Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy ez...

Én reagálom túl, vagy ez tényleg rossz így?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz a barátom nővérének az esküvője, amire engem is meghívtak.

A barátom nővérének ő a tanúja.

Na most, az a szituáció, hogy a barátom nővére úgy döntött, nem ülhetek a fő asztalnál, mert úgy nem lenne meg a szimmetria.

A fő asztalt úgy kell elképzelni, hogy a barátom nővére, a vőlegénye, a szülők mindkét fél részéről és a tanúk.

Mivel a vőlegény részéről a tanúnak nincs párja, ezért nem lenne szimmetrikus ha én meg ott ülnék a barátom mellett.

Szerintetek ez így jó? Csak mert engem kicsit bánt, meg olyan kiközösített érzésem van emiatt.

Elég rossz lesz nézni, hogy az egész familia egy asztalnál ül, nevetgélnek, elvannak, én meg egy teljesen másik asztalnál fogok ülni, megjegyzem vad idegenekkel.

Arról nincs szó, hogy esetleg nem kedvelne, mert kedvel. Rengetegszer hívott el közös programokra úgy, hogy így négyen voltunk a barátom meg a vőlegénye.

Szóval ez csal szerintem fura így?

Úgy tudom az esküvőkön nem szokás szétválasztani a párokat, pláne ha ilyen közel áll a családhoz.



2020. ápr. 18. 18:08
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
37%
26, nem tudom, te hol jártál eddig, de nálunk soha nem volt mászkálás a fogások között...
2020. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
20%

#31

De nyilván nem is félóra volt a fogások között!:D

2020. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Huh... nagyon megoszlóak itt a vélemények :D

Már nem tudom eldönteni, hogy zavarjon vagy ne XD

De azthiszem inkább elengedem, úgyse szólhatok bele, nem az én esküvőm.

2020. ápr. 19. 12:39
 34/47 anonim ***** válasza:
71%

29-es!

Menyasszonyként pont rohadtul nem érdekelne, hogy az öcsém se veled se nélküled barátnője eljön az esküvőmre vagy nem...Lehet észre sem venném.

2020. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
35%
Hát, kinek mi, én szeretem a testvéremet. Más meg eszerint csak önmagát. Ebben is meh tud mutatkozni, hogy ki milyen ember.
2020. ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
83%
Ez számomra elég hülye elképzelés, hogy nem lesz meg a szimmetria. Ez így ebben a formában egy fas*ság.
2020. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
65%

"Egyszerűen szánalmas, amikor valakinek ez a legnagyobb döntési lehetőség az életében, hogy sakkozhat azzal, kit ültet ki a képből, mert aznap ő a főszereplő."


Tényleg felháborító, hogy a csak illendőségből meghívott kúrópajtik nem szólhatnak bele a szervezésbe. Maradjon is otthon a kérdező, így jól megmutatja nekik. A menyasszony tuti a kardjába dől bánatában.

2020. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
29%

"Tényleg felháborító, hogy a csak illendőségből meghívott kúrópajtik nem szólhatnak bele a szervezésbe. Maradjon is otthon a kérdező, így jól megmutatja nekik. A menyasszony tuti a kardjába dől bánatában."


Nem, tudod az szánalmas, hogy egy magától kinyúlt ribi (menyasszony) ezzel szórakozik. És ha a menyasszony ebből a dologból EKKORA problémát csinál, akkor igenis, hogy cseszni fogja a csőrét, hogy a kérdező nem megy:DDD

Amúgy meg, az ilyen rendezkedő libák szoktak 4-5 év múlva a válóperes tárgyaláson kikötni:DD

2020. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

37. Garatulálok a felfogásodhoz. :D

Ha valaki, akkor te biztosan tudod, hogy én és a barátom csak “kúrópajtik” vagyunk.

2020. ápr. 19. 15:02
 40/47 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, szerintem a barátom nővére nem dőlne a kardjába ha nem lennék ott, viszont az biztos bánná, hogy a barátom láthatóan szomorú lenne emiatt.
2020. ápr. 19. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!