtanul viselkedni vagy boldogítson más férfit.
2022. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!