Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgom az egyik exemmel...

Unokahúgom az egyik exemmel kavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk volt unokahúgom, aztán tegnap este elújságolta, hogy találkozgat valakivel, aki 10 évvel idősebb nála és nem meri elmondani a szüleinek. Hát én se voltam boldog, hogy egy szinte velem egyidős férfi fűzögeti, mondtam neki, hogy mutasson róla képet, meg hogy hol ismerkedtek ésatöbbi. Mikor megláttam, hogy az egyik exem a fősuliról azt hittem elsírom magam. A családom (így ő sem) tudja, hogy kavartunk volna. Nem feküdtek még le, de ha rajtam múlna az exemet ki is herélném... Békében váltunk el, nem vagyunk rosszban, ismeri a mostani páromat is, de hogy pont az unokahúgommal kavarjon... Az egyáltalán nem érdekelne, ha a szomszéd 16 éves Ilonkával kavarna, de így. Párom azt mondta, hogy keressem fel az exem, beszéljek vele erről. Szerintem is ezt kéne tenni, de ott van unokahúgom, aki erről még mindig nem tudna semmit. Ha nem mondja el a szüleinek, hogy kavar vele, akkor az apja nem csinálja ki az exemet. Ha találkozok is vele tuti "neki rohanok". Szerintetek mit kellene tennem?

2020. okt. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
74%
Tudok olyan srácot, aki ugyanígy csinálta és a második barátnőt el is vette. A két unokatestvér meg eleinte furán nézte egymást a nagy családi ebéden, de ez van. Azóta mindkettő családos, a srác meg "családban maradt". Felnőtt hozzáállással túl lehet élni. Foglalkozz a jelenlegi kapcsolatoddal és hagyd meg a rokonodnak a döntést, de ne úgy, hogy elhordod mindennek a srácot és aztán hagyod szegény lányt szenvedni a hallottaktól.
2020. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
94%

Épp csak a lényeg maradt ki: a csávó tudja, hogy ti rokonok vagytok?

Ha nem, akkor puszta véletlen, és feleslegesen görcsölsz a családbanmarad dolgon. Ő két idegen csajjal jött össze, csak neked fura.


Ha nagyon akarod, finoman figyelmeztetheted az unokahúgod, hogy egyetemről ismered a pasit, nagy szoknyavadász, több nő egyszerre, vigyázzon magára, de ennyi. Nem kell részletekbe menni, kavarni meg pláne nem.

2020. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 qkker1 ***** válasza:
90%
Semmi közöd hozzá, még így sem, hogy nem tetted túl magad a pasin!
2020. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
80%

Semmi kozod hozza.

Magadat kezeltesd, amiert ekkora guloletet erzel a volt pasid irant.

2020. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
95%
Simán csak irigy és féltékeny vagy. Ez az ő dolguk, nem rád tartozik.
2020. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű a megoldás. Elmondod az unokahúgodnak a tényeket, mi volt köztetek, mikor, milyen körülmények között, a többit pedig bízd rá.
2020. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
65%

A Te hozzáállásod is valamennyire érthető. A kedves fiatal nőrokont szeretnéd megóvni, ettől a csalfa, hűségre képtelen fickótól :D Na , de ha a kis hugit elkapta a fasztransz, rákattant a palira, mondhatsz Te bármi rosszat az exedről, az csak úgy jön le, hogy irigy vagy, és nem tudod lenyelni a békát. Ezzel csak erősebbé teszed a vonzalmát(tiltott gyümölcs effekt)

A pali azt gondolhatja, még nem léptél túl rajta, azért dumálsz bele. Mondd el a lánynak a Te sztorid, de ne adj tanácsot a szakításra. Azzal nem érsz el semmit. Onnantól az ő döntése.

2020. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
95%

"

És köszönöm, nem vagyok féltékeny rá, de úgy tűnik a "családban marad" elv az csak nekem fura."


Még ha a nővére lennél megérteném, na de ki a f*szt érdekel az anyja unokatestvére????:DDD

2020. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Miaz hogy csaladban marad?😁csak b.szogatot parszor ennyi..felfoghatnad hogy csak erre kelletel😂nem volt se a ferjed se surun hivatalos parod..akkor meg mit zavar?

Ennyire unalmas a pasidal az elet v mi?

2020. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam el, de a válasz: KÖZÖD NINCS HOZZÁ!
2020. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!