Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
91%
Az ő dolguk.
2020. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
59%

Hát, én úgy vagyok vele, hogy a kérdező egy féltékeny, jellemtelen, hisztis liba, ezzel a hülye "családbanmarad" elvvel, illetve képes volt lefeküdni egy pasival rendszeresen, akinek fiatal barátnője volt.


Ugyanakkor ismerem 25 évesen azokat a férfiakat akik középiskolás lányokat próbálnak hülyíteni meg gólyákat. A többsége, még ha nem is csalfa, egy komplexusos lúzer, aki a saját korosztályában nem talált pár, és imádja, hogy egy 16-20 éves feszes testű kislány issza minden szavát. Teljesen jogos, hogy próbál velük beszélni. Ha lenne 16 éves unokatesóm, én sem engedném, hogy egy 26 éves fűzögesse.

2020. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
87%

ma 17:33 "Ha lenne 16 éves unokatesóm, én sem engedném, hogy egy 26 éves fűzögesse."


NEKED, mint unokanagynéninek vagy akármilyen távoli rokonnak SEMMI beleszólási jogos sincs, és SEMMI KÖZÖD hozzá, kivel van vagy kivel nincs az unokahúgod!

2020. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
21%
Amikor én voltam 17, engem is hülyített egy 26 éves, 2 év alatt elszeparált a korosztályomtól, utána pedig 2 évig nem hagyott békén... tudom, hogy miről beszélek. Bárcsak lett volna mellettem valaki, aki megmondja, hogy egy 26 éves 99%-ban egósimogatásból jár 17 évessel.
2020. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, már ne haragudj, de egy olyan ócska riherongy, mint te, ne akarjon csak beledumálni egy huszadrangú rokon (de senki más se) szexuális életébe. Érdekes, akkor még micsoda istencsászár volt a pasi, mikor te vidáman qúrogattál vele, holott tudtad, hogy van párja. Most meg már, hogy elhagyta Őnagyságodat, micsoda büdös disznó, ne merjen a csajhoz érni (akiről amúgy épp csak azt felejtetted el közölni, hogy a csávó egyáltalán tudja-e, hogy ti távoli rokonok vagytok - közelinek ez nem nevezhető). Szánalmas. A pasidat is sajnálom, hogy egy olyan emberrel van együtt, aki egyértelműen nem tette túl még magát az exén.

Ja és a kiscsaj majd a saját kárán tanul. Ha tényleg őt akarnád védeni és nem csak irigységből feszültséget kelteni, ezt te is belátnád. Szerelmes embernek hiába mondanál akármit, nem hatna, amíg meg nem tapasztalja.

2020. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
95%
Szóval nem a tíz év korkülönbség zavar, hanem hogy a volt pasid, és féltékeny vagy. Ne kavarj, hagyd őket békén.
2020. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
23%
Attól még igaza van, még ha a kérdező szándéka megkérdőjelezhető is. Normális 26 évesek nem 16 évesek után futnak. Bár ha azzal jössz, hogy ez NEKED kellemetlen, akkor csak szítani fogod a csajt.
2020. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
92%

Senki se mondta, hogy a pasi normális lenne, ez már a szeretőtartásból is látszik.

Ellenben ez nem változtat a kérdezőn, akit az irigység hajt, nem az, hogy tényleg megvédje a kiscsajt.

2020. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
68%
Én meg azt mondom, hogy senki sem mondta, hogy a kérdező nem egy irigy, hisztis liba, csak azt, hogy a pasi se normális.
2020. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
79%
Tehát feleslegesen kötözködtél?
2020. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!