Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek érdekében, szakíts meg a kisfiúval minden kapcsolatot, mert így tönkre fogod tenni lelkileg a nőd miatt.
2020. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
92%

Ebben az esetben mondj le a láthatásról, és vállald fel, hogy az aktuális nőd többet ér, mint a fiad.

De a fiadat ne bántsd! (Igen, azzal is bántod, hogy ráerőlteted, hogy elviselje azt a bánásmódot, aminek nálatok ki van téve)

Ne csinálj ebből az exed felé büszkeségi kérdést! Vállald fel, hogy megbuktál, mint apa, ez van, nem te vagy az egyetlen.

2020. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
90%
Nem csodálkozom,hogy az exed már nincs veled!!!
2020. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
90%
Amikor a kérdést olvastam, még azt akartam írni, hogy a nőt dobd. De a hozzászólásaidat olvadva, jobban jár a gyerek nélküled, mert láthatóan a nőd az első a fontossági sorrendben! Ez szomorú!
2020. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak trollkodsz és nem vagy valóban egy kisfiú apukája egy gonosz qrvával együtt élve... ne vidd oda többet a gyereket!
2020. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
96%

Emberek, nem kell ezen annyira meglepődni, én ugyanebben a helyzetben voltam gyerekként. Apám új nője undok volt velem, és mindenre megjegyzést tett, látványosan megkülönböztetett, egy idő után már nyíltan csúnyákat mondott nekem. Mindig sírva mentem haza apámtól, anyám nem győzött vigasztalni.

Az évek során a környezetemben több olyan emberrel is találkoztam, akik hasonlóan nőttek fel. Semelyikünk sem tartja már a kapcsolatot ezzel a szülőjével. Engem lelkileg megnyomorított ez a pár év, de pszichológus segítségével túl vagyok rajta. Apámat viszont 15 éve nem láttam, és már nem is vagyok rá kíváncsi. Ő választott, ugyanilyen papucs volt, soha semmiért nem állította le a nőt, hagyta hogy megalázzon, undok legyen velem. Nem csodálom, hogy anyám elvált tőle, én is pontosan látom, hogy milyen alak. A nőjével megérdemlik egymást, mert egyikük sem egy egyenes jellem, ezért tapasztalatból mondom, hogy a gyerek jobban jár egy ilyen apa nélkül, ez az ember meg maradjon együtt a korcs nőjével, hiszen tökéletesen kiegészítik egymást.

2020. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
83%
Számomra hihetetlen, hogy nő hogy tud ilyen gonosz lenni egy gyerekkel, bárkivel, még ha nem is az övé. Az a gyerek semmiről sem tehet. Hogy apuka meg mindezt hagyja... le a kalappal tényleg... nem érdemli meg, hogy gyereke lett.
2020. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként számomra az is felfoghatatlan, hogy ha valakinek a párja képes így viselkedni, teljesen mindegy, hogy a saját vagy más gyerekével, hogy nem ábrándult ki belőle az ember.

Én úgy gondolom, hogy intelligens ember nem viseli el, hogy a párja ilyen aljas módon viselkedjen más emberekkel, főleg egy tehetetlen gyerekkel. arról meg nem is beszélve, hogy itt a kérdező saját gyerekéről van szó.

Az én párom sosem viselkedne így senki gyerekével, akkor sem ha nem kedvelné, de ha ilyen viselkedést látnék tőle, azonnal kiábrándulnék és nem tudnék többi felnézni rá, ez akkora emberi hiányosság, ostobaság. Sajnos tipikus példája ez annak, hogy ennek az embernek nem kellett volna szaporodni.

2020. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
98%
Undorító a viselkedésed. Egy punci fontosabb mint a gyereked és a gyereked egészséges lelkivilága????? Neked is csak pitébe kellene dugdosnod nem pedig nőkbe. 30 év múlva meg majd sír a szád, h a gyerek átmegy az út túloldalára ha meglát, mert egy punci fontosabb, és meg a gyerek anyját is gyámüggyel fenyegeted... (isten nem ver bottal ezt ne felejtsd el, egyszer még ezt vissza fogod kapni)
2020. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a gond, hogy nem szereti a gyereked, mert tényleg nem mindig könnyű szeretni más gyerekét, bár nem is lehetetlen. A gond az, hogy utálja a gyereked. Te meg mellé állsz a saját fiad helyett.
2020. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!