Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pàrom lànya nem kedvel mit...

A pàrom lànya nem kedvel mit lehet tenni? Nem miattam romlott meg a kapcsoalt előtte is rossz volt

Figyelt kérdés
31N 52F a lánya 22 éves és még tanuló,főiskolára jàr. Mintha versengeni akarna velem úgy viselkedik ....
2020. okt. 30. 09:42
 191/222 A kérdező kommentje:

189 Persze itt mindenki szerint a lányát választaná azért könyörgött nekem hogy költözzek ide hogy minél többet velem lehessen...

Nem adnék neki ultimátumot nem lenne gond van hová mennem de szeretem. Más semmi gond nincs a kapcsolatunkban.

2020. okt. 31. 15:51
 192/222 A kérdező kommentje:

191 Azért vagyok itt azért költöztem ide mert vele akarok lenni!! Nem azért mert nem Votl hol aludnom.

Szeretem és szeretnem megolelni stb nem pedig otthon is visszafogni magam mint aki egy hivatalos helyen van.

2020. okt. 31. 15:52
 193/222 anonim ***** válasza:
89%
192, azt hittem legalább sikerült elindulni a megvilágosodás útján, de tévedtem. Komolyan felmerül benned, hogy 2 hónapos kapcsolatot választana, egy ilyen nővel, mint veled, minthogy a saját lányát, akit 22 éve nevel?? Ezt most komolyan gondolod? Ha te lennél a helyében, neked lenne gyereked, és egy friss kapcsolatod. És az új párod nem bírja elviselni a gyerekedet. Akkor is az új pasit választanád? Pofám leszakad. Tudod mit? Akkor megváltozott a véleményem. Vond kérdőre, állítsd választás elé. Kérlek. Kiváncsi vagyok.
2020. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/222 anonim ***** válasza:
90%

"Persze itt mindenki szerint a lányát választaná.." Igen!

Nem tudom mire vered magad annyira ha csak 2 honapja vagy vele egyutt. Konyorgom. 31 evesen a valaszaid alapjan agyilag kb egy 17 eves szintjen vagy, es lehet ezzel sokat mondtam. De mivel ugysem fogsz fel semmit a valaszokbol, en leptem. Az ido ugy is eldonti majd, hogy ilyen viselkedessel meg a lanya fele valo ellenszenvvel mennyi ideig birjatok egymas mellett. 🤷‍♀️

2020. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/222 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne csodálkozz, hogy nem bír a lánya. Képzelem élőben is mennyire tapintatos, kompromisszumkész ember vagy. Elmondtuk, mit csinálnánk, te nem csinálod, lelked rajta. Az meg, hogy a pasi szeret és megkérte, hogy odaköltözz, mint a mellékelt ábra mutatja nem jelenti azt, hogy a lánya fejét letojja. Jó lenne, ha olvasná a beszélgetést, hogy milyen kígyót melenget a keblén. Egyébként a lányról csak az általad kialakított torz és elfogult képet ismerjük, biztos neki is lenne 1-2 szava ehhez. Még úgy is neki adunk igazat, hogy te a lehető legjobban próbálod befeketíteni, már éppenhogy azt nem írod, hogy a saját apjáról fantáziál. Már így is leírtad, hogy mekkora élettelen lúzer kis senki. Nem vagy szimpatikus itt se senkinek, nem csodálom, hogy nem bír a csaj. Önző vagy és a végtelenségig önfejű. Felszáll majd a rózsaszín köd és a csávód is rá fog erre jönni.
2020. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/222 A kérdező kommentje:

194 Ha lesz probléma nyilván kérdőre fogom vonni, most csend van az a megoldás vált be ha nem szólunk egymáshoz. Nagyon “gyerek” pàrti tetszik lenni kérem szépen...


195 Nem élünk egymás mellett, csak mivel itt tanul a varosban ezért van amikor itt van. Ha így állt volna ,hogy állandóan itt él akkor nem költözöm ide 3. Főnek hiába könyörgött párom érte.

2020. okt. 31. 16:00
 197/222 A kérdező kommentje:

196 Az miért befeketítés mindent amit mondtam róla az igaz volt. Nem találtam ki semmit.Jah itt csak engem lehet Mocskolni vadidegeneknek az nem gond?

Te meg a lányt véded önző és önfejű módon pedig sem őt sem engem nem ismersz! Akkor miről beszélünk??!! Vagy neked lehet ?4

2020. okt. 31. 16:02
 198/222 anonim ***** válasza:
74%

197, nem gyerekpárti vagyok kérem szépen, csak az ilyen önző, szűklátókörű, eq 0 emberekkel nem vagyok túl együttérző.

De attól még a választ arra, hogy ha a te új párod utálná a képzeletbeli gyerekedet, akkor kit választanál, meghallgatnám.

2020. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/222 A kérdező kommentje:

199 Nem utàlom, csak nem jövünk ki jól és fura a viselkedése.

Enis kíváncsian várom parom mire koncentráljon arra h legyen valakije és boldog legyen vagy maradjon egyedül továbbra is?....Ne 6 éves kislányként gondolj a lányára!!!Amit te irsz az is dettó önző és szűklátókörű csak a másik oldalt képviseletet.

2020. okt. 31. 16:08
 200/222 A kérdező kommentje:

Nagyon undorító és kétszínű dolog,hogy itt rám minden mocskot dobálnak az szerintük helyes, ha én teszek valami megjegyzést a lányra az meg már baj?

Csak nekik lehet engem gyalázni és másnak véleménye se lehet ????!!!

2020. okt. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!