Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam egy bizonyos harmadik kerék, én a kolis barátnő voltam, akire lehetett számítani szexualitás terén is, meg csak baráti téren is, mellette meg volt egy otthoni kapcsolata is.

Hiába voltunk jóban, meg vagyunk is még, de akkor összezárva láttam igazán mennyire önző, csak én lehetettem a hibás bármiben, ő a tökéletes.

22 évesen volt egy, akkor szintén 16 éves barátnője. Mikor szakítottak elhordta mindennek a lányt, ő csak az áldozat volt. Következő évre rá jöttünk újra össze, 4 hónap után derült ki, hogy 6 hónapja van együtt egy lánnyal, de sokat nem találkoznak, ezért voltam jó.


Első évben barátkoztunk össze, akkor még kavarás sem volt, ott lettünk először barátok, majd mikor kiderült ez a megcsalósdi nem beszéltem vele, majd diplomaosztó után lettünk beszélő viszonyban, és 2 havonta beszélünk egymással.

2020. okt. 4. 15:15
 22/61 anonim ***** válasza:
73%
Undorító vagy kérdező. Semmi közöd hozzájuk. Attól, hogy te jártál vele, még nem tiltólistás egy rokonodnak sem. Esz a féltékenység az a bajod.
2020. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
91%

" akire lehetett számítani szexualitás terén is, meg csak baráti téren is, mellette meg volt egy otthoni kapcsolata is."


Tehát téged használgatott az elején, ami téged nem zavart. Később még ezek után, meg hogy a barátnőjét elhordta mindennek, még "összejöttél vele megint". Kiderült, hogy megint van mellette nője, de még mindig jóban vagytok.


Aham, azért kicsit nézzél már magadba először légyszi!

2020. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
78%

Ez aztán valami igazi férfi lehet hogy tudtad egyszer csak 3.iknak voltál jó mégis visszamentél hozzá, sőt második szakítás után is, nem tudsz róla lemondani és beszéltek, még mindig arról álmodozol hogy a tiéd lehet.

Ez hatalmas férfi lehet, igazi alfa

2020. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te egy igazi kapca vagy a sztorid alapján, nagyon sajnállak... kérlek erősítsd meg magad és legyen több önbecsülésed. Azért foglalkozol más életével, mert a sajátoddal nehéz szembe nézni. Nem csodálom, de ez nem ment fel téged a viselkedésed alól.
2020. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Elsőévben ismertük meg egymást, akkor csak barátok voltunk

Második évben kavartunk, pár hónap után zátonyra futott a kapcsolat.

Harmadévesként újra csak barátok voltunk, majd végzősként jöttünk össze újra, ahol volt a megcsalás.


És köszönöm, nem vagyok féltékeny rá, de úgy tűnik a "családban marad" elv az csak nekem fura. Én olyannal se tudnék összejönni, akiről tudom, hogy egy barátomnőmmel kavart.

2020. okt. 4. 15:24
 27/61 anonim ***** válasza:
85%
féltékeny hisztis ribizli vagy csak, semmi több
2020. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
93%

"ha egy random 26 éves lenne ráhagynám" - írta Kérdező egyik válaszában, tehát akkor úgy tűnik, nem zavarná a jelentős korbeli eltérés, habár indító kérdésében arra utalt...

Az ex nem a tulajdon (nem birtoklod Kérdező), és még az is lehet, hogy vele másképpen viselkedne, viszont ha bekavarsz, lehet hogy megharagszik rád unokahúgod is.

2020. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
55%
Mit csinálj? Mit csinálj? Ha megy randira az unokahugod adj neki 3 csomag kotont!
2020. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
11%
A szülőknek szólj kérdező, mindenképpen!
2020. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!