Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/222 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudtam, hogy 18 felett nem ölelgethetem a szüleimet, és hogy a felnőttlét is ezt jelenti. Azt sem tudtam, hogy egy szülő-gyerek ölelés szexuális töltetű.

Ma annyi mindent tanultam.

2020. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/222 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem viselkedek a lánnyal arrogánsan az a baj,hogy ezt latnj kellene ezt az ölelgetest mert így jön le tényleg.

A párom elvicceli a dolgot ,meg hogy ő mindkettőnket imád ... tényleg ezeket mondja csak. De azért mert 52 éves nem kell temetni,hogy jaj akkor a lánya gondozza majd, vagy én. Nekem nem jelentene gondot ha gondozni kellene ha oda jutunk idővel de ez még remelem hossz hosszú évek múlva jön el. Nem egy öreg beteg emberről van szó!!!

2020. okt. 30. 12:47
 93/222 anonim ***** válasza:
95%

De kérdező, akkor írd le, hogy öleli. Érzékien a nyakába puszilgat, és közben erotikusan simogatja a fenekét?

Mit hajtogatod, hogy egy 22 éves nőnek legyen párja, és ne az apján lógjon? Miért, ha már valaki elér egy bizonyos kort, akkor egy percet sem lehet szingli, mert "milyen már"? És onanntól kezdve nem ölelheti meg az apját, nem találkozhat vele, nem csinálhat programokat, nem ugorhat be hozzá?

Gondolkodj már! Hiába mondja a párod, hogy mindkettőtöket imád, nyilván NEM UGYANÚGY, mert a lányához sosem fog szexuálisan vonzódni, remélhetőleg! Nőjj már fel, 31 évesen illene!

Mi van a szüleiddel? Te nem tartod a kapcsolatot az apáddal?

2020. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/222 anonim ***** válasza:
98%

Te szexualizálod túl a kapcsolatukat, és féltékeny vagy a lányra. Kb nem írod le, de a szövegeidből már szinte érezhető, hogy arra akarsz kilyukadni, hogy a lány hajt a saját apjára. Még ha hajtana is az apjára, ne felejtsd el, hogy az apja nevelése, tehát "gyökereiből" is, ha tényleg ilyen beteges a kapcsolatuk (amit te dramatizálsz túl, mert csak egy sima apa-lánya kapcsolatnak hangzik), az akkor is az apja tehet róla, magától nem alakul ki ilyen kapcsolat soha.

Nem vagy féltékeny az ő jó kapcsolatukra? Nem az van benne dologban hogy neked az apukáddal soha nem volt ilyen jó kapcsolatod, és most fáj ezt látnod, hogy nekik milyen jó? Igazából nem vagy te apa komplexusos, aki most versenyzik az a lányával az az idősebb férfi figyelméért?

2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/222 anonim ***** válasza:
93%

"latnj kellene ezt az ölelgetest mert így jön le tényleg"


Rendben, akkor szólj, mikor mehetek át megnézni, hogy lássam... Ja, hogy az (értelemszerűen) nem kivitelezhető? Hú, hát akkor mi is marad, lássuk csak... Tudom már! Mi lenne, ha feltennél egy kérdést a Gyakorin a problémáddal kapcsolatban, leírnád benne nagyjából a kialakult helyzetet és talán ott majd tud valamilyen megoldási lehetőséget, javaslatot mondani az internet népe, amiket aztán vagy megfogadsz vagy nem, de legalább eltöprengesz a kapott válaszokon és talán megpróbálod más aspektusból is megvizsgálni a problémát. Ja, várjunk... Most kapcsolok, hogy ez sem jött be... Akkor nincs más megoldás, hárítasz tovább.


Tehát az világos, hogy itt a népek csak azon információk alapján tudnak segíteni, javaslatokat tenni, kritikát, véleményt formálni, amit te adsz nekik. Nyilvánvaló, hogy a teljes képet senki nem látja (igazából még te sem), de ezen információk alapján ezt a 10 oldalt sikerült neked összehozni, nagyjából egyöntetű válaszokkal. Itt, ennél többet senki nem fog tudni tenni a problémád megoldása érdekében. Innentől csak rajtad áll, hogy a kapott válaszokból mit szűrsz le, mit hasznosítasz.


Senki nem fog tudni átmenni moderátornak, és leültetni hármótokat az asztal köré egy békéltető szembesítésre. :D Senki nem fog tudni beszélni a lánnyal, hogy "te Mari, én nagyon szeretem édesapádat és nem akarom tőled elvenni, szeretnék veled is jóban lenni, de meg kell értened, hogy mi most együtt vagyunk, ezért arra kérlek, hogy mielőtt jössz, telefonálj ide, hogy felkészülten tudjunk várni", senki nem fogja tudni megmondani a párodnak, hogy "te figyelj Laci, nekem egy kicsit sok, hogy a felnőtt lányod állandóan nálunk héderel, szeretnék veled több, minőségi időt tölteni, és nem szeretném, ha véletlenszerű időpontokban betoppanna, legalább jelezze előtte, mert mondjuk mi van ha épp együtt vagyunk"...

2020. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/222 A kérdező kommentje:

Nem mondtam azt,hogy úgy ölelgeti de azért fura. Nem perverz a párom.


Az én apámmal minden oké ,köszönöm. Jó a viszonyunk sokat segít nekem pl most a költözésnél is segített stb. De nem olelgetem puszilgatom össze vissza főleg nem mások előtt.

2020. okt. 30. 13:35
 97/222 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor tényleg kivehetetlen hogy mi a fene bajod van, komolyan.

Összefoglalva zavar hogy ölelgeti, meg puszilgatja, de azért annyira mégsem, hogy a férfi legyen a hibás, mert ő nem egy perverz, de azért, mégis gáz, de a csak a lánya részéről. Neked nincs apakomplexusod, az jó a kapcsolatod az édesapáddal, de te téged azért zavar, hogy a lányának is jó van a pároddal. Komolyan összevissza magyarázol, semmi sem jó neked.

2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/222 anonim ***** válasza:
96%
Hát attól hogy nektek pont nem az ölelés a szeretetnyelved, másnak még igenis az. De ezt már millióan leirtuk.
2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/222 anonim ***** válasza:
96%

"Nem mondtam azt,hogy úgy ölelgeti de azért fura."


Köszi szépen a kimerítő választ. Ezzel aztán jól leírtad a problémát. ne haragudj, de te mit dolgozol, hogy ennyire értelmi fogyatékos vagy, nem megy az értő olvasás, és képtelen vagy fogalmazni, leírni, hogy pontosan mi is a bajod? Mert az, hogy fura, ahogy a lány megöleli az apját, azzal pont kitörölhetjük a fenekünk. De osztom az előző hozzászóló véleményét, hogy ha nem tűnt volna fel, csak az álatalad megosztott infókból tudjuk nagyjából értelmezni a sztorit, te meg olyan vagy, mintha odaültettek volna a számítógép másik oldalára egy csimpánzt, hogy ütögessen be néha valamit a billentyűzeten.

2020. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/222 anonim ***** válasza:
94%

"A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt 31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....

22 éves felnőtt nő de úgy viselkedik mint egy szaros gyerek

Ilyenkor a saját barátjával barátaival stb kellene foglalkozni nem az apja életébe belemászni.Lehet véleménye de úgy viselkedik az apjával szemben mintha 8 éves lenne....

Igen van köztünk korkülönbség de nem ez kellene néznie felnőtt nőként hanem hogy az apja boldog velem. Pl ha otthon vagyunk és teszem a dolgom és megpuszilom a párom csak úgy, akkor ő odamegy két perc múlva és ő is és össze vissza ölelgeti is. 2 hónapja vagyunk együtt de már jóval régebben ismerjük egymást. A válás nem mostanában volt már külön éltek.

Nekem ez új valahogy és fura, én hasonló korban a saját életemmel törődtem nem apámat puszilgattam meg bújtam bele tv nézés közben." stb.stb. Olvasd vissza miket írtál a lányról, aztán gondold végig kinek is van baja kivel.

2020. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!