Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/222 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz, de akkoris bosszanto. Párom meg mikor elmondtam neki ezt elvicceli és azt mondja szépségem én mindkettőtöket imádlak... hat jó de az nem ugyanaz ugye!
2020. okt. 30. 11:31
 62/222 anonim ***** válasza:
90%
A lánya soha nem lesz a szexpartnere, tehát semmi okod a féltékenységre. Az ölelés, puszi nem ok. De könnyen lehet, hogy nem szimpatizál az apja lánya korú barátnőjével, ezen nincs mit csodálkozni. Ne foglalkozz vele, nem ő a választottad. (De azért azt jósolnám, hogy ő egész életében a lánya lesz, te meg 2 év múlva már nem leszel a barátnője. Addigra talál egy fiatalabbat.)
2020. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/222 A kérdező kommentje:
60 Te is felnőtt korú vagy ?? Nincs saját életed saját kapcoslatod ? Hogy ennyire a lányt pártolod ....
2020. okt. 30. 11:32
 64/222 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos igaza van az #56-os hozzászólónak... Itt nem igazán a lánnyal van baj. Sokkal nagyobb problémák vannak nálad. Apakomplexus, értő olvasás hiánya, folyamatos projekció...
2020. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/222 A kérdező kommentje:

64 Köszi,nincs apakomplexusom.

A kötekedést szándékos gonoszságot nem veszem komolyan.

Aki szerint nem a lánnyal van gond remelem kerül ilyen helyzetbe és a saját bőrén jön rá, ha már nekem nem hisz.

2020. okt. 30. 11:37
 66/222 anonim ***** válasza:
86%
63, képzeld felnőtt ember vagyok és igen, a lányt pártolom mert átéltem és tudom milyen pocsék amikor egy random nő elszakítja tőlem a saját apámat! Én még gyerek voltam amikor ez történt, így nyilván sokkal rosszabb volt, de a lényeg ugyanaz. A családod örök, vagyis annak kéne lennie, és neked semmi jogod nincsen elvárni egy embertől hogy a saját gyerekét ne szeresse! A gyerekét, akit születése óta nevelt, aki a szeme fénye. Nincs hozzá jogod
2020. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/222 A kérdező kommentje:

Aki meg ezt írta, hogy örökké a lánya marad ez igaz, de 22 éves pár ev múlva önálló családja lesz nem az apja nyakán fog ülni 30 évesen is.

Vagy szerintetek az lenne a megfelelő ?

Ez nem féltékenység kerdese.

2020. okt. 30. 11:38
 68/222 anonim ***** válasza:
98%

Én 21 vagyok, a nővérem 28, apu 51. Én is mindig ölelgetem apukámat, pedig neki párja sincs,és senkivel nem versengek. És??? A szeretet kimutatása nem verseny kérdése.

Nem gondolnád ha versenyben állnátok egyértelmű lenne ki "nyerne" ?

A két hónapos barátnő, vagy saját lánya? Szerintem a két hónapos barátnő egy balhét követően hamarabb penderülne ki, mint a saját lánya.

Nálatok a lány 22, te 31 az apa 52. Ha durván nézzük, te inkább vagy nővér korú neki, mint egy olyan korú nő, akire félnézzen, akivel "udvariasnak" kell lenni.

Már olvasni is abszurd, hogy te a párja vagy a férfinek, így hogy a mi családunkban is egyeznek a korok, csak más a felosztás.

Szerinted a lánynak ez hogy esik?

A kommentjeid alapján inkább te akarod felvenni a versenyt a lánnyal egyébként. Te lennél az idősebb, mutasd meg hogy nem vagy egy hülye picsa "vetélytárs" , hanem egy érett nő, és hagyd abba viszálykodást, mert hosszútávon úgy is te jönnél ki ebből sz*rabbul.

2020. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/222 A kérdező kommentje:

66 De éppen ez az,hogy Te gyerek voltál még akkor az teljesen más. Ha egy 6 éves kislány lenne én is másképp állnék hozza, hiszen az gyerek még.

Senki nem mondta hogy ne szeresse.

2020. okt. 30. 11:40
 70/222 anonim ***** válasza:
96%

Attól még a gyereke marad, hogy idősebb. Ugyanúgy kimutatod a szereteted a felnőtt gyereked felé is, és az a normális ha a felnőtt gyerek felnőttként is szereti az apját.

Azt kéne csak felfognod, hogy a gyereke iránt érzett szeretet és a párja iránt érzett szeretet teljesen különböző szeretet, ergo semmiféle versengést nem kell belelátni.

2020. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!