Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg ezt az egészet, hogy a házban egy darab számítógép van, amit mi hárman (én, apám, anyám) használunk. Ő kiment a kamrába egy-két dologért, mikor odaültem gondolván hogy most én vagyok a soron következő, úgy is megy vacsorát készíteni. Elfelejtett kijelentkezni messengerből, mikor megláttam hogy egy eszméletlen ronda férfival beszélget hogy így meg úgy téged xy helyen és időben. Apám mindent megad anyámnak és nekem is, indítéka se lehetne hogy megcsalja... Nem bírom nézni hogy semmit sem tud az egészről, anyám pedig színészkedik neki.

2020. okt. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
74%

07:04

"félrekefél ami arányaiban inkább a férfiakra jellemző"


Ezt azok a nők szeretik hangsúlyozni, akik megbuktak matekból.

Ugyanis pont ugyanannyi nő is kell a félrekeféléshez!!

2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
47%

07:04

"Egy nő nem fog csak úgy félrekefélni ha rendben van a kapcsolat"


Sikerült megnevettetned.

Tedd át ezt a mondatodat a humor kategóriába.

:)

2020. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
73%

Amikor volt párom, sose csaltam volna meg, ha lesz párom, sose fogom megcsalni.

Nem azért mondom, hogy a gyereknek jobb ebbe nem beleszólni, mert "támogatom a megcsalást", mert nem, elítélem a megcsalást, bárki bárkit is csal meg. A gyerek ne legyen igazságosztó, aki majd egyik szülőt a másiknak beárulja, "bizonyítékot szolgáltat", stb... A gyereknek elég rossz lenne ha választania kellene két szülő közt, vagy az esetleges két szülő jövőbeni csatározásánál/válásánál fel lenne használva ő is: "na gyere szépen el a tárgyalásra, mondd csak el, hogy..." stb...

Én azt javasoltam neki valamelyik válaszban hogy inkább pszichológusoktól kérdezzen anonim módon online a neten, mert ők jobban átlátják talán a szituációt. Itt csak a "két pártra szakadás" figyelhető meg, valamint az, hogy bármilyen vélemény miatt egyik tábor a másikat "laza erkölcsűnek" "nem százasnak", "majomnak" és hasonlónak nevezi...

2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni a tegnapi kommentemhez hogy anyám remekel a színészkedésben és az elmejátékaiban. Mindenkinek be tudja adni hogy minden rendben, ha valami nem is tűnik annak elhitetni mindenkivel az igazát. Apám pedig lehet hinne nekem de erre anyámnak megvan a "fegyvere" hogy falazza a "titkát"
2020. okt. 5. 16:26
 45/49 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy mutasd meg apádnak a beszélgetést, az bizonyíték. Az amit anyád és a pasas írgatnak ott van feketén fehéren, azt letagadni nem lehet. Apad is nézze meg, hívd oda a géphez, ő is lássa. Ez így lenne fair.
2020. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Igazából én is azzal kezdeném, hogy bizonyítékot gyűjtenék. Aztán először jól lebasznám anyámat, hogy mégis mit képzel, hogy apám mögött ilyeneket csinál. Ha pedig nem hajlandó változtatni, akkor szólnék faternak, bár szerintem nem kéne, mert elgondolkoza azon, hogy mit tett...
2020. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
51%
Jah, utána meg "gyerekként békebíró szerepben" be lenne rántva a szülők közti konfliktusba...
2020. okt. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Mi van azóta kérdező?
2020. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
51%

"Egy nő nem fog csak úgy félrekefélni ha rendben van a kapcsolat"


A nők elég találékonyak ahhoz, hogy megmagyarázzák, hogy miért nincsen "rendben a kapcsolatuk", ha feltűnik a színen egy új pasas akire rámászhatnak.

2020. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!