Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lejelszavazta a...

A férjem lejelszavazta a telefonját, így nem tudom elolvasni mit SMS-zik egész nap és nem hajlandó megmondani a jelszót. Teljesen biztos, hogy nője van, mi másért titkolózna és SMS-ne ennyit? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/196 anonim ***** válasza:
77%

ha ő megnézi a telefonod hívásdoldait és sms - eid ?

s ennek ellenére ő nem mutatja meg?

és nem válasz hogy nyugodtan megnézhezi mert nincs rejtegetni valóm.

2010. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/196 anonim ***** válasza:
74%
Én is utálom, ha a telefonomat nézegetik mégsem csalom meg a barátnőmet. Egyébként mi közöd az ő dolgaihoz? Ez olyan, hogy felbontod más levelét.
2010. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/196 anonim ***** válasza:
76%
ohh,kérlek akor az feltétel nélküli szerelem......
2010. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/196 anonim ***** válasza:
77%
Én nö vagyok, de teljesen igazat adok annak, aki fel van azon háborodva, hogy a kérdezö a férje telefonján kutatgat. Ehhez semmi köze, és nem valószinü, hogy éppen meg akarna csalni, hanem utálja, ha a felesége egyrészt nem tartja tiszteletben a privátszféráját, másrészt ennyire bizalmatan, harmadrészt meg semmi köze a férj SMS-eihez.
2010. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/196 anonim ***** válasza:
77%
maradjatok már, nekem bárki megnézhetné a telómat, lelkiismeretem tiszta...pár sms haveroktól, anyámtól...aki ilyet tesz annak vaj van a füle mögött
2010. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/196 anonim ***** válasza:
79%

Én nem kurv@ztam, meg gerincteleneztem, de azt elmondanám, hogy eleve az hogy történik meg, hogy a nő észreveszi, hogy jelszó van a telefonon?

Ezek szerint folyamatosan kutakodott?

Hát nem csoda, hogy lejelszavazta! Az igazat megmondva az sem csoda, hogy egy ilyen nőt megcsal valaki! Mert az ilyen nemcsak a telefonnal, hanem mindennel ilyen, mindenről tudni akar, belekotyog, semmi magánélet!


Én egyáltalán már olyan helyzetbe sem kerülhettem volna, hogy rájöjjek, hogy jelszavas valaki telefonja. Mert ha valóban megcsalás van a háttérben, akkor annak nem csak ez az egy jele lesz!

Viszont ha rájönnék, hogy a párom nézi a telefonom, én is lejelszavaznám, pedig nem csalom! De annyi hadd maradjon meg nekem, csak az én magánéletemnek.


Tudom, elhúzhatok a Marsra! :)

2010. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/196 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell rögtön arra gondolni hogy megcsal??? Én is jelszavazom,mert pl.ha elhagyom vagy ellopják,lemerülése után nem tudnak benne kutakodni. Amugy meg magánéletről nem hallottál még? Egy kis lélegzetvétel. Birom az ilyen tapados csajokat,a bőre alá is bemásznál ha tudnál.
2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/196 anonim ***** válasza:
53%
de nem a jelszón van itt a hangsúly, hanem az ellenálláson......magát leplezi le vele
2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/196 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező: 22:04 vagyok. Olvasd el még1x a válaszomat, és rájössz, hogy sem a férjedben, sem benned nincs bizalom a másik iránt, ahogy ezt írtam. Valóban nem szép dolog lejelszavazni a mobilt, hát még kutakodni benne. Akkor miről beszélünk? Amúgy lehet, hogy tényleg az egyik korábbi válaszolónak van igaza, a párod egyszerűen csak megunta, hogy egy csöpp magánélete nincs, mert folyton elolvasod, amiket a haverjainak írt. Na pffffff.....
2010. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/196 anonim ***** válasza:
78%
vagy csak más dolog is rossz a házasságba, ezért kezdett aggódni a kérdező, ez talán nem lehet? Egy nő megérzi hogyha probléma van a kapcsolatba! Előttem mindig titkolóztak, marha naív voltam, aztán 6 év után nyúltam először a párom telefonjába, és kiderült hogy évek óta megcsalt!! Én meg vakon bíztam előtte benne, hát erről ennyit! Nem gerinctelen a kérdező, ha azt érzi hogy baj van akkor baj is van!
2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!