Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim - akiket érint -...

Nőtársaim - akiket érint - ezt mégis, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Sokszor szembesülök olyan kérdéssel, hogy a nő önhatalmúlag eldönti, hogy ő bizony gyereket akar a kiszemelt férfitól. Ezt vele természetesen nem közli csak akkor, amikor már terhes lett. Nem védekezik, bár erről ugye az apajelöltet nem tájékoztatja, hanem úgy van vele, hogy lesz ami lesz. Ha a férfi ilyen helyzetben nem akarja felvállalni a gyereket, akit nem akart, akkor ő van társadalmilag is és minden más módon elítélve, az anya mellé meg mindenki odaáll. Miért gondolják a nők, hogy a saját önző érdekeik miatt feláldozhatják a férfit és a gyereket is? Ilyenkor ugyanis nagy az esély rá, hogy a férfi kihátrál a kapcsolatból. Ha esetleg gyerek is van már, akkor pedig a gyerekkel zsarolják a férfit, hogy ha nem vállalja az új babát (akit nem akart), akkor nem láthatja a nagyobbik gyereket. Tényleg ez lenne a normális?

Mert szerintem a természet nem véletlenül találta úgy ki, hogy egy gyerekhez két ember kell, azaz két ember döntése kell legyen.


Őszintén szólva azért ijesztőek számomra ezek a kérdések, mert alig látok manapság normális nőt, aki nem irányítani, zsarolni akarja a férfit. Nekem is van két fiam (most kamaszok) és hamarosan komolyan csajozni fognak. Nagyon félek attól, hogy ők is beleszaladnak egy ilyen gerinctelen nőbe...


2010. júl. 23. 08:52
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Az azért kicsit nem igaz hogyha nem akar gyereket akkor nem szeret...
2010. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. Én nem akarom megmondani a fiaimnak, hogy milyen nőt válasszanak. Ez kizárólag az ő döntésük lesz, nem nekem kell együtt élni a hölggyel. Szó szerint, mert mindkét fiamnak vettünk már lakást (nem nagyot, csak 2 szobásat), így nem kell majd együtt éljek a választottjukkal. A saját lakásukba meg azt költöztetnek be, akit akarnak.


Csak tényleg nem tudom, hogy jól neveltem-e a fiaimat. Én mindig azt tanítottam nekik, hogy tiszteljék a nőket és legyenek rendes emberek, szerető családapák. Csak így ők lesznek a tipikus balek kategória. Van lakásuk, valószínűleg jól fognak keresni és még ráadásul azt is beléjük neveltük, hogy a házasság szent, amiben a félrelépésnek helye nincs. Ezek után a fiaim nem azok a kategóriák lesznek, akik terhesen otthagynak egy nőt. :-(


De igazatok van, túl pesszimista vagyok, felesleges előre idegeskedni ezeken a dolgokon. Ráadásul ha már megvan a baj, úgysem tudok semmit tenni. Őszintén remélem, hogy nekik is szerencséjük lesz és megtalálják azt a lányt, akivel a lehető legboldogabbak lesznek majd.

2010. júl. 23. 09:51
 23/55 A kérdező kommentje:

Egyébként mindenkit felpontozok, még azt is aki szerint kretén vagyok, mert az is egy vélemény. Nem tudom megmondani, hogy milyen anyós leszek, de igyekszem a lehető legjobb lenni.


A fiaim nem anyuci kicsi fiaiként lettek nevelve, tudnak önálló döntéseket hozni és ki is állnak a véleményük mellett. Úgyhogy ha akarnám, sem tudnám befolyásolni ilyen tekintetben az életüket.

2010. júl. 23. 09:55
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenben ennyire jó nevelést kaptak akkor felteszem a védekezés témában is tájékozottak és akkor nem lesz gond!!
2010. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
82%

Én az ilyen nőket nem értem. Én azt akarom hogy a párom megkérje a kezem magam miatt feleségül vegyen

mert ő igy akarja nem mert útban van a baba, hogy együtt várjuk utána a babát. Ne apaságit kelljen lengetni a szülészeten és a semmire világra hozni egy babát akit senki nem vár teljes szívéből

2010. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

Hát természetesen felvilágosítottuk őket, nem hagytam volna másra ezt. Amúgy ezt nagyon hiányolom sok szülő részéről. Igen, halálosan ciki az a bizonyos beszélgetés és tudnak olyanokat kérdezni a gyerekek, hogy a hajam az égnek áll és talpig vörös leszek úgy zavarba jövök, de muszáj beszélni róla.


De tényleg érdekelne, hogy mi zajlik le egy ilyen nő fejében. Persze erre a kérdésre sem ilyen nők válaszolnak többnyire, hanem olyanok, akik felelősségteljesen kezelik ezt a kérdést.


Azért nyilván más kategória az, ha védekezés mellett marad terhes a nő és más az, amikor azt hazudja, hogy védekezik és direkt lesz terhes a férfi megkérdezése nélkül.


Külön köszönöm a linket, meg fogom nézni a férfi fogamzásgátlót, utánajárok és ha jónak tűnik, akkor beszélünk róla a gyerekekkel.

2010. júl. 23. 10:16
 27/55 anonim ***** válasza:
72%

Kedves egyik válaszoló!

Én apasági igazolást lengettem a kórházban,mégis imádjuk a kisfiamat,igazi szerelemgyerek.

Annak pedig hogy nem házasodtunk össze akkoriban pusztán technikai okai voltak(párom külföldi)

2010. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt irtam én nem szeretném. S elég gyakran nem technikai oka van.....
2010. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
69%
Az én anyósom is ilyen volt, mint te kérdező. Még nem is ismert, de eleve ítélkezett felette. Leqrvázott, csak azért, mert nekem nem tudtak lakást venni a szüleim. Ugyanígy el volt szállva magától, és minden nőt qrvának tartott (saját magát kivéve természetesen), mint te. Tudod mi lett a vége? A párom eladta a lakását, visszaadta a pénzét, 5 éve nem áll szóba vele. Most ott a pénze, boldog lehet vele, és azt qrváz le, akit akar. Minden jót neked is, és az összes nőgyűlölő öregasszonynak :D
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
67%
jav.: eleve ítélkezett feletteM
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!