Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/222 anonim ***** válasza:
91%
De, kijelenthetem. Mert tudom hogy egy ilyen kapcsolatban én is önző féltékeny pcsa lennék. Amilyen te vagy. Szóval bele sem kezdenék. Utasítottam már vissza pasit emiatt. Mindenkinek jobb volt így. Miért keseritenem mindenki életét?
2020. okt. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/222 A kérdező kommentje:
131 Ez nem féltékenység,mert hát a lányáról van szó és nem egy másik barátnőről de tényleg bosszant a dolog az tény.
2020. okt. 31. 06:04
 133/222 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kiakadásaidon jókat nevet a lánya. Valószínűleg a barátaival. Van meg jó pár dolog a tarsolyában biztos vagyok benne. Ebbe te is ludas vagy. Nem is kicsit.
2020. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/222 anonim ***** válasza:
100%
De ez pontosan féltékenység. Olyan mint amikor az anyuka utalja a fia barátnőjét minden különösebb ok nélkül. Nem csak olyanra lehetsz féltékeny aki potenciális barátnő jelölt lehet a pasinak hanem a lányára is. Féltékeny vagy a figyelemre amit ő kap. Ha nem így lenne még tudnád magyarázni ennek a rossz érzésnek az okát, de nem tudod
2020. okt. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/222 A kérdező kommentje:
133 Ha egy 22 éves felnőtt nőnek az apja párkapcsolata a legnagyobb nevetnivalója hát .... eléggé érdekes. En a lányához barátságosan álltam nem célom,hogy veszekedjünk. Párom szerint a semmin vagyok ideges és elvicceli ezt.
2020. okt. 31. 06:23
 136/222 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nehezebb neked?

Hogy valaki kijön a gyerekevel?

2020. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/222 anonim ***** válasza:
86%
Néz kedves, megmondom most akkor én neked, mert szemlátomást magadtól sosem fogsz rájönni. Egyértelmű, hogy nem te vagy a a legélesebb kés a fiókban, magyarul buta vagy mint a föld bogaram, ez az írásodból, hozzászólásaidból, rakcióidból világosan látszik. 52 éves apunak a kis feszes testeden kívűl sok egyéb kötődése nemigen volt/van/lesz hozzád, bár ha ugyanilyen faék egyszerűségű mint te, akinek a ba-be, ban-ben is gondot okoz, akkor akár még élhettek boldogan is, míg meg nem haltok. Ez a fajta arrogancia és viselkedés, féltékenykedés előbb utóbb zavarni fogja és biztosan nem a lányát fogja mellőzni miattad, hanem elzavar a háztól, ha már a kis tested nyújtotta örömök arányaiban kevesebb boldogságot okzonak neki annál, mint amennyi hisztit, drámát és ostobaságot el kell viselnie cserébe. Ne foglalkozz a gyerekével, akit szemlátomást rühellsz, bármit is állítasz, azzal meg pláne ne törődj kivel, mivel kellene elfoglaltnak lennie, vagy hogy párkapcsolata kellene legyen, mert egyrészt semmi közöd hozzá, másrészt ki a búbánatnak képzeled magad, hogy azt hiszed, van bármiféle létjogosutságod ítélkezni felette, avagy elvárni tőle bármit is, nopláne előírni mit kellene tegyen, hogyan élje az életét. Ne bonyolítsad ezt túl, sok pasinál ha a fa@z feláll, az ész megáll (elnézést az uraktól az általánosításért, tudom van bőségesen kivétel), amint ez az állapot elmúlik a kedvesednél, szinte borítékolhatóan úgy fog kivágni onnan a mérgező rosszindulatoddal egyetemben, hogy a lábad nem éri a földet, ne legyenek illúzióid, hogy a fiatalságodért cserébe ennyi ostobaságot és idiotizmust majd tartósan eltűr. Érzed jól magad, a lánnyal ne foglalkozz, nem fog sokáig tartani, aztán mehetsz majd hozzád hasonlóakat keresni, akik elviselik a magad fajtát, ostobának ostoba a barátja, társa is, legalábbis hosszútávon más úgysem bírja elviselni. Minden egyes kommentedet olvasni is fájdalmas, annyira süt mindegyikből a sötétség. (Nem, nem kell felszólítani, hogy akkor görgessek lejjebb, egyrészt azt csinálok amit akarok, másrészt azért valahol szórakoztató is egy ennyire buta ember vergődését olvasni, bár belátom, ez biztosan nem túl emberbarát és empatikus hozzáállás, elnézést érte.)
2020. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/222 anonim ***** válasza:
100%
14 oldalon keresztül írtuk le neked, hogy mi a véleményünk, a nagy része összecsengett. Ehhez képest te ugyanazokat mantrázod végig, semmit nem vettél még csak fontolóra sem. Minek írod ki ezt a kérdést? Mindenki megírta, hogy normális a szorosabb apa-lánya viszony, te meg se tudod magyarázni mi is a bajod tulajdonképpen, de áá, te nem vagy féltékeny. Az, hogy neked milyen kapcsolatod volt apáddal, meg mit csináltál ennyi idősen full irreleváns. Egy olyan családhoz akarsz bekerülni, ahol máshogy van. Tudod, van a mondás, hogy nem a nadrágot varrjuk a gombhoz. Most vagy felfogod ezeket, vagy vergődhetsz tovább még 100 oldalon keresztül meg otthon is, amíg a pali meg nem elégeli. Mert meg fogja és jó eséllyel a bensőséges kapcsolatukból kiindilva a lányát fogja választani, nem téged.
2020. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/222 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy találod, hogy felnőtt gyerekkel nehezebb, hát te magad teszed saját magadnak nehézzé. Ha nem húznád fel magad rajta, hanem tudomásul vennéd, hogy van egy lánya, akivel szeretik egymást, mindjárt nem lenne nehezebb. Te tudat alatt a kapcsolatukat szexuális töltettel látod el, ami pedig nonszensz, ezért vetélytársnak érzékeled. Hagyd békén a lányát a gondolataidban is, és mindjárt nem lesz nehéz. Mellesleg ettől a kapcsolatotok is jobb lesz, mert ők is érzékelni fogják a szikrázó feszültség eltűnését.

(Mellesleg a féltékenység egyáltalán nem kötelező, hogy szexuális töltetű legyen, lásd testvérféltékenység, szakmai féltékenység.)

2020. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/222 A kérdező kommentje:

137 Megkeseredett,rosszindulatú bunkó embereket figyelmen kívül hagyom, hasonló jókat neked ha egyszer is bármi problémád adódna az életben,Te sem vagy hibàtlan és tökéletes.


138 Te is össze-vissza irsz, hogy a lányt fogja választani. Nem kell választania, hiszen a gyereke adott nem választható dolog. A kapcsolatunkban pedig nincs semmi gond egyedül nekem van ez a dolog a lányával kapcsolatban.

Nem akarom huszadszor is leírni de megteszem, ha Te magad lennél ilyne helyzetben akkor is így látnád ?

2020. okt. 31. 09:30
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!