Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Beszélni csak az exszel
Beszélni unokahúgommal és az exszel
Szólni a szülőknek
Egyéb kommentben
69 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Pontosítok: igazából az anyja az unokatestvérem, de egyszerűbb volt úgy írni, hogy unokahúg.
2020. okt. 4. 14:37
 2/61 anonim ***** válasza:
93%
Minek avatkozol bele? Max. az unokahúgodnak említsd, a többi az ő dolguk.
2020. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok közöd van hozzá.
2020. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
93%
Semmi közöd hozzá, csak a szart akarod kavarni
2020. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Ha egy random 26 éves lenne ráhagynám, de így, hogy az exem szerintem nem lenne egészséges. Sajnos tudom mire képes a volt barátom, hiába vagyunk jóban a "kavarás" időszakában borzalmasan éreztem magam, főleg mikor megtudtam, hogy mellette volt egy másik nője is. A kellemetlen emlékek, érzések miatt akarnám tisztázni a dolgokat.
2020. okt. 4. 14:50
 6/61 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem az unokahúgod kavar, hanem te.
2020. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
84%
Semmi közöd hozza,mit avatkozol bele mások életébe?ahogy latom esz a féltékenység...Egyebként is az emberek változhatnak,nem ítélhetsz el valakit az miat hogy milyen volt a multban ha a jelenbem nem is ismered rendesen..És mi ha 10év?ezen a mai világban mi meglepő?ugy akarod itt beállitani magadat hogy te csak az unokahugodnak akarsz jót,közben meg zavar a viszonyuk puszta féltekenysegről..Most fog jonni a szoveged h te nem mer neked van parod blablabla..de azer elég átlátszó vagy...
2020. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
87%

Biztos egy alfahím aki után még mindig csorog a nyálad és irigyled hogy a fiatal szép lány rokonodat akarja és nem téged.

Ez van.

2020. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
96%

Semmit se tennék!

Senki se tudja, hogy ő az exed. Szóval meg szemrehányást se tehetsz.

2020. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
89%
Féltékeny vagy, hogy őt felvállalja, te meg csak titokban kellettél neki?
2020. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!