Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/222 anonim ***** válasza:
9%

Egyáltalán NEM normális a pasi lányának a viselkedése. Tuti mentálisan nem ép a kiscsaj.

És igen, jól írja a kérdező, kettős mérce: Máskor a gyakorin kb. 18 évesen el lehet kotródni otthonról, semmi köze a szülei életéhez, stb., stb.

Akkor most hogy is van?

2020. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/222 anonim ***** válasza:
84%
31 évesen egy 52 évessel, én itt leragadtam szóval nem is tudok az érdemi kérdéssel foglalkozni
2020. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/222 A kérdező kommentje:
50 Lehet...pedig már leírtam nálunk nem elcsabitas történt külön élt párom már jó ideje.
2020. okt. 30. 11:13
 54/222 anonim ***** válasza:
89%
Tehát azt mondod, hogy egy párkapcsolat jót tenne a lánynak. Rendben. Tudsz neki ebben segíteni? Elő tudsz neki varázsolni egy hozzá illő embert, aki szerinted megoldása lesz majd a jelen "tarthatatlan" helyzetnek? Szerintem (de cáfolj rám) nem. Akkor? Mi segítene? Mi marad a megoldás? Hmmm... Mi lenne, ha megpróbálnál közelebb kerülni hozzá? Szervezz vele közös programokat! Menjetek együtt kirándulni a szabadba! Először nyilván nem ketten, hanem hármasban. Tudasd vele, hogy nem akarod elvenni tőle az apját, nem akarod kisajátítani magadnak. Érd el, hogy ne konkurenciát, hanem az apjának az új párját lássa benned! Ha te is akarod, akkor idővel enyhülni fog az irántad tanúsított ellenszenv, és szépen-lassan el fogja fogadni a megváltozott helyzetet. De neked kell nyitnod felé, ha tetszik, ha nem. Neki nem érdeke téged elfogadni. Neki EGYELŐRE csak az "apja új csaja" vagy. Ha téged ez a minősítés zavar, akkor neked kell bizonyítani.
2020. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/222 A kérdező kommentje:

54 Beszélgetésre sem vevő annyira nem hogy közös programokra.

Nem kell megfelelnem neki, Bar tényleg én arra számítottam felnőtt nővel lesz dolgom de sok dologban tényleg kislány.

2020. okt. 30. 11:20
 56/222 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező sértettsége egy klasszikus védekező mechanizmus miatt van, kivetíti a saját problémáját a lányra. Tulajdonképpen a lány tükörképe, hiszen ő is féltékeny, nincs benne semmi megértés a másik iránt, és a stílusa pont olyan, mintha ő maga is 21 éves lenne, ami elég ciki. Egyáltalán nem érett a gondolkodása, nem lát meg alapvető összefüggéseket, az érzelmi intelligencia alacsony. Innentől kezdve nekem komoly fenntartásaim vannak a párkapcsolatával kapcsolatban. Valószínűleg ezt érzi a fiatalabb lány is, de a nyílt konfliktus felvállalása helyett mind a kettő lány csak játszmázik. 21 évesen ez még megbocsátható, 30-on felül viszont már túl van az ember néhány ilyen körön és ha még mindig ennyire kicsinyes, ott bizony gond van.
2020. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/222 A kérdező kommentje:
56 Rendben védd a lányt nyugodtan ha neked ez normális dolog amit felnőtt nőként művel az apjával.
2020. okt. 30. 11:23
 58/222 anonim ***** válasza:
94%
Nem védtem a lányt, ha neked ennyi jött le a hszemből, az csak alátámasztja, amit megfigyeltem a viselkedésedből.
2020. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/222 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy azért csinálja, mert látja rajtad, hogy bosszant. Próbálj meg érettebben viselkedni. Ha nehéz is, tegyél úgy, mintha nem érdekelne. Gondolj arra, hogy bármit is csinál a lány, az apa ténylegesen a te partnered, te vagy vele igazi intim viszonyban.
2020. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/222 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak ilyen jó kapcsolatom lenne apámmal, hogy engedné hogy megpusziljam. De nem, évente kétszer beszélünk telefonon. Miért? Az új nője miatt aki konkrétan ugyanezt csinálta mint te! Ezt fogod csak elérni, tönkre fogod baxni az apa meg a lánya kapcsolatát, remélem krvára boldog leszel majd
2020. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!