Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg ezt az egészet, hogy a házban egy darab számítógép van, amit mi hárman (én, apám, anyám) használunk. Ő kiment a kamrába egy-két dologért, mikor odaültem gondolván hogy most én vagyok a soron következő, úgy is megy vacsorát készíteni. Elfelejtett kijelentkezni messengerből, mikor megláttam hogy egy eszméletlen ronda férfival beszélget hogy így meg úgy téged xy helyen és időben. Apám mindent megad anyámnak és nekem is, indítéka se lehetne hogy megcsalja... Nem bírom nézni hogy semmit sem tud az egészről, anyám pedig színészkedik neki.

2020. okt. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
14%

Hogy pattog itt mindenki. Anya gerinctelen *szip-szip* csalja a szent apát'

Elárulom a megcsalásnak mindig oka van és a gyereknek k*rvára nincs semmi beleszólása. Ez a felnőttek dolga. És igen, egy 17 éves is gyereknek számít.

2020. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
17%

A gyerek nem tudhatja mi van a háttérben, vagy mi nincs, mint írtam, ha beleavatkozik, annak lehet olyan vége is, hogy "ő válik ütközővé" a két szülő közt, majd "rajta keresztül megy az üzengetés".

Szerintem a gyerek nem egy bíró, vagy erkölcsi ítélő, hogy bárkit is számonkérjen, bárkivel beszéljen...

2020. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
21%

Bármiféle nulla információból máris a válaszadók pártoskodnak, egyik felet kinevezik "hibásnak" és rögtön "tudják a megoldást".

Véleményem szerint pedig a gyerek számára a megoldás: kimaradni ebből.

2020. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
59%
Neten vannak olyan oldalak, ahol pszichológusokat is meg lehet kérdezni röviden, megkérdezheted ott is ezt, ha gondolod.
2020. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
17%
Ha te akarod tönkre tenni a családi idilt, akk mond el apádnak. Én kimaradnék ebből, vagy anyámat kérdezném meg, h ki az a "kiss pista"
2020. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
27%
Aha, anyu gerinctelen. Az már más kérdés apu nem kúrogat-e évek óta félre, csak a kérdezőcske előtt esetleg nem bukott le...
2020. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
70%

"Elárulom a megcsalásnak mindig oka van"


Én meg elárulom, ha magadtól nem sikerült még rájönnöd, hogy a megcsalásra NINCS MENTSÉG! Semmilyen. Soha nem megoldás és soha nem elfogadható az, hogy gerinctelen módon félreb*aszok a másik háta mögött! Ha valami nem működik, szépen le kell ülni és megbeszélni, ha semmilyen megoldást nem találnak és nem működik a dolog, el kell válni és mindenki megy tovább a maga útján, ennyi.

És mivel a kérdező az anyjával és apjával együtt alkotnak egy családot, így igen is rá is kihatással van a szülei viselkedése, úgyhogy van beleszólása, minimum megkérdezi az anyját, hogy mégis mitbmuvel. Normális, jó érzésű gyerek amúgy sem tudja végignézni, ahogy a legközelebbi szerettét hülyére veszik, ő meg némi kussban játssza a hülyét.

Nehogy már még ő legyen a családi idill elrontója, az éppenséggel anyuci, aki félrekefél apu háta mögött!

2020. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Lehet apád ilyen látens homo, azért van anyád mással. Nézz bele apád telefonjába, hátha találsz ott egy Tág-seggű Gergőt.
2020. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Apámat ismerem, nem kúrogat félre! Anyám pedig ezelőtt is gyanús volt. Furán viselkedett ha a géphez akartam menni, nem értettem miért. Azt hittem letöltött valamit amit nem kellett volna. Tanácstalan vagyok. El akarom mondani apámnak, de félek a következményektől.
2020. okt. 4. 20:18
 30/49 anonim ***** válasza:
Anonim pszichológus-kérdező oldalak vannak neten, inkább nekik tedd fel e kérdést, ők jobban rálátnak ilyen konfliktusra szakmai szempontból is és talán jobban tanácsot tudnak adni.
2020. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!