Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Mégis honnan vetted, hogy tudtam, van valakije? Pont hogy nem. Miért lennék féltékeny egy ilyenre, aki tizenéveseket fűz? Ha páromról írnék, hogy ő mivel foglalkozik, mennyivel jobb úgy is azt írnátok, hogy csak magamat nyugtatom ezzel. Eddig egyik nője se zavart az exemnek, miért zavarna, engem nem érdekel, hogy a Julcsi életkedvét vagy a Mari életkedvét veszi el. Unokahúgom egyke gyerek, én kistesó vagyok, nekem ő egy póthugi, én meg neki egy pótnővér vagyok. Szoros kapcsolatban állunk, nem huszadrangú rokonként tekintek rá.

És nem egyből azzal akartam kezdeni,hogy már pedig nem találkozhat a sráccal, mert akkor már elsőre zsigerből rávágtam volna, hogy nem! Higgadt, nyugodt fejjel világosítottam volna fel, nem letámadni.

Exem tudomása annyi, hogy X évvel ezelőtt mutattam neki pár családi fotót, amit Facera töltött fel unokanővérem, és azon láthatta, azon nem sokat változott. Hogy emlékszik e rá, azt nem tudom.

2020. okt. 4. 20:03
 52/61 anonim ***** válasza:
23%
Nem, én csak azt mondom, hogy talán a lánynak jobb lesz, ha a kérdező beszél velük. Egyértelmű, hogy a kérdező irigy, és a barátját sajnálom, de inkább legyen a lánynak egy irigy unokatestvére, mint egy rossz párkapcsolata.
2020. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
És azt is világosan leírtam, hogy nem beszéltem vele erről, unokahúgom NEM tudja, hogy én egyáltalán ismerem.
2020. okt. 4. 20:04
 54/61 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg hadd meg magadnak,egyszeruen ne avatkozz mas eletemebe nem a te dolgod
2020. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
94%

"3 éve végeztünk mindketten, de tartjuk a kapcsolatot "

"Ha találkozok is vele tuti neki rohanok"


Ugye nem tévedek nagyot ha azt gondolom, hogy -a párod háta mögött- te továbbra is kavarsz az exeddel. Ezért vagy ennyire harcias, ráadásul ismét van egy nálad jóval fiatalabb csaja is, aki ezúttal történetesen a rokonod?!

2020. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
85%

Borzasztó ez a hozzaallas. Itt te kavarsz, senki más. Mi közöd az exed magánéletéhez, meg az unokahugodehoz?


Inkább attól félsz, hogy valami kellemetlen vagy intim dolog kerülhet az unokahug fülébe.


Nem kell tenned semmit.

2020. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább a csaj szüleivel beszélnék előbb, mert elég beteg dolognak tartom, hogy egy lassan 30 éves férfi mit akar a 16 éves, középsulis unokahúgomtól.
2020. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
79%

"egy lassan 30 éves férfi "


Utolsó!


Ne ferdítsél, mert csak 26 éves a pasas.

Ezzel az erővel a 16 éves kis csaj is lassan 20 éves!

2020. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
82%

Azért gondolkodásban messzebb van egy 16 éves egy 20 évestől, mint egy 26 éves egy 30 évestōl..

De amúgy szerintem feleslegesen írok bármit is, amikor ezen az oldalon azt is normálisnak tartják, ha egy 14 évesnek van 25 éves csávója meg egy 15 éves van együtt titokban a középkorú tanárával.

2020. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
70%

18 éves voltam, amikor egy 26 éves pasiról leakartak beszélni.

Igaz, nem az anyám unokatestvérének a gyereke, hanem a fél város, hogy micsoda nőcsábász, meg ilyen meg olyan szélhámos, éppen csak nem gengszter. Nem hagytam magam lebeszélni, mert nagyon szerelmes voltam.

Azóta 30 éve élünk boldog házasságban ezzel az "elvetemült alakkal" a "női szívek megtaposójával", van két gyerekünk, csak a családjának él, imád engem és soha nem csalt meg, legalábbis így gondolom és ez a lényeg!

2020. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!