Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

26 évesen nem érzem magam vénasszonynak :D

Úgy látszik itt csak nekem furcsa az, hogy egy családban van 2 olyan közelálló személy, akinek ugyanaz volt a barátja.

2020. okt. 4. 14:59
 12/61 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nincsen közöd hozzá. Elmondhatod az unokahúgodnak a véleményedet róla,de majd ő eldönti,hogy mit szeretne. Ha nagykorú,mert gondolom az, akkor meg a szüleinek sincs semmi köze hozzá. Ez az ő döntése.
2020. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy felvállalja? :D
2020. okt. 4. 15:00
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
#8. Ott a pont. Nem az unokahugodert aggodsz te, hanem feltekeny vagy!
2020. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező nem az hogy vén vagy, de az itteni kérdezők alapján a 25+ év feletti nők mindig fel vannak háborodva hogy egy 18 év körüli lányt vonzóbbnak találnak a férfiak, és próbáljátok utolsó vesztesnek beállítani a férfit mert fiatalabb lányok tetszenek neki.

Ehhez semmi közöd, nem szabhatod meg hogy kivel legyen együtt egy férfi.

Sajnos legtöbbször az irigység és rágalmak oka hogy nagyon tetszik nektek az a férfi ex és nem bírjátok elviselni hogy nem ti kellettek neki

2020. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
16 éves és a nagy korkülönbség miatt nem meri elmondani a szüleinek. Ha egy számomra ismeretlen 26 éves lenne akkor se lennék hű de boldog, mert mégis csak az első barátja lenne, de 4 év közeli ismeretség alatt szerintem kiismertem annyira a srácot, hogy tudjam mire vigyázzon unokahúgom. Ja és 3 éve végeztünk mindketten, de tartjuk a kapcsolatot, tudom, hogy nem változott.
2020. okt. 4. 15:03
 17/61 anonim ***** válasza:
95%

De itt a lehetőség mondd el hogy mi baj volt exeddel?

Ha jól értem volt egy kapcsolata, ahol te volt a szerető előzőleg?

2020. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
80%
Te hülye vagy lelkem, nem a tulajdonod a srác. Még ha a húgod kavarna vele és kezdene komolyra fordulni, megérteném, hogy nem tudod helyén kezelni de így..... ez hiszti és habverés. Kopj le róluk, törődja a fickóddal. Még jó, hogy nem billogozod meg az összes pasit, akivel valaha kavartál, hogy mindenki tudja róluk, aki téged ismer, hogy tiltólistásak.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 39N
2020. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
88%

kérdező, utólag is féltékeny vagy...??


Semmi közöd hozzá, hogy a fiatalabb rokonod kivel találkozgat.

Kavarni itt egyedül te szeretnél....

2020. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
91%

Hú, de örülnék neki, ha anyám UNOKATESTVÉRE akarná megszabni, hogy kivel járjak :D


Egyébként süt az írásodból, hogy iszonyatosan féltékeny vagy:D

2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!