Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
 181/222 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mennyit is van ott, az apjánál a lány? 24-7, minden nap?

És amikor nincs ott, akkor megáll az élete? Nem azt mondod, hogy fősulis? Ott nincs emberek között? Vagy annyira jól tájékozott vagy, hogy tudod, hogy ott egyedül ül, némán, rá se néz senkire? Eléggé túlzásnak hangzik, de őszintén az is ahogy te mondod “nincs élete”. Es ha tényleg ennyire drámai lenne a helyzete (tegyük fel), akkor is inkább lekoptatnád a saját apjáról, aki talán átsegíti ezen a nehézségen. És még így is olyan nagyon megértő embernek gondolod magad?

2020. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/222 A kérdező kommentje:
181 Nem én mondtam ezeket róla hanem nekem mondta az apja!! Ő viszont sokat beszélget vele, nem kamu amiket mondtam!! Nem kel kötekedni nem azt mondtam,hogy soha senkihez nem szól hanem pasikkal nem fogllakozik . Barátnője csoporttársa van akivel jóban van.
2020. okt. 31. 15:22
 183/222 A kérdező kommentje:
Jah ha már kötekedsz melyik egyetemista rá jellemző hogy inkább otthon ül vagy az apjánál ? Azért nem ez az általános.
2020. okt. 31. 15:22
 184/222 anonim ***** válasza:
100%

1, nem csak akkor tud egy fiatal lány a saját életével foglalkozni, ha pasival foglakozik. Tehát vannak barátnői, csoporttársai, akikkel jóban van. Tehát mégiscsak van élete.

2, egy világjárvány közepén csücsülünk, és malmozunk. Tehát amilyen életvitelt folytatnak az emberek, az valószínűleg nem igaz arra az állapotra, ami normál helyzetben van. Én is személy szerint többet vagyok itthon, mióta kitört a járvány, kevesebb programot csináltam a nagyobb baráti körrel. De ha vége lesz a vírusnak, megyünk amerre látunk:D

Ti 2 hónapja vagytok együtt. Tehát nem is láthattad, milyen az élete a vírushelyzet elott (ami az alapfelállás, normál helyzet lenne). Az alapján mondasz véleményt, amit most látsz. Ebből nem lehet következtetni az egész életére. Lehet hogy a helyzet olyan szinten stresszeli, hogy szüksége van egy szilárd pontra az életében, ami az apja. Ez akkora bűn lenne? A szeretet kifejezése, meg igenis normális. Olvass utána a különböző szeretetnyelveknek, nem csak a levegőbe beszélünk itt. Szóval kb ez lenne a tanácsom. Egy krízis helyzetben kerültél bele egy család életébe. Ne ezt a helyzetet vedd alapnak.

2020. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/222 anonim ***** válasza:
88%

"Ha pl tv zünk én szeretnek hozzabujni nem az,hogy a lánya.


Ezt nem értitek."


Hány éves vagy te, 14? Amikor ott van a gyereke, akivel amúgy is feszkós a viszony, akkor miért kell úgy ülni mint két gerlepár? Üljél az ölébe akkor, amikor egyedül vagytok bakker. Ezért tanácsoltuk már 10en legalább, hogy nézzél magadnak gyerektelen pasit, akinek az az élete, hogy veled bújjon a kanapén. Ennek az embernek ilyen a lánya, ilyen az élete. Elfogadod vagy lelépsz. Nem fog senki megváltozni a kedvedért, pláne mert itt egyedül te problémázol minden ok nelkül. Fogd már fel, hogy nem fogja kiutálni a gyerekét, ha akarja akkor 40 éves korában is összebújva fognak filmet nézni. Nem te fogod megmondani, mert egy senki vagy a két hónapos hivatalos barátnős státuszoddal együtt. Úgy viselkedsz, mint egy infantilis kiskamasz.

2020. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/222 A kérdező kommentje:

184 Én azt tudom mondani amt az apja mondott vele kapcsolatban , nem én találtam mi már irtam. Igen én 2 honapja lakom itt de attól amit mond párom az korábbi időkre vonatkozik.

Nem vagyok öreg én is nemrég voltam 22 de nem ez volt a jellemző a kortársaim kozott. Ha nem a lányáról lenne szó akkors ezt gondolnàm.

2020. okt. 31. 15:38
 187/222 A kérdező kommentje:

185 Gondolom ha a te pàrod/férjed csinálná ezt akkoris is így vélekednél, hogy hagy csinálja 40 évesen is ezt a làny.

Ne légy álszent.

2020. okt. 31. 15:39
 188/222 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mi, kedves kérdező olyan dologról vitázunk, amit se te nem ismersz pontosan (csak elmondások alapján, aztán azt se tudjuk azok az elmondások milyen részletesek, mert ha párszor szóba került a téma, az még nem elég, hogy átlásd a helyzetet), se én. Innentől kezdve semmi értelme nincs. Neked kell tudni, hogy ezek az elmondások, hogy régebben, előtted, és a vírus előtt milyen volt a viszony, mert azt gondolom, hogy ott van a kulcs.

Ha hasonló volt, mint most, hogy nem volt annyira eljárogatós a lány, sok időt töltött az apjával, azzal sincs gond. Nem túl gyakori, ebben igazad van, de attól még nem lesz abnormális sem. Ez esetben el kell döntened, hogy ezt el tudod-e fogadni, vagy nem, és akkor lépsz. Azt nem várhatod, hogy egy ilyen megszokott, jó, erős apa-lánya kapcsolat miattad tönkre menjen.

Ha meg más volt, jobban eljárogatott, több programja volt, akkor a vírus végével, előbb-utóbb ez is vissza fog állni, vagy legalább le fog csökkenni. Megint rajtad a sor, hogy dönts, hogy ér-e neked annyit ez a kapcsolat, hogy ezt kivárd, és elfogadd, hogy egy olyan férfival vagy együtt, akinek igenis erős a kapcsolata a lányával. Mert ha választás elé állítanád (amit nem ajánlok), akkor szerintem te is tudod, hogy a lányát választaná (és remelem azt is látod, hogy egy ilyen döntésben igaza lenne. De remelem szereted, vagy legalább tiszteled annyira, hogy nem teszed ki ilyen helyzetnek).

2020. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/222 A kérdező kommentje:

188 Mert könnyű más farkával ( még szerencse hogy nincs ) verni a csalánt de ha saját maga lenne ilyen helyzetben akkor másképp reagálna.

És én ezt tartom fontosnak , aki tényleg bele tudja magát képzelni hasonló helyzetbe .

2020. okt. 31. 15:48
 190/222 anonim ***** válasza:
83%

12 Hat rendben akkor előtte nem úgy viselkedem majd de ez a puszi a max nem előtte csinálok bármi intimebbet.


Korábban ezt írtad, akkor még volt benned egy minimális kompromisszumkészség. Közben meg te összebújva akarsz vele filmezni a kanapén, mikor ott a gyereke. 24 éves vagyok. Ha átjön a haverom vagy családtagom, akkor nem úgy viselkedek a barátommal, mintha csak ketten lennénk. Ráadásul itt a lányáról van szó, akivel kulcsfontosságú lenne jó viszonyba lenni. De te azzal vagy elfoglalva, hogy nem ölelgetheted a párodat a jelenlétében. Te egy gyerek vagy.

2020. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!