Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg ezt az egészet, hogy a házban egy darab számítógép van, amit mi hárman (én, apám, anyám) használunk. Ő kiment a kamrába egy-két dologért, mikor odaültem gondolván hogy most én vagyok a soron következő, úgy is megy vacsorát készíteni. Elfelejtett kijelentkezni messengerből, mikor megláttam hogy egy eszméletlen ronda férfival beszélget hogy így meg úgy téged xy helyen és időben. Apám mindent megad anyámnak és nekem is, indítéka se lehetne hogy megcsalja... Nem bírom nézni hogy semmit sem tud az egészről, anyám pedig színészkedik neki.

2020. okt. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
40%
Én beköpném anyámat. A ribi, az ribi, ha szülőm, ha nem. Hánynom kell az ilyen emberektől. Lehet többé nem is szólnék hozzá.
2020. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Nos, arról tehetek hogy mások mit írkálnak az oldalra? Nem. Egyrészt.

Másrészt nem, nem vagyok ott mikor szexelnek, de látom apámon hogy szereti anyámat. A "gyerek kuss" sem mehet örökké! Egyszer úgy is kitudódik!

A gép pedig azért maradt bekapcsolva mert tanultam, és fel akartam nézni az e-naplóba a dolgozatom eredeményének megnézéséhez.

2020. okt. 4. 11:45
 13/49 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félreírtam. A géphez azért mentem oda, hogy megnézzem a jegyemet.
2020. okt. 4. 11:46
 14/49 anonim ***** válasza:
6%
Én megmondanám Berényi Zsuzsát az apámnak. Ha van esze, úgy kidobja, hogy keze-lába eltörik.
2020. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
73%

Talán próbálj előbb az anyáddal beszélni. Megmondhatod őszintén, hogy véletlenül megláttad a chatet és kíváncsi vagy ki az. Én a helyedben vinnék bele a beszélgetésbe egy kis indulatosságot, számonkérést és lebaszást is.

Mert végül is mindkét szülőd pártján állsz, de leginkább amellett, hogy együtt maradjanak és próbálják meg szeretni egymást ha már gyerekük van.

Néhány fentebbi válasz, hogy "a gyereknek kuss" meg "ha apád nem dugja meg rendesen akkor igaza van anyádnak, hogy megcsalja" egyszerűen undorító, ezért olyan a világ erkölcsisége amilyen mert mindenki csak a tiszavirág-életű élvezeteit hajszolja.

2020. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem a gyerek feladata sem a közvetítő, sem az igazságosztó szerep. A gyereknek nem kell kis felnőttet játszania (kamaszként sem), nem kell vállaira venni ilyen terheket, nem az ő feladata szülei párkapcsolati problémáinak megoldása.
2020. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
65%

15-össel értek egyet.


Nem kell hallgatni az olyan primitív majmokra, akik szerint a gyerek neve kuss, ne ugasson bele semmibe, semmi köze a szülei életéhez, stb. Semmilyen indok nem elfogadható a megcsalásra.

2020. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
49%

Ha beleszól, vagy állástfoglal egyik mellett, akkor majd esetleg szépen be lesz rántva a "most kinek a pártján is állsz?" "mondd meg anyádnak", "üzenem apádnak" című kommunikációs játékba.

Szerintem mindennél rosszabb amikor bevonják a gyereket a konfliktusba, amit könnyen elérhet azzal, ha szól.

2020. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem beszélj az apukáddal.
2020. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
85%

Persze, a gyereknek kuss van, falazzon csak szépen a gerinctelen anyjának és nézze végig nyugodtan, ahogy az apját, akit szeret totál hülyének nézik és átvágják. Szuper tanács.

Semmiképp nem nézném tétlenül ezt az undorító viselkedést anyám részéről! Elsőkörben beszélnék vele, hogy ezt mégis miért csinálja és vagy abbahagyja vagy álljon elé és mondja meg neki, hogy ez van, különben én fogom.

2020. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!