Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/222 A kérdező kommentje:
139 Én békén hagyom, nyitott próbáltam lenni felé és érdeklődő de ez két emberen múlik. Csak érdekes ,hogy itt hirtelen mIndenki nagy gyerekpárti lett vagyis “gyerek” mert 22 évesen már nem az...
2020. okt. 31. 09:32
 142/222 anonim ***** válasza:
92%
Itt senki nincs a csaj pártján, hanem egyszerűen te vagy borzasztóan antipatikus mindekinek, sztem ezen nem ártana elgondolkodnod 🤔
2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/222 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem lett gyerekpárti, egyszerűen neked nincs igazad. És de, simán választás elé kerülhet a pasi. Ha tovább mélyül köztetek a feszültség, egy idő után a lány nem akar majd menni az apjához, mert ott vagy te, akire nem kíváncsi. Találkozgathatnak majd házon kívül, kávézóban, étteremben. Lehet, hogy ezt a párod nem szeretné majd és inkább néz egy olyan partner után, aki elfogadja a lányával a kapcsolatát.


Nézd, én elhiszem neked, hogy a lány nem kedvel és nem könnyíti meg a helyzeted, de akkor is neked kell engedned. Hagyd rá az ölelgetést, hagyd, hogy nyugodtan együtt legyenek. Azt írtad valahol korábban, hogy néhányszor ottalszik az egyetem miatt. Egyre nagyobb lesz, nemsokára majd bepasizik, elkezd dolgozni és nem lesz ennyi ideje a faterra úgysem. A párod meg tök érthető, ha örül, hogy a felnőtt lánya még kíváncsi rá. Ritka a jó apa-lánya viszony és nem hiszem, hogy egy 2 hónapos kapcsolatért valaki ezt fel szeretné rúgni. Ha szereted a párod és vele akarsz lenni, akkor elfogadod így, a gyerekével együtt és nem próbálkozol mindenáron változtatni a kapcsolatukon. Ha meg nem fér bele és nem bírod, lépjél. Fiatal nő vagy, találhatsz még olyan pasit akinek nincs gyereke, vagy leszarja a fejét.


Az meg, hogy én mit tennék a helyedben teljesen irreleváns, mert nem vagyok ott. Ha mégis, megpróbálnám megfogadni a saját és a környezetem tanácsait. Ha nem bírnám és végképp nem jönnénk ki, odébbállnék.

2020. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/222 anonim ***** válasza:
100%
Ha elotte se volt jo a kapcsolat, akkor mit varsz??
2020. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/222 A kérdező kommentje:

142 Mindig vannak olyan kérdések , ahol a kérdezőbe doszta beleállnak és védik az ellenoldalt. Nos az én kérdésem is idejutott, van ez így majd fordul a kocka.

Vicces amikor néha pár hét múlva felteszik a kérdést a másik szempontból akkor totál mások a reakciók. Most is lehet ha a lany teszi fel a kérdést az lenne hogy: hagyd élni a felnőtt apádat, hagyd hagy legyen boldog stb.

2020. okt. 31. 09:53
 146/222 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne legyél nyitott meg érdeklődő, mert ő se kíváncsi rád. Hagyd békén. A gondolataidban is. Nem tudod megváltoztatni.
2020. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/222 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező az megvan, hogy a gyakorira nem ugyanaz a 10-15 ember válaszol egyfolytában? :D
2020. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/222 A kérdező kommentje:

147 Mint jelenségről írtam ezt, találnak valakit akibe bele állnak.


146 Ezt teszem most ,nem foglalkozom vele ...

2020. okt. 31. 10:19
 149/222 anonim ***** válasza:
92%

Vicces amikor néha pár hét múlva felteszik a kérdést a másik szempontból akkor totál mások a reakciók. Most is lehet ha a lany teszi fel a kérdést az lenne hogy: hagyd élni a felnőtt apádat, hagyd hagy legyen boldog stb.



Akkor nézzük a másik szemszögéből.


Apám új fiatal nője utal, teljesen ok nélkül, látszik rajta hogy ki nem állhat, szóva tette apámnak még azt is hogy megpuszilom és atolelem, az is zavarja hogy átmegyek. Mit tegyek?


Valaszok többségének lenyege: szard le.

2020. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/222 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy mennyire erzekeled, hogy o a lanya, ami sosem fog megvaltozni. Te meg az ideiglenes noje, akit eppen dug.
2020. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!