Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm ellenséges a...

A barátnőm ellenséges a gyerekemmel. Nem kéne erőltetni és elhozni a gyereket? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szereti ha idehozom a fiam, folyton ellenséges vele ha itt van. Minden apróságért csúnyán rászól,piszkálja. Elég ha cipővel bemegy a szőnyegre a gyerek, nem szépen elmondja neki, hogy oda cipő nélkül szoktunk menni, hanem egyszerűen kizavarja. Elveszi előle az ételt, mert hogy turkálja a gyerek, pedig csak lassan szokott enni. Ha véletlenül a az ülőkére pisil, azt mondja a gyereknek, hogy szóljál anyádnak jöjjön feltörölni.Nem játszhat semmivel, mert mindent tönre tesz,pedig nem. És ezekre az a válasz, hogy otthon az anyjánál azt csinál amit akar,itt nem. Meg hogy nem elég hogy fizetem a gyerektartás,amikor itt van még etetni, itatni is kell. Örüljön, hogy ehet,ne válogasson meg ne turkálja az ételt. Hiába próbálok vele beszélni,azt mondja őt nem hatja meg, hogy még gyerek, nem fogja elviselni a szeszélyeit. Ráadásul a volt feleségem amúgy sem akarja akarja engedni, hogy a barátnőmmel találkozzon a fiam, alig akarja elengedi velem ha idehozom, és már áskálódik,hogy eltiltsa tőle. Én az a baj, hogy majdnem mindenben igaza van.Én azt mondom neki, hogy kezeltese magát, mert a barátnőm és a fiam nagyon szeretik egymást, de igaza van. Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet. Szóval attól is félek,hogy a barátnőmmel éket ver közénk ez az egész, hogy a fiam nem akar majd eljönni a láthatási időre, de már attól, hogy ha így megy tovább az anyja tényleg elintézi, hogy ne hozhassam el, vagy hogy ne is láthassam.(5 éves a fiam).

2020. jan. 13. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a felelös a fiadért , es te teszed lehetövé , hogy a barátnöd bántalmazza . Te kéne megvédd . De meghajolsz a barátnöd elött

Nem vagy apának való

Maholnap megrugdossa vagy hátbaszúrja és te azt mondod hogy enyje

Hagyd a gyereket az anyjanal

2020. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
81%

A nod tobb szempontbol sem nyero valasztas amugy..


1. Egy olyan senkit valasztott, mint te. Aki nemzett egy gyereket, akit mar oteves koraban arra tanit, hogy ne mondjon el dolgokat az anyjanak. (Nem szeretnem reszletezni, hogy ez miert ormotlan ostobasag.), Akinek nemnsikerult sem ferfive, sem emberre, sem apava valnia. Gozom nincs mit latott benned, valszeg egy ferfi nem kezdene vele a budos eletben..

2. Egy gyereket igy gyulolni (mert itt mar semlegessegrol nem lehet beszelni) teljes agyrem, valszeg tenyleg nem szazas a fejeben valami..


Te sem vagy nyero valasztas, az exed jol jart..

Olyan szuka utan mesz aki nem tisztel, semmibe vesz, de meg alapveto kedvesseggel sem rendelkezik, az anyai osztont meg ne is emlitsuk, mert azt nekem ne mondja senki, hogy az ilyennek csak a volt kapcsolatból szarmazo gyerekkel van baja..


Tudni kellene a kapcsolatok elejen, hogy ki mivel nem tud megalkudni.

Mind a ketten megrekedtetek egy eleg alacsony szinten, es az igazsag az, hogy nem szeret teged az a nosteny, ha nem kepes egy kisgyerekkel normalisan banni.

Te is oly mely barlang vagy, hogy apa letedre nem ugy mesz bele egy kapcsolatba, h "fiam van, akadaly ez neked?".. Akinek az, annak helo van.


Ha nem esett volna meg le, ezuton ertesitelek: apa lettel.


Elsosorban apa vagy. Ezutan jon minden mas..


Ez van.

2020. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
93%
Undorító,hogy a nőnek falazol,és a gyerekedet használod fel arra,hogy hazudjon emiatt az anyjának. Tudod te,hogy mire neveled a gyerekedet?
2020. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
7%

Minden eremnek ket oldala van. Anelkül, hogy a masik oldal (baratnö) is szohoz jutott volna, nagy a forumon az egyetertes, hogy ö es a gyermek apja a hibas.


En megis ugy gondolom, hogy itt egy nagyon elkenyeztetett "kiskiralyrol" van szo, akit a szüleik a tenyerükön hordanak, mindent megengednek nekik es nagyon elkenyeztetik. Mindez nem ugyanaz a szeretettel.

Ha aztan ez gyermek korlatokba ütközik, megmutatjak neki a hatarokat, nem tetszik neki es panaszkodik.

Az uj partner csak azt teszi, amit a szülök elmulasztanak, neveli a gyereket. Azt, hogy ezt nem jol teszi es nincs türelme hozza az meg a masik dolog.


Kesöbb az ilyen gyerek valik olyan felnötte, aki nem tiszteli a masik ember hatarait, egoista, bunko.


Ahany haz, annyi szokas. Ha a baratnönek nincs arra kapacitas, hogy elmagyarazza a gyereknek, hogy miert kell levetnie a bejaratnal az utcai cipöjet, akkor azt az apanak kellene mondania a gyereknek. Ha latja, hogy turkalja az etelt, akkor raszolni, hogy ezt ne csinalja, hanem mondja meg ha nem ker, akkor felre kell rakni a tanyerat.


A kerdezönek nem kis resze van abban, hogy igy ez a trojka nem müködik. Masik baratnövel sem fog müködni. Az sem garancia arra, hogy ha az anyanak lesz parja, ez az elkenyeztetett "kiskiraly" ott jol fogja erezni magat. Lehet, hogy ott meg az anya uj parja fog korlatokat szabni.


Egy tarsadalom is csak akkor müködökepes ha azon tagjai betartjak a törvenyeket, különben anarchia lenne. Ugyanez vonatkozik a tarsadalom legkisebb egysegere a csaladra is. Az egyik csalad megköveteli, hogy naluk vedd le az ajtoban a cipödet, a masiknak teljesen mindegy. Ezt mindenki sajat maga dönti el. Nem art ha az a gyerek tudja, hogy nem mindenhol ugyanaz a szokas es alkalmazkodni kell.


Most ha egy ilyen felnöttet elhivjak vendegsegbe es bevagtat a lakasba anelkül, hogy megkerdezne, le kell-e venni a cipöjet, vagy allva pisil a wc-en es mellemegy, vagy turkal a kajaban - ami a bizonytalansagat mutatja - akkor kivancsi lennek, hogy mit szolnanak azok, akik most a gyermek mellett voksoltak.

2020. jan. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
85%

Csak azt vehetjük alapul, amit ismerünk, kedves 64.#. Nagyon véded a barátnő álláspontját, amit senki sem ismer (te sem!).

Többünkben viszont azonnal megszólalt a vészcsengő, nehogy a "kiskirályfi" Szita Bence sorsára jusson.Ilyen fokú gyűlölettől mindenáron meg kell menteni a gyereket, bár nagyon remélem, hogy troll volt a kérdés!

2020. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem kérdés, én már az első rossz szónál/nézésnél kiba@sztam volna a csajt, mint macskát szarni. Senki sem léphet előnybe az én gyerekem helyett! Nem is tudom, hogy nézheted, vagy hogy hallgathatod azt végig, hogy a nőcid ilyen ocsmány módon "mostoháskodik" a gyerekeddel.... Nem csodálnám, ha esetleg (Ne adj Isten) a gyerek lelkisérülésekkel szenvedne a barátnőd végett... Nőt lehet pótolni 100-at, de a gyereked mindig a tiéd, mindig a te kisfiad lesz! Remélem még időbe cselekszel és dobod a csajt, mert aki a gyerekedet nem tiszteli, az téged hogy szerethet? ....
2020. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%
"Meg a fiam is panaszkodik neki, és mindig le kell tagadnom vagy azt mondom,hogy csak ki lett színezve a történet." Gyönyörű vagy... Egy ilyen gonosz pitsa fontosabb a saját kisfiadnál, és még hazugnak is állítod be szegénykét az anyja előtt... Pff! :( HATALMAS NO COMMENT!
2020. febr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
92%
Én új feleség vagyok,de ha így viselkednek ahogy a barátnőd elszegyelnem magam.A barátnőmnek azt kéne elmagyarázni ,hogy amikor megismert is tudta ,H van gyereked ha nem tudja elfogadni menjen a p@csbe.A másik ,hogy egy gyerek nem tehet arról ,hogy a szülei elválnak .Elég neki az új helyzet ,új barátnő nem meg hogy így viselkednek vele.... Szomorú ilyet olvasni😡😡Én a férjem fiával nagyon jól kijovok,jobban mint a saját apjával.Nekunk is van közös gyerek és úgy banok a fiával ahogyan én elvárnam mástól ha mi elválnak.Sajnalom a gyereket ,és téged is hogy nem látsz át a szitán.
2020. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 Savlekotő ***** válasza:
85%
És ezek csodálkoznak ha a 14 éves gyerekeiket kötelezni kell egy 5 perces találkozóra is később.. :(
2020. dec. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
94%
hogy eltűnt a kérdező..
2020. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!