Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim - akiket érint -...

Nőtársaim - akiket érint - ezt mégis, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Sokszor szembesülök olyan kérdéssel, hogy a nő önhatalmúlag eldönti, hogy ő bizony gyereket akar a kiszemelt férfitól. Ezt vele természetesen nem közli csak akkor, amikor már terhes lett. Nem védekezik, bár erről ugye az apajelöltet nem tájékoztatja, hanem úgy van vele, hogy lesz ami lesz. Ha a férfi ilyen helyzetben nem akarja felvállalni a gyereket, akit nem akart, akkor ő van társadalmilag is és minden más módon elítélve, az anya mellé meg mindenki odaáll. Miért gondolják a nők, hogy a saját önző érdekeik miatt feláldozhatják a férfit és a gyereket is? Ilyenkor ugyanis nagy az esély rá, hogy a férfi kihátrál a kapcsolatból. Ha esetleg gyerek is van már, akkor pedig a gyerekkel zsarolják a férfit, hogy ha nem vállalja az új babát (akit nem akart), akkor nem láthatja a nagyobbik gyereket. Tényleg ez lenne a normális?

Mert szerintem a természet nem véletlenül találta úgy ki, hogy egy gyerekhez két ember kell, azaz két ember döntése kell legyen.


Őszintén szólva azért ijesztőek számomra ezek a kérdések, mert alig látok manapság normális nőt, aki nem irányítani, zsarolni akarja a férfit. Nekem is van két fiam (most kamaszok) és hamarosan komolyan csajozni fognak. Nagyon félek attól, hogy ők is beleszaladnak egy ilyen gerinctelen nőbe...


2010. júl. 23. 08:52
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13.07-es! Én olvastam a kérdésedet! Azt írtad, hogy ezt a babát nem akarod elvetetni, mert már volt egy abortuszod. nem?

Tájékoztatásul közlöm....hogy aki, az abortuszt hívja "védekezésnek" annál nem csak "becsúszik" a baba. Tudod, ha valaki védekezés nélkül szexel, az terhes lesz

2010. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

14:03-as. igazad van a férfi is ott van. csak sok esetben a férfi úgy tudja , hogy a nő védekezik (tablettával). csak a nő elfelejti kötölni,hogy nem szedi már a tabit, vagy csak kihagy néhány szemet..

lehet, hogy én magamból indulok ki, de én úgy vagyok vele, hogy igenis a nő legyen eszénél és ügyeljen arra hogy van rendes védekezés (nem megszakításos) hiszen mégis csak neki kell majd szülnie és felnevelni azt a gyereket!!

pláne pár hónapos kapcsolatoknál.nem tudom mit remél a nő. ilyenkor van az a felállás, hogy oké a pasi fizeti a gyerektartást de nem igazán érdekli sem a gyerek sem a nő.

és a nő még csak nem is jogosan siránkozik ilyenkor.

2010. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,tökéletesen igazad van,egyes nők csak spermabankot látnak a férfiakban.azt hiszik igy leláncolhatják maguk mellé őket.Aztán persze sír a szájuk mikor egyedül maradnak a gyerekkel,akit aztán megutálnak,mert miatta nem kellettek a pasinak,persze mindenki hibás a mocsok pasi,a hülye gyerek,csak épp a hazug aljas nő nem.Én is nő vagyok,de undorodoma,és viszket a tenyerem az ilyen nőktől.
2010. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen nő van???De most komolyan...hát a mai fiatalok buliznak,fogyóznak,kiélik magukat gyereket csak 30 felett akarnak sehol nem hallom azt hogy szülni akarnak sőt inkább nem mert tanulnak vagy karriert akarnak.A ti családotok szerintem inteligens így nem fognak összefutni remélhetőleg ilyen nőkkel de ha mégis akkor te ott leszel.
2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
13:56 Akkor aki sosem akar gyereket az azt jelenti hogy senkit sem szerethet mert ha igazán szeretné akkor megtenné! No nem hiszem! A gyerek azért nem valami kis dolog hogy na jó a kedvedért megteszem drágám!
2010. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!