Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/222 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes hogy az én 149es válaszom elkerulte a figyelmed.
2020. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/222 A kérdező kommentje:

160 Párom elvicceli a dolgot meg hogy ő mindkettőnket imád és legyünk jók —meg ilyeneket mond.


161 A direkt rosszindulatra már nem is reagálok.

2020. okt. 31. 14:15
 163/222 anonim ***** válasza:
11%

A párod egy egoista óriáscsecsemő, aki szarba se vesz téged. Ha neked ez tényleg ennyire fájó pont és ezt kommunikáltad is felé, akkor miért nem állítja le a gyerekét? A kérdés költői.... leginkább, mert a 2 hónapos kapcsolata nem ér ennyit. Ergo dugásra kellesz elsősorban.


Sztem ez elég racionálisan le lett vezetve, de úgyse fogod felfogni ezt se.

2020. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/222 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút megoldást kínálok. Mutasd meg a párodnak ezt a kérdést, és az összes választ. Majd beszéld meg vele, milyen csúnya gonosz válaszolók vannak. Már ha nem dob ki azonnal.

Ja, hogy azért megmutatni neki már nem szeretnéd? Kicsit gondolkozz azon, hogy miért nem.. lehet hogy mégis igazunk van?

2020. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/222 A kérdező kommentje:

168 Megforditanam akkor feléd

Ti azt várjatok az apjának ne legyen senkije dögöljön meg egyedül és a lanya is ne csak 22 hanem 28 évesen is apjába bujjon?!!

Mert ezzel kb ha mindenki a barátnőt hozza ki hibásnak ezt írja.

És igenis tartom magam ahhoz, egy 22 éves nő már a saját életével kellene törődjön nem az apjáéval.

Más kérdésekben meg megy a mamahotel meg otthon laksz még most is...? Itt meg inkább mindenki otthon tartaná és a barátnőt támadja.


167 Párom el vicceli sok mindenben ilyen. Mondjuk azóta nem szólok a lányhoz ő se hozzam így teljesen oké leehet ez a megoldás

2020. okt. 31. 14:38
 166/222 anonim ***** válasza:
87%

Én az apának azt kívánom, hogy legyen egy toleráns, korban közelebb álló, akár szintén nagyobb gyermekkel rendelkező nője, aki elfogadja a gyerekével együtt. Úgy, ahogy vannak, nem akarja elmarni tőle.


Kérdező, neked pedig egy korban hozzád közelebb álló, de legalábbis mindenképpen gyermektelen pasit kívánok. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2020. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/222 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt varjuk, hogy az apajanak ne legyen senkije. Azt varjuk, hogy az apajanak NORMALIS parja legyen. 🤷‍♀️


Nem gondolkoztat el egy kicsit sem, hogy a valaszadok tobbsege azt mondja, hogy rosszul latod a dolgokat? Nem lehet, hogy azert mondjak ezt, mert igy is van? Minek irsz ki kerdest, ha te mar eldontotted magadban, hogy "te latod jol a dolgokat", es egy negativ valaszt sem vagy kepes elviselni.

2020. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/222 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ő úgy látja hogy mindenki gonosz vele
2020. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/222 A kérdező kommentje:

166 Hidd el nem direkt választottam idősebb párt ,így alakult és ő a lényeg nekem nem a múltja vagy a gyereke.

Páromnak meg az idős nőkkel volt rossz tapasztalata, velük nem ismerkedik semmiképpen. Előttem is Fiatalabbakkal ismerkedett. Az exneje idős volt, nem ia beszélnek mai napig sem olyan szinten nem működött köztük.


És igen csak a lánya viselkedik így, hiába probaltok hibásnak beállítani lehet ezt csak egy videó bizonyítaná de azt meg érthető okokból nem fogok tudni csinálni.

2020. okt. 31. 14:56
 170/222 anonim ***** válasza:
89%

Senki nem mondja, hogy egy elvált, egyedülálló férfinek ne legyen új párja. Azt mondjuk, hogy az új pár legyen tekintettel a gyerekére, mindegy az hány éves.

És már én is legalább ötödszörre írom le, attól hogy az ember felnő, ugyanúgy az élete része marad a családja. Tehát ha a saját életével foglalkozik, akkor a családjával is foglalkozik. Szerintem nem olyan érthetetlen.

De akkor fordítsuk meg. Ha mondjuk úgy alakul (nagyon erős feltételes módban), hogy gyereketek lesz. Felnő, és a párod is megéri. A saját gyerekekre is ilyen rossz szemmel néznél, hogy megöleli a saját apját? Az is beteges lenne? (Ha erre igen a válaszod, akkor szerintem a válaszolók többségének a nevében mondhatom, hogy ne vállalj gyereket, ha még egy más szeretetnyelvet se vagy képes elfogadni)

Itt ebben a családban te vagy a jövevény. A minimum az, hogy alkalmazkodsz. Ha nem megy, állj tovább, keress olyan pasit, akinek nincs gyereke.

2020. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!