Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg ezt az egészet, hogy a házban egy darab számítógép van, amit mi hárman (én, apám, anyám) használunk. Ő kiment a kamrába egy-két dologért, mikor odaültem gondolván hogy most én vagyok a soron következő, úgy is megy vacsorát készíteni. Elfelejtett kijelentkezni messengerből, mikor megláttam hogy egy eszméletlen ronda férfival beszélget hogy így meg úgy téged xy helyen és időben. Apám mindent megad anyámnak és nekem is, indítéka se lehetne hogy megcsalja... Nem bírom nézni hogy semmit sem tud az egészről, anyám pedig színészkedik neki.

2020. okt. 4. 09:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak, viszont bizonyíték kéne, mutasd meg apádnak a beszélgetést.
2020. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!

A válaszolók válaszai megoszlanak aszerint, hogy csalják-e ők is a párjaikat.

Akik csalják, azok erőltetik azt, hogy ne szóljál az apádnak.

A normális erkölcsi értékkel bírók szerint szóljál, mert joga van tudnia, hogy egy ribi a feleslege.

2020. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
19%
32: kikérem magamnak! Az anyám csalta az apámat, de eszem ágában sem volt beleszólni a szüleim dolgába.
2020. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
25%

"Akik csalják, azok erőltetik azt, hogy ne szóljál az apádnak.


A normális erkölcsi értékkel bírók szerint szóljál, mert joga van tudnia, hogy egy ribi a feleslege." Mellélőttél kiscsillag. Nem csalok senkit, de egy gyereknek halvány lilája sem lehet a szülei kapcsolatáról: azt látja, amit azok AKARJÁK hogy lásson . Nem kéne beleugatni, mert benne van a pakliban hogy apu tud mindenről, és ő is félrejár egy majd húsz éves kapcsolatból-csak a gyerek miatt nem hagyják az egészet a pi.csába. De ha a gyerek beleugat, akkor már csak büszkeségből is válni fognak. Oda az otthon, minden a gyerek számára. Erről ennyit.. Persze ha a gyereknek így megfelel, tegye, szóljon bele abba amihez oda sem szagolhat.

2020. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
51%

#34


Remélem tisztában vagy vele hogy ez nettó hülyeség amit idehánytál.

2020. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
53%

Nem százas, aki szerint a gyereknek kuss a neve.


Az anyja félrekúr és olyan ostoba, hogy a gyereke meg tudta. Akinek ez egy rohadt nagy lelki teher!!


Nem kötelessége falazni ehhez az undorhoz! Nehogymár ő kussoljon.


Kussolt volna az anyja.



Kíváncsi vagyok, ha titeket csalnanak meg és nem csak a házastársatok venne hülyére, hanem a gyereketek is tudná, akkor mennyire éreznétek magatokat megalázva.

2020. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
63%
Szólj apukádnak.
2020. okt. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
31%

Jesszus, gondolkodjatok már kicsit, Ha apu annyira szereti anyut, akkora tökély részéről a kapcsolat, akkor tudnia kell hogy valami nagyon nem stimmel, hisz FIGYEL a nőre, képben van mi a pálya. . Ha nem tudja, akkor viszont letojja a nejét, és az idill , a szerelmes, tökéletes apuka csak a kérdező fejében létezik....


Nem, nem kéne beleszólni ha nem tudja miben egyeztek meg a szülők. Miért hiszi azt egyre több gyerek hogy kontrollálhatja a szüleit, ő irányíthatja a felnőtteket mintha azok lennének a gyerekek ő meg a szülő? Nem, nem tartom helyesnek a megcsalást, de mivel nem kölyök vagyok, tudom nem egyszerű egy válás, nem egyszerű a vagyonmegosztás, nem egyszerű a gyerekelhelyezés. ne tegyünk már úgy mintha a való világ feketén-fehéren működne. Van aki hallgat, és elvisel egy szar kapcsolatot, mert azt hiszi hogy a gyereknek jobb lesz aztán ha kirepül a gyerek robban a bomba, válnak a szülők, a gyerek meg hirtelenkedik hogy minden jó volt, pedig rég nem volt jó semmi.

Van aki nem tudná fenntartani a lakást egyedül, eltartani a gyereket, ezért megegyezik a házastársával hogy marad a házasság, de élje mindenki a z életét. És igen, van a harmadik verzió, ahol szimplán gerinceteken az egyik fél, és félrekefél (ami arányaiban inkább a férfiakra jellemző: csak a kölök nem látja hogy apu azért jött fél órával később , mert prostinál volt, míg a nők ritkábban fizetnek a szexért, és könnyebben lebuknak a szeretőjükkel) A lényeg? Ott ahol a kérdező annyit lát hogy apuci szereti anyucit, de anyuci ri.banc, már rég nincs rendben a felnőttek kapcsolata, akármit is ábrándozna kérdező a szerető, tökéletes apuról. Egy nő nem fog csak úgy félrekefélni ha rendben van a kapcsolat.....

2020. okt. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy mennyire kilóg a lóláb a válaszadóknál.

A laza erkölcsűek, ismeretlenül is védik a gyerekkel szemben a "kolléganőjüket" azzal, hogy a gyerek még kicsi és nem rá tartozik.

Megjegyezném, hogy lehet, hogy kicsi a gyerek, de se nem vak se nem hülye! Pontosan látja, hogy mi történik körülötte.

2020. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

07:04

"Nem, nem kéne beleszólni ha nem tudja miben egyeztek meg a szülők"


Nagy butaságot írtál, hiszen ebben az esetben nyugodtan szólhat az apjának, hiszen -szerinted- úgyis tudott róla, hogy anyu mással enyeleg.

2020. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!