Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim - akiket érint -...

Nőtársaim - akiket érint - ezt mégis, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Sokszor szembesülök olyan kérdéssel, hogy a nő önhatalmúlag eldönti, hogy ő bizony gyereket akar a kiszemelt férfitól. Ezt vele természetesen nem közli csak akkor, amikor már terhes lett. Nem védekezik, bár erről ugye az apajelöltet nem tájékoztatja, hanem úgy van vele, hogy lesz ami lesz. Ha a férfi ilyen helyzetben nem akarja felvállalni a gyereket, akit nem akart, akkor ő van társadalmilag is és minden más módon elítélve, az anya mellé meg mindenki odaáll. Miért gondolják a nők, hogy a saját önző érdekeik miatt feláldozhatják a férfit és a gyereket is? Ilyenkor ugyanis nagy az esély rá, hogy a férfi kihátrál a kapcsolatból. Ha esetleg gyerek is van már, akkor pedig a gyerekkel zsarolják a férfit, hogy ha nem vállalja az új babát (akit nem akart), akkor nem láthatja a nagyobbik gyereket. Tényleg ez lenne a normális?

Mert szerintem a természet nem véletlenül találta úgy ki, hogy egy gyerekhez két ember kell, azaz két ember döntése kell legyen.


Őszintén szólva azért ijesztőek számomra ezek a kérdések, mert alig látok manapság normális nőt, aki nem irányítani, zsarolni akarja a férfit. Nekem is van két fiam (most kamaszok) és hamarosan komolyan csajozni fognak. Nagyon félek attól, hogy ők is beleszaladnak egy ilyen gerinctelen nőbe...


2010. júl. 23. 08:52
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is igazad van kérdező. Elég durva amikor jön egy kérdés hogy "jaj gyereket akarok stb" és akkor teljes egyszerűséggel és hideg vérrel ajánlják az anyukák neki hogy felejtsen el védekezni vagy valami ilyesmi... Meg áll az ész. És még őket kéne tisztelni?
2010. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
76%
én úgy gondolom, hogy mindekinek csak úgy kellene nemi életet élni, ha a következményét is vállalja. A nemzés(párzás) azt a célt szolgálja, hogy abból gyermek születhessen. Aki tehát lefekszik egy hölggyel, az ezzel a tettével igenis vállalja, hogy ebből baba is lehet. Az őskorban sem kérdezték meg, és az állatok sem kérdezik meg párzás előtt, hogy ugyan már csak élvezni akarsz, vagy majd eteted a kölyköt is?
2010. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
90%

"...a nő önhatalmúlag eldönti, hogy ő bizony gyereket akar a kiszemelt férfitól..."


Ehhez igenis 2 ember kell és nem csak a nő önhatalmú döntése,a legtöbben esetben a férfi is tisztában van azzal hogy összejöhet egy baba hisz nem védekeznek.

Márpedig a babához kell a férfi közreműködése is!


Nagyon ritka az szerintem mikor véletlen lesz terhes egy nő védekezés mellett vagy hazudik arról hogy szed-e gyógyszrert.


Ha annyira nem akarna egy férfi babát,akkor miért nem köti ki minden esetben és mindenhol az óvszer használatát?Az az igazság hogy sok férfi úgy gondolkodik hogy lesz ami lesz mert nem szeretem a gumit!!!És akkor már ugye nem a nő a hibás.


Másrészt az ilyen nő,akiről te írsz,mert igen létezik ilyen is,szerintem gusztustalan és visszataszító!!

2010. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!

Igazad van,valóban sok ilyen nő van, de azért ez a dolog két esélyes..esetleg ha a férfiak megtanulnának védekezni!nem kellene félniük,hogy csőbe húzzák őket! Szerintem tanítsd meg ezt a fiaiddal.

32/N

2010. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
76%

Az én ismeretségi körömben is történt hasonló eset. Nő teherbe esett, saját bevallása szerint tabletta szedése mellett. Évekkel később derült ki, hogy hogy hazudott, nem szedett tablettát.

Az ilyen esetek miatt várom, hogy létezzen férfiak számára is fogamzásgátló tabi.

2010. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves egyik válaszoló!

Létezik férfiak számára fogamzásgátló tabletta!


[link]

2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
62%

És miért kéne a férfinak védekezni pont? Miért gondolja hogy hazugság ha a nő pl azt mondja szedi a gyógyszert? A nőnek nem kötelessége védekezni? Azért a legtöbb pasi védekezik és nem csak úgy semmi nélkül... Mert az meg is érdemli.

És mi van a gumival? Ugyanmár a nők ennél találékonyabbak. Nem egyet hallottam aki szex után míg kiment a pasija, magába kente az anyagot! Erről ennyit! Nem hinném hogy úgy kell egy kapcsolatba indulni hogy jaj mi lesz ha gyereket akar tőlem a beleegyezésem nélkül??

A másiknak, 09 21-nek meg: ezek szerint senkinek nem szabadna szexuális életet élni csak aki épp gyereket akar? Hát szerintem ez nem így megy.

2010. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
63%
Ja és nem vagyok férfi, de a nőtársaimtól sokszor undorodom az ilyen kis dolgok miatt...
2010. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
75%

Az a nő, aki nem tiszteli saját magát annyira, hogy csak olyan férfinak szül, aki őt is és a gyermeket is szereti tiszta szívből, az egy ostoba, buta ember.


Ha egy férfi nem akar tőlem gyereket, akkor nem szeret engem és nem fogja szeretni a gyerekemet sem. Én speciel soha nem szeretném tönkretenni egy ember életét, sőt kettőét, mert ott marad az a gyerek is, aki előbb utóbb megtudja, hogy sosem kellett.


Aztán jön a zsarolás, követeli a gyerektartást, stb.


Pfejj, milyen lelke lehet egy ilyen embernek. Nagyon sok rossz emberi tulajdonság és döntés van az életben, ez közéjük tartozik.

2010. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
49%

Azért szerintem ritka az ilyen nő!

És igenis,ha a férfi nem akar gyereket akkor védekezzen még akkor is ha a nő állítása szerint gygyszert is szed!!

2010. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!