Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon akar gyereket,...

A férjem nagyon akar gyereket, de egyértelművé teszi, hogy ő nem akar majd vele sokat foglalkozni. Ti szülnétek így gyereket?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy majd néha eljátszik vele, vagy ha lesz kistestvér, majd együtt eljátszanak. De a gyerek ellátása, gondozása alapvetően az én feladatom lesz.

Szerintem a gyerekeknek jó apja lenne, inkább attól félek, hogy nekem milyen férjem lesz - fog-e majd bármiben segíteni, vagy tényleg mindent tőlem vár el? Volt valaki ilyesmi helyzetben?



2020. aug. 4. 05:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/142 A kérdező kommentje:
Akkor javítom mégegy kicsit - néha segítene, csak ilyenkor egyből hozzáteszi, hogy számára nyilvánvaló, hogy énrám hárul majd a nagyobb rész.
2020. aug. 4. 05:59
 12/142 anonim ***** válasza:
97%
Nem, egyértelműen nem. Konkrétan ez egyedülálló anyaság lenne
2020. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/142 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, hiába szépítgeted. A férjed egy tuskó. Mi az, hogy segítene? Ő nem ott lakik? Nem ő lehetséges gyereke? A háztartásba meg annyit tesz, hogy leül enni? Így is egy here.. Mi az, hogy nem kel fel a gyerekhez? Olyankor nem kell neki, csak akkor ha üntyürüpüntyürüzni van kedve? Nem gyerek kell neki, hanem egy robot állat.
2020. aug. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/142 anonim ***** válasza:
12%

Te mennyit segítenél be neki az ő munkájában? Mert szerintem az normális ha ő dolgozik mondjuk 8-16ig, utána hazajön, pihen kicsit, játszik a gyerekekkel, segít a fürdetésben, de a többi az otthon lévő nő dolga. Persze hétvégén a férfi munkák is az övéi.


De ha ő dolgozik azt elvárni tőle hogy éjszaka kelljen..nagyon nem j. Gondolj bele, te napközben ledőlhetsz a gyerekkel, ő nem.

2020. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/142 anonim ***** válasza:
95%

8-as válaszoló vagyok.


Hát nem tudom... Én a te helyedben nem nagyon mernék gyereket szülni. Az én férjem felkel éjjel a babához ha látja rajtam, hogy nagyon fáradt vagyok, azt mondja maradjak csak, aludjak tovább. Sajnos a baba tápszeres, hajnalban simán nekiáll kaját készíteni neki, pedig rengeteget dolgozik. 12 órás műszakokban dolgozik, mellette a szabadnapjain a leendő közös házunkat építgeti ami egy másik városban van. Elmosogat, vagy ebédet készít ha épp olyanja van, nem is kell megkérnem rá. Nem veti a szememre, hogy jajj most ő bizony elmosogatott helyettem, kéri a tapsot érte. 😃 Természetesen én is megcsinálok mindent, foglalkozom a babával, főzök, mosok, takarítok, mielőtt itt bárki azt hinné, hogy lógatom a lábam egész nap 😃🙂

Ja és a pláne az egészben, hogy van egy hat éves lányom egy előző kapcsolatomból, akit a férjem teljes mértékben elfogad. Játszik vele, tanítja, elviszi a játszóra. Számomra ő tökéletes társ. Ezeket most csak azért írtam le, hogy lásd, másmilyen férfiak is vannak, és szerintem nem feltétlenül az a normális, ha a férfi eljár dolgozni és kész, az ő része letudva, neki onnantól semmi dolga nincsen. Ha közös gyereketek lesz, közösen kellene nevelnetek, foglalkoznotok vele.

2020. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/142 anonim ***** válasza:
94%

nem szülnék neki.


eljátszadozna vele, mint egy kisgyerek a macskakölyökkel? ugyan már..

2020. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/142 A kérdező kommentje:

#14

Persze, hogy nem kéne felkelnie, ha másnap dolgozik.

De én is dolgozom, persze az első néhány hónap kivételével.

A kérdés nem csak az első fél évre szól, hanem a következő 10-20 évre.

2020. aug. 4. 06:24
 18/142 anonim ***** válasza:
94%
14-es, csinálj végig egy kisbabával 24 órát, utána beszélj a "ledőlhetsz melletté"-ről. pár nap múlva sikítva rohannál vissza dolgozni
2020. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/142 anonim ***** válasza:
97%

Nézd a jó oldalát.

A férjed korrektül elmondta az álláspontját.

Innentől te döntesz.

Ha így is vállalod a gyereket, akkor minden rendben, ha nem vállalod akkor is minden rendben.

Ha nem szólt volna előre, na akkor lenne inkorrekt, hogy megszülöd a gyereket és magadra hagy a gyerekkel való foglalkozásban.

Dönts a legjobb belátásod szerint.

2020. aug. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/142 anonim ***** válasza:
13%

kérdező

miért itt kérdezel ilyet ha akkartok gyereket akkor nincs miről beszélgetni.

akkárki akkårmit mond ,mindig nőké gyereknevelés ,anyukák jårnak játszotėre,anyukák mennek szülöikre oviba iskolåban,ez nem jelenti azt hogy nem fogja szeretni gyereket és ha megbeszėlitek el fogja bölcsiböl,ovibol,sulibol hozni gyereket,de te leszel otthon vele többet,de ha megkėred akkor bepelenkåza,gyerekett.

ugyhogy felesleges ilyenen felfortyani ,az ėjszakåzås ha szoptatott baba lesz akkor csak te tudod megszoptattni ha tåpszert is kap ,vagy csak azt kap akkor persze megkėrheted hogy etese meg ő a gyereket.

2020. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!